Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia 28 as kormány megvan még ?
mennyiért adnád és merre van (lehet itt vagy tőlem 10km re :)
Sziasztok!
Nincs valakinek tapasztalata yzf426 automata dekompresszorosra alakításában?
A hot cams tengelyét tudom hogy olyan, de arra lennék kíváncsi pl., hogy a 2003-2005-ös yz450f tengelyét bele lehet-e tenni? Egyeznek-e a méretei?
Hali.
Keresek 89-es Yz-hez gyujtàst, vagy olyan embert aki ilyet javít.
Üdv Ervin.
Sziasztok!Van egy pár eladó alkatrészem 86-os Yz125-höz,de sok alkatrész fiatalabb évjárathoz is jó!Az én 89-es gépembe is átépítettem belőle jó pár alkatrészt!Van egy majdnem teljes blokk-20000-ért,Henger,hengerfejel-15000-ért,kuplungkosár 10000-ért.Ha valakit érdekel írjon!
Sziasztok keresek Yamaha yz 125 (2001) hengerfejet akinek van az ne fogja vissza magát cikkszám alapján 2001-2002ig jó bontósokat már végig kérdeztem de senkinek sincs
Ha valakit érdekel Carbon kipufogóvédők.
Itt megtalálja:
http://www.kepesmotor.hu/offro...
Eladó Pirelli krosszgumik!

http://olx.hu/hirdetes/pirelli...
Hello Srácok,

Akad még egy komplett első teló is.
Szétszerelt állapotban minden szükséges alkatrésszel... ~15.000

Üdv
Mihu
Hello Srácok,

Nem olyan régen még volt egy YZ 250 F ( 2003 ) motorom. De már nem van, és a garázsban viszont van egy rakás alkatrész.
Amennyiben valakinek érdekes lehetnek a cuccok, jelentkezzen.
Van még benne pár használható dolog...

Üdv
Mihu
Hali, valakinek esetleg? 2005-2007 köztiekre passzol .
Köszi! Ma be szereztem egy két komponensű ragasztót azzal meg ragasztom de amúgy egy tank kiment úgy, hogy csak ithon vettem észre a hibát tehát nem volt vele gond.
Nem is olyan nagy a baj . Két komponensű fém ragasztóval meg lehet ragasztani, de így is használhatod, ha melegszik úgy is észre veszed.
Üdv mindenkii! Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy baj-e ha a jobb oldali hűtőmből elmegy kb negyed deci víz mert van egy nagyon pici repedés a tetején csak annyi megy el hogy ami felül megy be cső az már nincs víz alatt. Elvileg az alsón szív a vízpumpa nemtudom, hogy megéri-e kockáztatni hagyni ezt,vagy azonnal cseréljem?
Köszönöm előre is!
üdv.honnan érdemes váltóhoz új fogaskereket rendelni?
Hali skacok!

Nem rég váltottam 2t-ről 4t-re! yz250f. igy nem igazán vágom mi fán terem a 4t...olyan felől szeretnék érdeklődni,hogy az olaj szintet miként tudom ellenőrizni?
itt a mail cimem : domsodidavid86@t-online.hu

én nem tudtam neked küldeni!
vagy itt a számom. 06309126743
Sziasztok!
Bocsi, hogy itt teszem fel a kérdést, de máshol nem kapok választ.
Yamaha WR426-os kerekei megegyeznek a 450-esével?
Gondolok itt a tárcsa, lánckerék felfogatásra, valamint a tárcsa méretekre.
Előre is köszönöm a választ!
2T-s kollegak es en is csak B8ES-et hasznalunk/tunk. Nincs semmi baj vele, de nem vitatkozom.
Küldj már légyszi egy mailt: pdmaniac kukac gmail.com
"ES"? Ott az "S"-el lesz egy kis baj magas fordulaton, szereti a réz a hőt nagyon...
Ami ennyire köpködi a gyertyát, ott nem a gyertyával van baj. A gyárilag előírt BR8EG a megfelelő és kész.
Hasznalj B8ES vagy B7ES gyertyat! Nem fogja kopkodni ha minden mas ok.
Több oka is lehet:
1. alacsony fordulaton cammogsz vele
2. túl van keverve a benzin olajjal
3. le van rakódva a kipufogórendszer vastagon, és nem tud tőle "lélegezni" a motor
4. valahonnan motorolaj kerül a forgattyúsházba (főtengely szimmering szar)
5. tökéletlen, gyenge a szikra vagy rossz helyen keletkezik (pl. felső holtponti gyújtás)
6. nagyon kicsi a gyertyahézag vagy a gyújtás jeladó hézaga
NGK B8EG helyett próbáld ki a Bosch WR3CC kb.:1500Ft
Hello.
Segítséget szeretnék kérni. 94es Yz250-em van. Az a probléma hogy öli a gyertyákat. 1-2 motorozás és utána nincs szikra a gyertyán. BR8EG-BR9EG is próbáltam. Próbáltam tiszta benzinbe áztatni utána volt egy kis szikra de egyből leköpi a gyertyát és utána megint se kép se hang. Aztán kuka a gyertya.
Ha valaki tudna vmi tanácsot,segítséget adni azt nagyon megköszönném.
Üdv. Tomi