Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, megmihálylódott a kuplung bowdenem, honnan tudnék rendelni?
Mondjuk egy 10e Ft-ért.
bugic körülbelül mennyiért adnád a riasztót?
Teljesen mindegy hogy lég vagy vízhűtéses nem ez befojásolja az élettartamot.Általában a vízhűtéses motorok nagyobb teljesítményüek ezért a kihegyezett versenymotorok is vízhűtésesek.Persze ezek élettartama a nagy teljesítmény miatt rövidebbek.De vannak olyan vízhűtéses motorok amik legalább annyit elfutnak mint a léghűtéses társaik!Pl a Yamaha WR 125 vagy 250 vagy a Kawasaki KLX 125 vagy 250.
Nincs benne alapból.Nekem külön szerelték be ilyen kulcs van a motorhoz
Hello segitség kellene...néztem motorokat léghűtésest meg vizest is? melyiket ajánlanátok? melyik birja jobban? vagy bármi érdekel a témával kapcsolatban köszönöm ;D leginkább túrázásra
nincs benne gyárilag
Alapból van benne nem? Mert nekem is van benne.
Ja és eladó a motorom riasztója ha esetleg valakit érdekel!Ha szükséges be is szerelem a cuccost!Nekem nincs rá szükségem mert nem hagyom sose ott sehol.Garázsban meg van komoly rendszer.Ha valakit érdekel akkor megdumálhatjuk!
Esetleg egy Bia-Zsámbék-Garancsi Tó(üvegtigris)-Dorog Strand és vissza?Szuper útvonal kis forgalommal!Én most hétvégén megjártam sajnos egyedűl.
Skacok!
Ha gurulás van én is jönnék szívesen, persze ha nem gond.
Szentendre például szuper lenne.
Arra is ellátogathatnék még úgyse voltam arra motorral.Ha szerveztek valamit szóljatok!
Nem erre értettem hanem amikor írtad h venni akarsz de max 350 , mert nem ér többet ez a motor. Mind1 nem kötözködni akarok. Szentendre felé eljönnél?
Na meg még annyit hogy ha mennétek felénk Dunántúlra túrázni arra én is vevő lennék a kis XT-vel csak írjatok ide be.Budaörsön lakok.
Nem az XT-t akartam ezzel fikázni hanem azon döbbentem meg nagyot hogy a Rieju ugyanazzal a blokkal ami azért ugye fontos dolog mint kiderült még sok más alkatrész is ugyanaz pl felnik,fékek stb...Jóval olcsóbb mint a hasonló XT-k!Aztán kibújt a szög a zsákból mert az ember rá pár napra 200ezerrel többér dobta fel a Riejut mint amennyiért indult.Gondolom körülnézett a piacon.Persze mostmár megint vándorol lefelé az árral mert ugyebár eladni azt nagyon nehéz lesz.Úgyhogy én nem az XT-t akartam fikázni ezzel hiszen tudom hogy nagyon fasza kis motor és amiért ráakasztották a Yamaha feliratot amúgy meg Malaguti az egész.De így talán az XT 125 az amit a legjobb áron lehet kínálni a piacon!Az hogy meg én felraktam ennyiért az meg semmit se jelent!Szeretem ezt a kis dögöt ezért bagóért nem válnék meg tőle!Amúgy meg vannak szarabb példányok hasonló árban
Multkor meg lehordtad, hogy ez a motor nem ér annyit
Miért mondod?Jó áron vettem mert az embernek kellett a pénz.Én meg szarérhugyér nem fogom eladni!Elég jó állapotban van ahoz hogy ennyit érjen!
Érettségi után majd megpróbálok valamit összehozni. Vannak még páran akik járnak eggyütt. Majd szólok nekik, hogy mennénk mi is.
sok sikert hozzá, hogy lenne már ciki? még néha visszasírom az XT-m, jó motor volt az
Akkor neked is betett a jogsi téma, haverom ugyan ebben a helyzetben van... megcsinálták az okosok a tutit... valamikor kéne egyet menni csapatban
Jövő hét kedd érettségi (Y) Aztán összekellene hozni valami motorozást. Vagy a 125-ös kategória már ciki neked? :P :D
Élek ja csak drága a benzin... :( Svt-t akartam venni de a szeretett Viktórió királyunk emberei egy jóóóó törvénymódosítást vittek végbe
Hát Te még élsz, mi van veled mostanság?
Bugic azért te is próbálkozol a haszonszerzéssel
Sziasztok!
Nem tudna valaki segíteni 2005-ös évjáratú XT125X-hez idomok beszerzésében segíteni?:)
Előre is köszönöm!