Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

6000 km-enként cserélsz olajat benne?
A mode gombot nyomjad, majd add rá a gyújtást, tartsd nyomva és asszem úgy elfog tűnni és 6000 től számol újra.
valaki tudja hogy kell a műszerfalon azt beállítani h ne írja ki h oil insp ..? mert ugye 6000km-től vissza számlál,és kiírta ezt...ma ki is cseréltem az olajat...de akárhogy nyomkodtam nembírtam megcsinálni h megint számolja a 6000-et visszafelé...és a kézikönyvbe sincs benne amit adtak a mocihoz....előre is köszönöm:)
Írtam e-mailt
Hali, nekem van egy jó állapotban lévő használt.
horesnyi.b@gmail.com ha érdekel
Ennek 110 a vége... ne erőltesd! Újkorában mentem vele 116-ot, akkor is volt egy kis hátszél. Ez a motor ennyit tud. nem végsebesség mérésre találták ki.
Sziasztok! keresek Yamaha XT125X hátsó teleszkópot! Használtat vagy esetleg utángyártottat, gyári új ára 70ezer....kicsit sokallom. ha tudtok valami írhatnátok, köszi.
csáó.még tavasszal vettem egy xt-t...és azon gondolkoztam hogy ezekben van -e fojtás....?! nem értem hogy a magam 60 kilómmal mért nem megy 110-nél többet? kevésnek találom....ezelőtt egy 125-ös cbr-em volt és az 140ment.... tudom h az más meg stb...de azért mégis....a motort első tulajtól vettem...hihetetlen kevés kilóméterrel....és még sose nyúltak hozzá....én a karbit kipucoltam hátha amiatt.meg vettem bele új gyertyát....de semmi....válaszotokat előre is köszönöm....:)
Hali vlaki tudna nekem segíteni yamaha xt 125 x-re keresnék sportdobot.
a szelepeknél..
de ha már így kérdezed, bízd hozzáértőre mert elég nagy kárt tudsz okozni ha pl nincs jelen és úgy babrálod..
Hello
Meg tudnátok mondani hogy xt125ön hol lehet a szelephézagot állítani?
én is ebben a cipőben járok
esetleg ha valakinek kuplungbovdenre lenne szüksége
http://racing-bazar.hu/motorke...
helló xt-sek Nincs véletlen valakinek eladó indexe?
Hát nem igazán sikerült még találnom és ha így megy tovább akkor nem is lesz
Nekem talán volt valamilyen leírásom, ha nem sikerül szerezned akkor szólj, előbogarászom.
Hali!
Pacsi mindenkinek.
Nincs véletlenül valakinek a blokkról robbantott ábrája vagy esetleg képek ami alapján összetudom rakni?

Előre is köszi.
Nincs véletlenül eladó kuplung karja valakinek?
Sziasztok!

Alsó felső villahidam és egy bal komplett telóm lenne eladó XT-hez.

Üdv.
Az aljáról a fém hasidom már nincs meg?
Hátsó lámpabúrát mennyiért adnád oda?
Sziasztok!
Keresek öninditó motort XT 125X-be!Ha valakinek van eladó vagy tud olyat aki eladná szoljon!Köszönöm!
Sajnálom de nem tudok engedni belőle. :S
ha beleférne a posta akkor mehet.