Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na skubizd meg az "oldalunkat" :) ! Majd meglátod milyen pöpec lesz, NAGY meglepetéssel készülök.
Kuplung nem rángat, váltó nem darabos, végseb 100, a többi stimmel nagyjából.
www.motorinfo.hu/news.php?nid=3635
Szerintem olvassátok el a tesztet és ha lehett akkor várom a véleményeteket róla.
Előre is köszönöm.
Semmi baja a váltónak. Hidegen csattan nagyot néha amikor 1-be teszem. Elindulás után minden ok, vajpuhán működik.
AZ én váltommal semmi baj nincsen. Sose tudtam menni vele 115-t. Többek elmondása szerint is biztosan állíthatom, hogy a vége 100-105.
Sziasztok azt olvastam egy tesztbenm hogy darabos a válto.
Neketk is ilyen?Mennyit megy nektek mert azt írták hogy 115-öt viszi.?
Hát amikor én megtaláltam ezt a fórumot, ehhez hasonló hozzászólásokra számítottam:

"Hát az MZ után tök fura volt 25 000 km-t levezetni szerelés és szívás nélkül, de szerencsére most már állíthattam a jobboldali tükrön."

Ehhez képest...
rendes szerszámmal kilehet lazitani
Igazad van, de az a csavar olyan rendesen be volt ékelődve, hogy a hozzávaló szerszámokkal nem tudtam kicsavarni. Én hibám igazad van, de egy motort lelehessen légteleníteni rendesen Ezért nem is vtittük a szervízbe elsőre.
azt azért ne felejtsd el, hogy amikor bejelentkeztél, nem közölted elöre, hogy a féklégtelenitö csavart, sikerült valami nem rávalo kulcsal gömbölyüre gányolni.

nem értem, hogy miért kell egy garanciális motort "szerelgetni", föleg, hogy még normális szerszámod sincs.
üregapám, hát kön szervízön löni a motornak. hej de megbeszéltük a belebeszélöskészüléken keresztül.
Ja-ja!!!
Vagy felfuttatni a meglévőt nem?!
Amúgy süt a kánikula odakünn, nem kéne húzni a gázkart kolléga, ráér estig mert akkor odagurulok hazafelé tartván?! Miccól?
Ideje klubot alapítanunk nem?
Hali Gabo!

Nem hiszem, hogy beszitálna pedig nyúzom már lassan két hónapja. Pályán sem éreztem, csak erős széllökéseket tapasztalok de azt minden motor!
KTM? Az igen, csak drága...
DRZ? Az meg "azért" sok... (kicsi keskeny ülés, gyengécske motor és valahogy silány nem?!...)
Nekem nem csak a városba kellett a vas hanem túrázgatni, csavarogni, az asszonykával is...
Jó gép, szeretem.
Üdv.
Tudod én már ég kompromisszumot kötöttem. Nekem is tetszenek a KTM-ek, meg az átalakított crossgépek supermotóvá.... csak hát ezek mind városban használhatóak és mind 2 milla fölött van. A 660-s pont megfele, aránylag olcsó, márka, megbízható és kényelmes ülése van amivel lelehet űlni egy túrán 500 km-t.

rs125 jobban húz? Azért túlzásokba ne essünk. Nekem bőven elég a közel 50 paci, és nem akarok 250-el száguldozni. A halált meghagyom neked Egyébként is az egyhengeresek 400-700-as gépek nem viszik 2 kiló fölött.
Hi nem tom mi teszik neked a 660-as ban mert 1 szar nekem volt egy tavaly és harmath gyenge 48 ló a 125 ös rs-em jobban húz de a te dolgod 140nél beszitál a kormány és 160-170 fölött alig megy ha mindenképpen supermotot akarsz venni ott a ktm a drz vagy a speed kittes honda fmx esetleg 1 átalakított cr vagy yz
Yamaha Word

Nem még nem vettem, csak fogok, nincs még rá jogosítványom.
Az ciki. Akkor majd utána. Melyik szervízbe vitted?

Vettél 660-ast?
Hülye vagyok, teljesen figyelmen kívűl hagytam, hogy szervízben van a motorom de ciki. Képzeld elszállt az főfékmunkahengerem, rohadna meg. Egyre több probléma jön ki ezen a motoron. Egymás után égtek ki az izzók, elromlott a computer, és most elszállt a fék . elvittem ma a szervízbe ELŐRe megbeszélt időpontra, majd munkalap megírása után megkérdeztem mennyi idő a javítás, mert nekem 1 órát mondtka max. Erre mondja a srác, hogy talán kora délutánra, de esetleg több hét múlva :D Hietetlen, hogy egy Yamaha szervízbe raktáron nincs készlet. Rendelnek, fasza.

XT 660 X. " A nagybrada" Jó gép nagyon.
Pl holnap, csütörtökön vagy pénteken.

Milyen 660-as? Nocsak-nocsak!
Hát az egy élmény volt! 660-as után este saját magamat fordítotam oldalt sztenderre
Jaja, fölraktam a netre.
Simán! Hol és mikor?
El ne add míg nem találkozunk!
Héköznap ha nem esik?
Üdv!
Hali Gabo!

Látom elkezdted... Sok sikert hozzá!
Csak nem felpiszkált valami a hétvégén?!
Üdv neked innen is!