Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! valaki meg tudná mondani hogy ennek a jeladónak mi a szerepe 2002 Yamaha yzf 426 köszönöm.
Cserélnék első fékmunkahengert YZ426F-ről a képen látható korábbi verzióra, ami pl. Yz125, YZ400F és hasonlókon volt.
Teszek képet az enyémről, és arról amit keresek.
A sajátom hibátlanul működik, a csere oka pusztán a más működési karakterisztika, nekem jobb a régebbi, az hirtelenebb, az enyém pedig jobban adagolható.
Akinek ilyen van mint az YZ400F képén, és érdekli a dolog, keressen emailen: pdmaniac@gmail.com
Csáó
A membránt megnéztem, szépen odasimul a falához, nem tartja ki semmi, rugalmassága is jó szerintem, elég kemény.
Most összeraktam új tömítésekkel.
Viszont a karbimon a légszűrő felőli csonkon van 2 db furat, abból az egyikben van menet, de nincs benne semmi. Onnan hiányzik valami vagy más is próbált már rajta valamit okoskodni?
Hali!
Eladó aluvázas yz 125-öt keresek, ha tudtok ilyet szóljatok lécci! x-up@freemail.hu
Eladó YZ426F vezérműtengelyek, nagyon zsép, kopásmentes állapotban.
Kipufogó és szívó együtt 30e.
Érdeklődni: pdmaniac@gmail.com
olajfolyás nincs, krómszár épp, csillapítása van, rugó helyenként rozsdásodik, felső g szem és alsó csapágy is bent van, az alja max egy postaköltség !
mennyi lenne az alja ?. nem folyat ?. szépen dolgozik ? írd le légyszives megköszönném!
Sziasztok! Eladó cuccok:
http://www.kepesmotor.hu/teles...
Szia megvan még !
hali központi teló meg van még ? érdekelne!
kiváncsi is vagyok
kösz
én pont a Várpalotait néztem ki mert itt van tőlem 40km-re nem tudom hogy a srác meg e adná a vázszámot megpróbálom és akkor még kereslek előre is köszönöm
fc 450 2004!
6os váltóval,világító tekerccsel,
megbízható embertől vettem,akivel közös ismerősünk Szanberg, szervizelte, így leinformálható volt és tudtam h szart nem veszek! na meg ott álltam mellette,előtte egy nappal próbáltam egy másik fe450et ami a haveromé volt és azt mondtam,HA van még egy ilyen jó bberg akkor én azt megveszem! amit vettem az volt az a berg, az első amit néztem,de meg is voltam vele elégedve! hibátlan szerkezet,dupla szeleprugókkal, semmi kókányolás!
2004utánit szabad venni de csak olyan emberrel akinek volt vagy legalább látott hallott berget duruzsolni,fütyülni,,,mert érdekesen fütyül a blokkjuk...videóm közt van egy videó róla...ott is hallani! vennék újra! DE nem nagyon van olyan amit érdemes lenne...nézegetem őketam van egy hirdetve ami lehet h az enyém volt...várpalotán hirdetik,alvázszám alapján megmondanám...
az új bergek meg a ne tovább kategória! Csak a BerG! perzse eladhatatlan mert sok a süket fasz, szal csak ez a hátránya van,de én mind2 berges embernek adtam el,boldogok voltak....galériámban van az fc eladásáról képsor... az ember szerelemes lett a gépbe,pedig ki se akarta próbálni csak a hevrja... huu de rég volt! akkor adtam el 550ért aszem...volt vagy 4-5éve...ahhoz képest most is 450-600ért vannak hasonlok...
Kössz.
mikor megáll milyen a gyertya mert az sokat elárul
Azt viszont még nem néztem. Köszi. Holnap az lesz az első
szivó 10-15
kipufogó 15-20
Sziasztok valki meg tudná mondani hogy 2002 yzf 426-nak mennyire kell a szelep hézagokat állitani kösz!
Membrán állapota? Az is tud szivatni elég rendesen.
Igen,azt is
Elfelejtettem írni
FŐTENGELYSZIMERINGEKET IS CSERÉLTÉL? nem a fúvóka lesz ott a ludas
Sziasztok
Adott egy 1982-es yz 125
Ahogy megvettem fasza volt csak a power nem üzemelt. Ettől eltekintve egész jól ment
Egyszer csak fogta magát és olyat csinált mintha kevéslenne neki a kaja. A 180-as fúvóka helyett vettem egy 192 és egy 200-asat. Ugyan az a baj. Megfúrattam nem-e a kompresszió miatt gyenge, közben a powert is megcsináltam. De fúrás után is rossz. Ha ráhúzom a szívatót akkor pár mp-ig jó aztán gondolom lezabál, vissza tolom megint jó, aztán megint hörög
Mi lehet a baj?
üdv persze elsőnek el kezdett arcoskodni aztán látta hogy értek hozzá 1 kicsit oda hivtam és mondom ha ez fel van újitva akkor tedd ide a kezed
na érzed hogy kotyog azt mondja ja érzem
akkor ezt is fogd meg és igy tovább
a végén megkérdezte mit adnék érte
mondom nem szeretném meg mondani
1 igazi gátlástalan GYŐKÉR
ÉN MAGAMBÓL INDULOK KI ÉS HA VAN 1 SZAROM AKKOR IS ŐSZINTE VAGYOK ÉS MEGMONDOM A MÁSIK HA ELJÖSSZ LEGALÁBB HA NEKED VAN IGAZAD AKKOR 1 BOCS VAGY 1 ELNÉZÉST KIFÉRNE A SZÁMON ENNYI
Ezt a keszthelyi madár mindig hirdet vmi frissen és 100% ra felújított gépet,de akkor ezek szerint azok is ilyen csapnivalóak lehetnek..

Elmagyaráztad neki hogy semmi nincs úgy ahogy írta?