Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo árban sikerült akkor megszabadulni töle!
17000
mennyiért adtad el ha meg lehet kérdezni?
már elkelt :/
Mocskos idöjárás nem igaz h nem bír már jo idő lenni!
Milyen kipufogo?
Mennyiért adod?
Remélem h én is ott leszek most!Tavaly nem tudtunk menni sajnos !De az idén biztos h ott leszek!
Ottleszek! Adatlapomon van néhány kép és 1 videó a tavalyiról... ;) Te is voltál tavaly? láttam 1-2 kis XT-t
Tokajba a motoros találkozóra fog valaki jönni?
Bocs hogy elírtam !
Hát egyszer biztos összehozzuk majd.
Reméljük hamar jön a nyári idő!
kedvem van, csak messze vagyok meg idő se a legjobb
Valamikor egy kis gurulás valamikor összehozhatnánk ha van valakinek van kedve írjon!
Valaki citadella? Juli 3.
Bendorf
nm nyugodtan koppinthatod engem nem zavar
Hát ez az nem akarom én annyira megcsunyitani vagy kitudja lehet szétszedem és csak ugy felrakom ujra ugy h nem lesz hátsó irányjelzök!De a tied az elég jo van megcsinálva ne h lekoppintsam de hát nem hiszem majd meglátjuk!Köszke azért h leirtad öket!
hát szét kell vágni az indexet, aztán újrakötni, de sztem jobban jársz, ha veszel újakat am nem vészes..kell 1 kis szakértelem de otthon sufniba megoldható
xt gyári dob eladó hogyha valakit érdekel. nemvolt hozzápiszkálva, csak a müszakiztatásokkor volt visszatéve a motorra.
Aha értem csak ha én leveszem a régit akkor az indexet is át kell sufnizni vagy vennem kell másikat is sztem!a többit utána már csak nem nehéz megcsinálni igy!?
nem volt nehéz..vettem hátsó rendszámtartót itt szexárdon aztán az túl gyenge volt ezért kapott sufni tuningot. a régit levettük és annak a helyére került ez
Halihoo!Te h csináltad meg igy a hátso részét?meg a ledeslámpát merre vetted?
Figyeljetek már nektek a lánc nem szokott baszakodni?nekem annyira nyulik a láncom és már a 2. rajta!mi a pikulát csináljak vele?!Nem akarok még venni másikat ha mindig utánna kell huzni akkor lassan ége lesz ennek is vagy vetessek ki szemeket belöle?pl,?
semmi:D csak ez jobban tetszett
Valaki lenne olyan kedves, hogy készítsen nekem egy képet a kormány-nyakról? Arra lennék kíváncsi, hogy a kábelek hol és miként futnak bele a fejidomba/alatt/mellett/stb.
Előre is köszönöm!
mi volt a gond a másik kipuffal?
ütős lett a masina :D