Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajna az már későn lenne!
Nekem tzr-em van és a rendőrök azt mondták rá hogy 250-es.De csak a hangjából következtettek és
(nő volt) aki ezt mondta.De van a hengeren valami szám?
A vázszám mivel kezdődik?
Meséltem már, hogy hangos a blokk.

Utánanéztem milyen olajat öntöttek bele. A számla szerint 20W50-es SG teljesítményszintűt. A könyve szerint viszont 10W30 SH kell bele. Tehát amit a MÁRKASZERVÍZBEN (!) öntöttek bele az SEM VISZKOZITÁSBAN, SEM TELJESÍTMÉNYSZINTBEN NEM FELEL MEG (GENGÉBB)!

Hát ennyit a szakértő márkaszervízekről!

Nektek milyen olajat raktak bele a szervízben?
nah most már vki tényleg el jöhetne felénk moccozni 1et mennék én is csak még nincs jogsi...
Szia!

45 HUF volt a teljes rendszer motor tuningal és beállítással együtt.

Figyelj, ha vársz egy picit,őszel eladom, pl neked és utána azt csinálsz vele amit akarsz, leszeded a rendszámot és írsz a haveroddal egy false adásvételit :)
Szinte mindenki 50-nek nézi.
És mennyibe került a rendszer?
Rávan a hengerre valahova ütve hogy 125-ös?
Rem nem!
Ha hosszám szólt a kérdés akkor....

PROEX rendszer van rajta. Rendőrök nem nagyon értenek hozzá, kedvencem mikor megkérdezik, "Melyik nagyobb, a lóerő vagy a KWatt?" leginkább a rendszám miatt szoktak szívózni mert nem látják, de megszoktam mondani, hogy legális darab melyet utcára terveztek és így adták el nekem a boltban, ennyi.
Hello!
Milyen rendszer van a motorodon?
A rendőrök elhiszik hogy 125-ös?
Úgy tudom az AJP motorokat is ezzel a blokkal látják el, és ott ugyan úgy 15 LE-t hoznak ki.
Neked legyen igazad!

Az YBR-rel ránézésre 99%-ban azonos, az kínai. (Ma egy szervízes is azt mondta kínai.)

Amúgy jó gép, futómű, fék nagyon rendben van. (Az enyém X.)
Hali!
A blokkot elméletileg a minarelli gyártja, a nagy 660-as xt-nek is.
A derbi és a rieju is használja a blokkot csak ott 15 le.
Előnyök:kicsi fogyasztás 2,8-3,4 l/100 km(vezetési stílustól függően), vége 104 km/h én 94 kg-os vagyok, a gyorsulása lehetne jobb is(olyan mintha nehezen venné fel a fordulatot),jó egyenesfutás,ennél a sebességnél stabil is.
Üdv.
Hali!

Nekem "csak" a blokk hangos, de még csak nemrég vagyok túl az 1000 km-en.

Amúgy a blokk lehet, hogy Kínában készül (az YBR tuti), de ma meghallgattam egy YBR-t, gyönyörű hangja volt (az enyémhez képest).
Hali xt 125-sek!
A motorból nekem is kopogó hangok jönnek ki,2500 km -nél: kijelző elromlása,kipufogó tömítetlenség,kerék jeladó elromlás,kiégő tompított izzó hetente,hullámzó alapjárat,ha két napig áll nehezen indul be
Hiába made in italy-malaguti spa
vki majd 1szer jöjjön el hozzánk aztán megyünk 1 kicsit terepen,csak nagyon lájtoson
Van egy eladó régi XT-m ha érdekel valakit írjon
Olvastam, köszi !
Holnap hívlak! (Ne lepődj meg a céges gsm adapter nem küld számot!)
Üdv,
2N
Nem, mivel én rakpart, soroksári úton megyek végig. Ma 8:20 környékén mentem a ládmányos híd alatt el. Nem én voltam szerintem.
Ja küldtem emailt.
Szia!

Telefonszámot nem írtál!

Elhoztam a szervízből, semmi javulás nincs hang tekintetében, útközben megálltam egy YBR mellett, és megkértem, hogy indítsa be, hogy meghallgassam. Ég és föld! Az YBR gyakorlatilag zajtalan volt, mellette az enyém mintha szét akart volna esni! Futár volt (ezúton is köszi neki!), szerinte is csúnya hangja van.

Ezután láttam még egy piros XT-t is a Szerémin, éppen a Lágymányosi-híd felé ment, de nekem piros volt a lámpa, és elég tempósan ment a két autósor közt, nem értem volna már utol. Nem te voltál? Ez úgy 10 óra körül volt (picivel előtte).
Ok, az jó lenne.

Ha megírod a számod az adatlapomon lévő címre pénteken felhívlak. Hétvégén valamelyik nap (jó idő esetén)?
Szívesen találkozok veled, hogy helyreálljon a lelki állapotod

Beszéljük meg hol és mikor!
Már ládta a gépedet, már látta róla a videt! Kurva király hangja van!
Üdv XT-sek!

Engem még mindíg érdekelne, hogy milyen hangja van mások blokkjának.

Ha valakié meghallgatható lenne egy 2 perces találkozó erejéig az dobjon meg egy mail-lel. (Gabona?)

Magyar manual is érdekelne egy másolás erejéig (már ha kapott valaki).

Illetve érdekelne a szervíz felirat törlése is, mert nem akarom életem végéig márkaszervízbe hordani.

Szép motoros időt mindenkinek!
Ok, hol érhetlek el? Ha kell küldök képeket nézze meg a vasat.
Helló! Majd mikor el akarod adni szólj már mert haver egy ilyen gyöngyszemet nézett ki magának és lehet érdekelné!
Szelepcsere? Ezt az eladó mondta? Miért? Mert a szelepcsere általában mást is vonz. xt125?
hellósztok néztem magamnak egy yamaha xt-t de ki kéne cserélni benn a szelepeket nem tudjátok mennyibe kerülne kb lécci segítsetek!!!!!!!!!!!!