Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó a gépem srácok, nagyobbat szeretnék venni :)

https://admin.hasznaltauto.hu/gyorsnezet/motor/5198906
Na akkor nem fogja lezabálni a benzinkutat Esetleg ha van valakinek eladó 300ezer körül az jelezze mert vevő lennék rá.Ja sajnos még az a bibi hogy el kell adjam a KTM-em Supermoto szettét.Ha valaki beszámítaná a kicsi XT-be az nagyon frankó lenne,máris pótolnám ki kp-val a különbséget
Nekem 3 liter körül fogyaszt, voltam vele 3 napos túrán és akkor se ment 3 fölé sose.

Amúgy nektek nem szokott olyat csinálni inkább hideg időbe, kicsit hosszabb állás után, hogy beindítjátok, elkezd dolgozni a szívató, akkor a fordulat nagyon leesik, majd megint normális lesz.

Senkinél nincs ilyen?
Hy.

Nekem 2,3L körül eszik városban.. ha többet kajál akkor karbi nincs jól beállítva. Lassan elérem a 200e km-t de 3L fölött még sosem volt a fogyasztása..

üdv
Én városban használom, eddig még soha nem ment 3 liter fölé, pedig hajtva van rendesen. Bár régebben nekem is többet kajált de ki karbi állítás és sokkal jobb lett.
leginkább városban igen, meg szerpentinen
De te városban használtad nem?Sok dugó piroslámpa stb...?Ha 3-nál megállna akkor lenne értelme vegyek egy ilyen machinát!
nálam 3,5 körül evett
Sziasztok!Yamaha XT 125X-et szeretnék vásárolni a közeljövőben.Munkábajárni,futkosni használnám nem érdekel mennyit megy végre meg ilyen hülyeségek.Fogyasztás érdekelne igazából hogy mennyit eszik 100-on átlagba?Autót helyettesítené jóidőben és üzemanyagköltség csökkentés miatt vásárolnám.Sajnos elég sokat ingázok két település között szóval nem városi használat lenne!Köszönöm a választ előre is!
30ezer az egész minek használt?:D
nekem szinte egy gyári xtm van kipufot cseréltem rajta meg sport légszűrőt és jóval erősebb lett igazábol ha sebbeséget aarsz akkor átételekkel lehet variálni vagy nagyobb karbival de sose fog menni 150 el:D
egyébként kaptam ajánlatot DL1000-re, 450es GasGas-ra, 1200-as Banditra, Hornet 900-ra és volt sok robogós
már másfél éve nincs meg az XT nagytesó blokkos Derbi
mire akarták cserélni az xt-t? :)
szeretnék cserélni egy aprilia rx 50/70 es motort egy xt 125 re
valakit érdekelnének részletek akkor írjon e-mailt.

e-mail: xakiasz@gmail.com
irányár:)
nehéz lesz ennyiért eladni, én nyár eleje óta hirdetem az enyémet, akkor piaci áráért raktam fel, 0 érdeklődő, pár hete levittem piaci ár alá 150ezerrel, mert most kaptam egy nagyon jó ajánlatot és már nem csak árulni hanem eladni is szeretném, kaptam is ajánlatokat de eddig csak sajnos cseréseket, remélem nem fogják előlem elvinni a kiszemeltet
Sziasztok! Sajna eladó sorba került a gépem.. :/ Kocsira váltás miatt kell megválnom tőle, és szeretnék még idén. Ha valaki egy kitűnő állapotban, szezonra (következő) felkészített gépet szeretne amire nem kell költeni az ne habozzon tovább mert megtalálta. Ha kérdésetek van, írjatok vagy hívjatok bizalommal.
Széles utat nektek!

Yamaha XT 660 X
Örömmel látom, hogy Te is a nagytesóra váltottál ;) válasz a kérdésedre: http://www.xt660-club.hu/ tuning kézikönyvben sok hasznos infót találsz
Köszi szépen! Sikerült! Örök hálám!
többet ne is nagyon várj, olyan 110 körül van a vége egy alap xt-nek, azon valszeg herélt a kipu, vagy szelephézagos már nagyon, vagy ilyesmi :D
mielőtt ráadod a gyújtást nyomd be a kék gombot, add rá a gyújtást, tartsd benyomva míg el nem tűnik

enjoy

üdv
Sziasztok!
Kispest környékén keresek egy motorszerelőt,aki ki tudná ütni a szervizre figyelmeztető inspectet. Ha valaki tud ilyet írja meg nekem! Előre is köszi!
Sziasztok!.. Légyszives.. segítsetek. Most szeretnék egy XT X-t venni. Elég gyengécske szegény.. 100 km/h a vége azt írták.. Hogy lehet ezen javítani?... Nagyobb henger meg ilyen drága alternatívák nem érdekelnek.. Csak azért kérdezem, mert az XT-k nagy része 14 LE.. legalábbis így tudom.
(Esetleg ha valaki írna nekem az XT-ről személyes tapasztalatokat, azt megköszönném... Megéri, nem éri meg?!)

Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!
Hello! Nem tudna valaki egy használt Bendorf dobot? előre is köszönet!