Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Irni lehet hogy nem tud de hazudni folyékonyan
üdv gecsa látom voltak neked Husabergek fc450-ről légyszives mondjál valamit nekem
vennél -e újból vagy soha
mi az erőssége mi a gyengéje stb
előre is kösz szép napot mindenkinek
"AGYON JÓ VÉTEL!" Ezek szerint ész nélküli vásárlásnál! Végül is odaírta...
bocs fiúk
igen ez volt az
hát még alkatrésznek sem szabad megvenni nincs 1 ép porcikája
azért egy hirdetést betehetnél,hogy melyik is volt az...bár van egy tippem...
üdv
ekkora szutykot amit ma néztem régen láttam
aki olvassa legalább megspórolok neki 1 útat
minden porcikája 1 nagy szar ami lóghat az lógott ami zöröghet az zörgött
ami elkophat az el is volt
kirándultunk 1-et a nejemmel ennyi
ma elmegyek megnézek 1et nincs messze yzf 450
2004es elméletileg
de megmondom én milyen évjárat
üdv 1 yz450f ben gondolkodom szeretném a véleményeteket és főként a tapasztalatokat köszönöm
Hahó!
Nem tudja valaki,hogy a FIM-es első guminak a mintanagysága kisebb mint a cross-é?

Mitas EF-08 - Mitas C15.
90/90-21
Motoroztam, mindkét fajta motorral, Aki a4t motorral, tudja a2t közeli technikát tartani, az gyorsabb fog lenni a4t-vel. A LE teljesítmény csak akkor van meg, ha megfelelő fordulaton pörög a gép. A 2t gép kanyar után csak akkor megy, ha megvan a kanyar sebesség, a4t nyomatékosabban jön ki a kanyarból. A tapasztalat, 2t-ről a4t-re ülve gyorsabb lesz a versenyző, fordítva bénán motorozik a delikvens. Mindenkinek először egy jó 125-s kell, ha meg akar tanulni motorozni. A LE egymagában csak szám.
Van ennek jelentősége?
A 2005-től kezdődő Yz széria 34 lóerőre képes gyárilag, a mostani Yzf-eket 37 lóerő fölé írják valamivel. Itt nézelődj :
http://motocrossactionmag.com/...
http://www.motorcycle-usa.com/...
Pár TIZED lóval?
Ez komoly? :DD
Nem lehet ilyen módon összehasonlítani a kettőt, mivel a 4T nyomatékos, elindul alulról is, a 125-ös 2T pedig csak fent dolgozik, alul nulla. Ettől még lóerőben ugyanott vannak, ugyanis a lóerő erősen fordulatszám függő, mivel abból, és a nyomatékból számolják ki. A nyomatékleadás, nyomatékgörbe ami nem mindegy milyen. Ha pályán motorozol, a 2T-t pörgetni kell állandóan rezó tartományban hogy tudjál vele haladni, a 4T-t bebaszod 3-ba, és végigmész a pályán simán kínlódás nélkül.
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Hajtókar eladóóóó Yamaha yz-125 (01-14) .
Szerintetek melyik erősebb? yz 125 vagy yz250f? szerintem a 125 erősebb felül pár tized lóval nem?
'száró'cserével
Egészen pontosan a gyári leírás szerint:
szűrőcsere nélkül 1,3L
szárócserével 1,4L
blokk szétszedés után 1,5L
Ami személyes tapasztalatom, hogy szűrőcserével ha egyből felöntöm 1,5 literrel, akkor pont jól áll a szint és kész.
Pont ennyi.Nekem is ilyen van 15-50-es a tuti bele vagy 10-40 is szereti
köszi a segitséget

de nem lessz az kevés
1,7 l ha szűrőt is cserélsz,1,5 csere nélkül.
szevasztok 1 haveromnak yz426f olajat szeretne cserélni de nem tudja mennyikkel bele.
aki tudja ossza már meg legyen szíves.
Úgy legyen, de neked is!