Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én motorom eladó :) 650-550 ezerért. Sportkormány, Nyitott sportkipufogó, magasított hátsó felfüggesztés, supermoto hátsó sárvédő, halogén hátsó index izzók, motortuning, nuku katalizátor, nuku folytás :)

Szerintem megéri, mint, hogy vegyél 860-ért egy új Yamahát, miikor ezt olcsóbbna megkapod megbízható embertől és még be is van járatva és ízlés szerint átvan egy picit alakítva!
Köszönöm az ajánlatot de még nem is biztos hogy xt-m lesz!
Köszönöm szépen N2!
Hi all !!
Van 1 tavaly májusi xt 125 r-em. ELADO
kp_ra 670 ezer hitelátvállalással 100 + a hitel telefonszámom 06-20-43-43-221
E-mail : kossrac@citromail.hu
Most néztem, hogy 50-es TZR-ed van, annál valószínűleg jobban megy azért.
Itt egy teszt róla:

http://www.supermotor.hu/movie/automania.wmv

(Bár nem sokat fog segíteni a döntésben.)

Nem tudom mit mondhatnék róla. Fogyasztást mértem 2,8-at és 4-et is. Ez utóbbit lehet, hogy nem jól (lehet, hogy véletlenül lenulláztam a napi számlálót).

A gyorsulását nem nagyon tudom mihez hasonlítani mert nem volt pl. TZR-em, nekem az eddigi motorjaimhoz képest kissé zsengécske. Én már csak koromnál fogva is a nyugodtabbak közé tartozom amire nekem kell arra tökéletes. Nálam ez a városi közlekedés.

Végseb 100 körül, futómű pont Pestre való (az Alsó Törökvészin szoktam kívülről előzgetni a tökölő autókat), a fék szuper, a gyári Pirelli száraz úton jól, nedvesen nem tapad.

Negatívum: szivatóval indul csak, sokáig kell melegítemi és az enyémnek zajos a blokkja. Amit olvastam még fórumokon az, hogy a km-óra szokta feladni a harcot, de ez jeladó hiba szokott lenni.

http://www.ukbike.com/h/bike_detail.php?Make=YAMAHA &Model=XT125
Szia N2!
Azt szeretném megkérdezni hogy neked mi a véleményed a motorodról!(Egy kicsit bővebben mint az elöző).Mert nekem nagyon tetszik az xt.
A gyorsulását mihez tudnád hasonlítani?Gondolom jobban megy mint a tzr.
Köszi!
Szia!

A nicked és a kérdéseid alapján ez nem a te motorod lesz.

A vége 100, a gyorsulás elhanyagolható, minden más ok (fék, futómű, stb).

Próbálj ki egyet egy nyílt napon.
Hello! =)
Azt szeretném kérdezni hogy hogy megy az xt?
Mert ezen gondolkodom hogy átszállok egy ilyenre!
(Hogy gyorsul,mennyi a vége,kényelmes vele menni,milyenek a fékek,stb)
Erre gondoltam ezt szeretném megkérdezni!
Előre is köszönöm!
Érdekes!

Ma tankoltam és biz" kb. 4 l-re jött ki a fogyasztás.
Kicsit sokallom az előző 2,8-hoz képest.
Nektek mennyi is?

Üdv,
2N
Helló nkuci!
Újonnan vettem most egy éves.
Hajtani kell hogy "menjen" valahogy(két éves gari van rá) .
De amúgy a szerelők is kóklerek( egy jeladó hibát két és fél óra alatt találtak meg,be volt ázva így hol mért-hol nem)ahová én hordom kocsit árulnak és a "helykihasználás" végett foglalkoznak motorral is.
Előtte tajvani robogóm volt 11 ezer km alatt nem volt ennyi baja.
Ma már nem vennék xt-t,de akkor jól nézett ki(elől-hátul tárcsafék stb.).
De azért van jó tulajdonsága is .
Lehetne olcsóbb is.
Vidorka:Amiket leírtád az alapján nem is érdemes új motort venni...
Újonnan vetted a gépet?
Nagyon hajtod?Sok ilyen baj van a motorokkal vagy ezek egyedi esetek?

Azt gondolná az ember, hogy a zsír új gépek meg vannak csinálva és csak a használt széthajtott gépekkel van gond.
Azért nem ennyire egyszerű a helyzet.
A (pl.) 10W-40 az többfokozatú olaj (téli-nyári), a számok a használati hőmérsékletet jelzik. Ezek a számok nem utalnak a viszkozitásra, illetve csak nagyon közvetve.
A teljesítményszint is fontos, annak is meg kell felelnie a gyár előírásának.

Bővebben itt:

teljesítményszint

és itt:

bővebb leírás

Üdv,
2N
Hi mindenki!

2N:Miért?Nem annál jobb a motornak az olaj minél magasabb a viszkozitása?
Helló!

Céggel és ügyfelekkel megyek, gyárlátogatás, pofavizit. Nem pihenés de nem is meló.
Nem sok kedvem van menni, úgyhogy a vártnál csak jobb lehet.

Üdv,
2N
Semmi probléma, ez a te érdeked. Rendben köv. hétvégén megejthetünk egy találkozót, ráérek.
Érezd jól magad külföldön, remélem pihenni mész
Addig is üveghang!
Szia!
Nehogy holnap miattam motorral gyere, mert el kell utaznom a héten külföldre, csak hétvégén leszek újra, úgyhogy napolom a kérdést.
(Plusz ma mostam meg a morort.)
Üdv,
2N

Ui: A hétvégén (ha neked is jó) azért megejthetnénk a mini találkozót!
Nem, ez már kényelem
Ez már függőség?
symbianos mobilok csodákra képesek
Az, hogy szintetikus vagy sem szinte elhanyagolható. A lényeg a viszkozitás és a teljesítményszint. Tény, hogy a szintetikus olajoknak jobbak bizonyos képességei, de most még a minimuot sem rakták bele.

(Te itthon, vagy még vidéken sem állod meg, hogy ide benézz?)
Nekem rendes szintetikus olajat töltöttke bele. Én mindig a nyakukon állok mikor csinálják a motort. Egyrészt gyorsan csinálják, nem lopnak, nem csalnak és rendes cucccot raknak bele :) Utálnak is :D
Bár a kérdés nem nekem szólt, igen a hengerre rá van írva a lökettérfogat.
Szerintem ránézésre sem 50-es, tedd le inkább a jogsit.