Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yz 125 1994 berúgókar eladó.Hibátlan gyári állapot 20ezer ft
Sziasztok!Valakinek nincs Yz 125 berúgókar tengelye 1994es évjárathoz?
Yz450f 2003 katburatorhoz joo ?
Szia.
Köszönöm ezeket megnéztem típusra gondoltam van e valami gyenge pontja de most hogy szét lett szedve kiderült hogy el van törve a hátsó lengővilla a tűgörgőnél sajnos ez ott nem látszott mivel a láncvezető eltakarta szóval most egy hátsó villát kell szereznem valahonnan.
Szia!
Amit én meg szoktam nézni, bakra tenni, kormánynyak csapágy ellenőrzése, hátsó lengővilla lógásának ellenőrzése, felnik állapota, ütött felnin esetleges repedés keresése, lábtartó vázhoz rögzítésének ellenőrzése, fékek, féktárcsák állapota, váz felülvizsgálata, lánc és lánckerekek állapota, lengővilla és himbarendszer szétszedése és a benne található tűgörgős csapágyak tisztítása és zsírzása, szükség esetén cseréje. Lehetne még sorolni, de itt van hozzá a manual, ebben mindent megtalálsz:
http://data.hu/get/9926578/YZ2...
Hát nem sokkal lettem előrébb az biztos.
sziasztok.
Most került hozzám egy yz250f 2007
Egy pár kérdésem lenne.
Mi az amire nagyon oda kell figyelni vagy első átnézésnél jól megvizsgálni?
A másik a szelephézagok értékei érdekelnének.
Köszönöm a segítséget.
Szia!

Azt szeretném megkérdezni, hogy meg van még a dekli és ha igen, akkor mennyibe kerül?

üdv
Horváth Péter
KRIMIN
Ha a tekercs jó,más gond van de az biztos a gyújtásnál , mert erős feszültséget kap a gyertya és így kinyírja.
KRIMIN

A motorodnak gyújtó tekercs baja van,túl nagy szikrát kűld a gyertyára,ezért nyírja ki folyton
Eladó váltó alkatrészek YZF400-426 és YZ250-hez.
Érdeklődni itt lehet: pdmaniac@gmail.com
De tartós a hegesztés? Nem szeretnék megint ugróról úgy érkezni hogy leszakad mint most. Most megúsztam kisebb sérülésekkel de nem szeretném megismételni.
hegesztesd meg ! a régebbi Gas Gas okon mindíg letört
Sziasztok.
Valaki járt már így? Hegesztessem meg vagy vázcsere?
Sziasztok!2003-2005 évjáratú yz450F-hez keresek bontott himbát a lengőkar jó,de a himbát kicserélték valami másik fajtáéra mert a tulajnak úgy nagyon magas volt.Ha esetleg valakinek lenne értesítsen.Köszi.
Sziasztok

Eladó egy Tourmax FSB-063 teleszkóppersely klt. YZ125 1996-03, YZ250 1996-01, YZ250F 2001-03, YZ400 1998-99, YZ/426 2001-02, YZ450 2001-ra. (2 persely 46.5X20X1.5 mm, 2 persely 50X12X2 mm, 2 telószimering 46X58X9.5/11.5 mm, 2 bizt. gyürü. Ára: 11 990 Ft + posta.

Info: lucifer0820@freemail.hu
Keihin karburátor javító szett eladó, új bontatlan 10e ft
Eladó egy Procom Performance CDI box. PE-C-MY450-A Yamaha YZ450F (03-06) modellekre jó. a Gyári CDI boxnál 750 RPM-mel tovább engedi forgatni a motort.

15.000,-

Giraffe64@freemail.hu
Eladó: Új, világítótekerccsel kombinált gyújtás alaplap 4T Yamahákhoz - Yamaha: YZ250F (04 on), YZF400 (97-99), YZF426 (00-02), YZF450 (02-05), YZ450F (02-05), WR450F(98-02)

Egyszerű a beszerelése, és hipp-hopp lehet világításod!

giraffe64@freemail.hu
üdv !
véleményeket szeretnék 2t vs 4t ügyben.kinek mi a tapasztalat?,menet teljesitmény fenntartasi költségek és hasonlok.yz250el szemezek de ilyen téren nincs tapasztalatom
Üdv!Van valakinek szétszedett Yamaha YZF450F motorja?Konkrétan a dugattyúcsapszeg méretei érdekelnének...mennyire"vastagfalú"?Esetleg a súlya...Levélmérlegen...a postán.;-)
Nagyon minimálisan. De amiatt moroghat? Kiemelt állapotban meg semmi hang?
A kosár nincs beverődve?
szia.
Igen yamaha fehért felhívtam 12600ft.
Csak gyári alkatrészben kapható prox nem gyárt sajna ilyet.
Az a hiba hogy járó motornál morgó hang jön a kuplung felől de ha behúzom a kuplungot azonnal elhallgat és semmi hangja.
Most a kuplung kinyomónak a tűgörgőjét kicseréltem mivel az kapható méret de a probléma továbbra is fennáll.
Gondolom hogy kuplung kosár tűgörgő. de ha esetleg rosszul gondolom akkor bármilyen segítséget szívesen veszek.
Előre is köszönöm a segítséget.