Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:D:D:D
Van, kettő is bár eladni nem szeretném
Csáó.Van valakinek elfekvőbe vmi sportdobja? ami olyan hogy nem kell farigcsálnom h rámenjen....:D
van pár db eladó enduró és aszfaltra való gumim ha érdekel felnivel együtt olcsón!
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
email: czegledizsolt@freemail.hu
face: zsolti czeglédi(aprilia sr kint a képen!)
Erről tudnál írni egy kis infót. Hol van? Cseréje macerás?
mi az a vibrációs tengely? :)

nézd meg, hogy a blokk felfogatásai nem törtek, lazultak le?
Sziasztok!
Az XT125X-en van-e, be lehet-e kapcsolni elakadásjelzőt/vészvillogót?

LED szalag/csík használatával kapcsolatban tudna valaki információkkal szolgálni? (legális/nem legális, rendőrök foglalkoznak-e vele, vagy csak a műszakin célszerű levenni stb.)

Csakis a jobb észrevehetőség miatt szeretnék a kormányra az Acerbis Dual Road LED féle kézvédőket feltenni, vagy hasonlót készíteni LED szalaggal.
UFO féle kézvédők és vízálló flexibilis 3M öntapadós fekete LED szalag (3528 SMD LED, 250 lumen, 9,6W/m, meleg fehér ~2700K) megvan. Csak mielőtt elkészítem és felteszem tanácsot, javaslatot kérnék.

Köszönettel,
Ori
egyre tudok gondolni, a vibrációs tengely csapágyas lett.
Sziasztok!
Probléma lépett fel a gépemmel sajnos, remélem tudtok segíteni!
Tegnap hazafele egyszer csak elkezdett zsibbadni a kezem és a lábam, nem is kicsit. Utána ha rátettem a lábam a lábtartóra lezsibbadtam a bokámtól a combomig. A blokknak lett egy új rezonanciája, mert ha egy helyben húzom a gázt és közben fogom a kormányt máris lezsibbaszt, olyan mintha megrázna a gyertya.
Nem tudom mitől jött elő, mert az egész motort rázza a blokk, korábban nem csinált ilyet, nem is rázkódott igazán. A motor egy yamaha xt 125 x, gyári, kivéve, hogy egy hónapja sport dob van rajta.
Mi lehet a gond? Valaki járt már hasonlóan?
Előre is köszi!
Szerencsére már elkelt!
Érdekel, kérlek küldj egy emailt: balitarolo@gmail.com
Pink motort hívd fel szerintem tudnak segíteni a csajok :)
Régebben naponta takarítottam a kipufogómat gondolom azért úsztam meg, mára ellustultam:D
valaki tudja, hol tudok venni, a 2005-ös xt-hez tűgörgőt, ami a dugattyúnál a csapon van rajt, oda kéne :/
Akkor számíts arra hogy a kipufogód is ilyen lesz sőt még durvább.A sár meg az eső ilyen szépen barnítja mert mikor rámegy a forró kipuffra egyből rá is ég a retek!
Földúton lakom, szóval hiába mosom le 2 nap múlva ilyen poros és sáros lesz akármilyen lassan megyek, pedig Budapesten élek.
Mennyire igaz
Az én szememet nem az a rozsda szúrná hanem az a mocsok ami a hengeren és a vázon van.
Akkor ess neki az undorító rozsdafoltoknak
Ennek is van értelme, köszi. Szúrja a szemem persze, mert amikor ránézek haveromét látom, akinek az egész ilyen volt, na az undorító
Megnyugtatlak hogy minden kipuff előbb utóbb így fog kinézni.Felületi rozsda a rácsapódó párától.Rozsdaoldó leszedi ha annyira szúrja a szemed.
Hellosztok lenne egy kérdésem.

Valaki nem tudja, hogy mitől lehet ilyen a kipufogóm?
Raktam róla képet, egyébként volt rá tippünk haverommal, neki az egész kipufogója ilyen volt, és ritka ocsmány volt, ő arra tippelt, hogy a téli só az oka, de én nem használom télen.

Tippek?:D
Sziasztok.
Kerestél km kijelzőt az XT-hez.Ez szerintem az apróban pont jó az XT-hez bár nem ugyanaz.
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Siasztok valaki nemtud yamaha xt 125höz karburátort?
MEnt email.