Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És az YBR-nek rendes első lámpája van. Legalább is annak látszik.
200-300e Ftal.. :)
ha arra kell, akkor inkább ybr, mert jó 2-3e Ft-al olcsóbb, és s min 1 lityivel kevesebbett eszik... :)
mar valaki tette uresre a tankot, mert erdekelne mennnyi a megteheto max km-er.
PZ
A manual nem surgos!
Akkor ha jol ertem nincs tartalek es a akkor "napi szamlalot" kell bamulni.Akkor most mennyi benya van meg mikor kigyullad a lampa?
Meg olvastam, hogy van aksi toltottseg kijelzo. Az meg minek?
Amugy nalam most YBR vs XTx a versenyzo. Bp re kell dugokat kerulni, napi munkabajarassal.
kb mennyi egy markolatbedo szett?
Koszi
PZ
Szia!

OK, befejezem a scannelést és elküldöm majd. (Nem tudom mikor. Sűrgős?)

Üdv,
2N
Nekem is.
Átlagfogyasztás :3,2-3,3 l/100 km
szia, nincs benincsap, manualt sajnos nem tudok küldeni, s kb 200km-nyi motorozás után kigyullad egy visszajelző lámpa ami még elég sokáig elég sztem, mert állítólag 12literes a tankja, s nekem 6-7 liter után szokott a lampion pislákolni...
Hi all!

Nagyon szemezek egy xt125x es mocira, de lenne egy/ket kisseb talan nektek ertelmetlen kerdesem es keresem:
1, A mocinak van benzincsapaja vagy nincs , mert valami elirasban olvastam hogy van , de a kepeken nem latom.
2, Van uzemagyag szint kijelzoje valahol??
3, esetleg kuldenetek nekem is egy manualt, mindegy milyen nyelvu
e-mail : gumiharcsa kukac gmail.com

koszi
PZ
Nem hiszem, hogy lehetséges, mert ha erősebbet veszel szétégetheti a fonycsort, vagy mit... :)
Vidorka!

Nem sikerül?

Mindenki!

Izzót nem cserélt komolyabbra senki?

Üdv,
2N
Köszi a felajánlásokat!

Cserébe tudok angolt küldeni ha kell.

Vidorka:
2n kukac torzsasztal pont hu

(Remélem érthető. Azért írtam ebben a formában, hogy kevesebb spam-et kapjak. Azt mondták ez működik.)

Üdv,
2N
Hali!
Ha adsz e-mail címet elküldöm tömörítve!
Hali!
Ha adsz e-mail címet elküldöm tömörítve!
Nekem van magyar manuálom, csak scannelt ersion nincs sajnos, ha nem tudsz keríteni, szólj, s bescanneltettem...
Hali.

Szerintem elég érthetően irtam le, de mindegy a vége kb 40000HUF volt. holnap ha minden jól megy teszek fel róla képet.

Üdv
Sziasztok!

Nem tudja valaki a fényszóró izzó típusát? Mert a könyv csak annyit ír, hogy 12V, 35/35W.
Upgrade-en gondolkodok, mert elég zsengén világít.

Üdv,
2N
Helló mindenki!

Azt hiszem már kérdeztem, de lehet, hogy nem:
Van valakinek magyar nyelvű manualja? Mert én csak angolt kaptam. Ha van valakinek egy scannelt pédánya és elküldené azt megköszönném!

Üdv,
2N
Szal, nekem R van, stoopiezni nekem se sikerült eddig, lehet ez a gond, amit mondtál, megnézem a napokban... De eddig nekem nem volt vele semmi gondom, pedig már lassan 3000km van benne....
Akkor összesen mennyi volt a kipuff???
Mert így spicesen nem tudom összetenni..
Szia!

Köszönöm szépen! Még érlelem a dolgot, mert most most nincs "kedvem".

Üdv,
2N
Ja, igen, minden stimmelt, minden méret rendben volt.

Üdv
Sziasztok.

Ahogy mondtam, a JANO-DOB készitette a dobot. az ára sok mindentől függ.. pl milyen anyagbol csinálják.. Én sima vasbol készittettem el igy került kb:21e Ft-ba plussz uj cső katalizátor nélkül az is kb 19-21e Ft körül volt. Esküszöm ha lesz időm feldobok róla egy képet, majd a napokban, talán 7végén.. Egyébként nagyon nyújtja a láncot, minden gázadásnál mintha tépne egyet, nagyon kemény. Lassan kell rá vennem új fogaskerekeket . Ja, és egy nap alatt megcsinálták a kipufogót. A hangja ha bemelegszik nagyon jó, és ha magas ford.számról hirtelen visszaengeded akkor "durran" is.. Interneten van honlapjuk (janodob.hu) de semmi érdemlegeset nem lehet ott megtudni. Max cim és tel.szám:)
szerintetek mek a jobb az X vagy az R?nekem R kéne csak azt halottam hogy nem jók a fékei meg elég nehéz hideginditani
Üdv Warrior!

Érdekelne engem is ez a "sport"- kipufogós megoldás és ha tudsz tegyél fel képet róla vagy ha estetleg van rá módod akkor videót! Kíváncsi vagyok a kinézetére és a hangjára!
nagyon jó lenne!
Előre is kösz!