Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok.Most vettem egy jamaha yz 250 (1992).Olyan 20 perc után elment az erő belőle,nem nyitott a pover.szétszettem és a kipufogo oldalán szétvan égve a dugo.szerintetek mitől égett szét?
Eladó egy pár titán lábtartó. Értelmes ajánlat estén vihető. Giraffe64@freemail.hu
Sziasztok,
akinek van bontott YZ hengerfeje , attól kérnék segítséget:
szelepek végén levő csészét keresek. 2db kellene a cikkszáma 3FV.12153.00 Elsősorban piros érdekel - belül van a szín - de másik is. A csatolt képen látszik miről is van szó.
kösz! karlo
hello. holnap reggel kb. küldöm a képeket!
Ok.
laci341974@citromail.hu címre ha tudnál küldeni pár fotót azt meg köszönöm..
szia.nekem van! vagyis 2004 es yz 250-é! azt kellene megtudni hogy az yz-é jó -e az yzf-re. képet tudok küldeni ha érdekel.
eladó yzf/yz komplett első teleszkóppár befogókkel,első fékrendszer,hűtők, és yzf 400/426 blokkalkatrészek,és kipufogódob
Üdv!
Keresek Yz250F 2005,kislánckerék védőt műanyag,szürke.....
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy hol tudnék olcsón kormányt szerezni yz-mhez. 22mm-es érdekelne.
Oké meggyőztetek, befejeztem ezirányú gondolkodásomat
A hajtókar általában a megszorulásakor szakad, ilyenkor az erősebb is szakadna.
xt600-ast meg vegyenek a nagypapik
Nem parázok, csak elgondolkodtam ezen.
Sztem teljesen jogos a kérdésem...ha nem jellemző akkor minek túlbiztosítani magad? Üzemórás motorokról beszélünk,meg van határozva mit mikor kell cserélni,ha előtte megrottyan rendszeresen akkor vszeg rossz a konstrukció vagy az anyagválasztás. Ha ennyire para hogy baj lesz a versenygéppel akkor kell venni egy XT600 ast az a világból kimegy gond nélkül...csak nehéz,gyenge viszont tartós.

Nekem szakadt már el egy kb 10 üzemórás kovácsolt Wiseco hajtókarom,szval semmi sem örök sajnos...
Gondoltam hogy valaki ezt fogja írni. Nem, de egy kovácsolt h profilos karral ha egyfolytában üveghangon járnál sem lehetne semmi gond, és az akkor se szakadna ha már fél centit lógna (persze nem azért írom hogy addig hagyni kopni)
Amerókában vszeg gyártanak is hozzá...amúgy ha meghatározott üzemórakor cseréled akkor is ennyire jellemző hogy elszakad előtte?
Üdv.
Gondolkozott már valaki egyedi kovácsolt H profilos hajtókar gyárttatásán?
Mint amilyeneket autókba is lehet venni tuning céljából.
Azzal egycsapásra ki lenne zárva a hajtókar szakadás veszélye, és jóval többet bírna és tovább. Még ha drágább lenne is megérné.
Nem lesz vele gond,nyugodtan mehet bele...
Sziasztok!Namura dugóról van valakinek tapasztalata?125 2t-be tenném.
Eredeti gyujtás van rajta?
Tekercselni kell?
Sziasztok, van egy ilyen eladó váltókarom YZ-YZF-hez, újszerű állapotban, egyáltalán nem lóg, nem kotyog, és a belső fogak is hibátlanok.
5eFt-ért megválok tőle, postázom is.
Érdeklódni itt lehet: scutum84 kukac gmail.com vagy húsz/497-5920
Hali.
Úgy gondolom ezt sem tartogatom tovább.
Pár órát futott Prox dugatyu van benne, viszont a gyujtàsa feladta a harcot.
Érdeklődni itt vagy +36 20 4481640
Ár 100 000ft