Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csókolom 105°C ;)
Sziasztok lenne egy komoly kérdésem ma sikerült vennem 2000-es yzf 1000 R 1-est és szeretném tudni hogy ventilátor mennyi foknál kapcsol be? Köszönöm,
Helló!

Érdekelne, hogy mennyire kényelmes a motor?
Úgy értve, hogy 193 cm-s vagyok és 120 kg. Nem kövér inkább nagydarab. Kellene egy gép amin rendesen elférek és némi szélvédelmet nyújtson város, túra.
Kérném véleményeteket.
Előre is köszi
Nem mondod? Ez itt van mellettünk.
Kösz! Messze van nekem. Posta meg nem jó. Múltkor úgy meg szívattak, hogy egy darabig nem felejtem el.
Mivel nincs előzmény csak találgatok, hogy vajon ilyenről van-e szó.
Igor!
A digitális feszültségmérőt hol vetted?
Köszönöm Szépen;) Van neki..sőtt fémfékcsövei is vannak :) Mégegyszer Nagyon Köszönöm!
Itt írja az Ace-t,hogy van neki.

egy próbát megér ha még nem hívtad.
Valakinek nincs egy fékmunkahengere ? :/
A teliparna, úgy látom, hogy a +.
A barna/fehér az "elmenő".
Lehet, hogy kell neki egy "test", vagy az megy a műszerfalon lévő lámpára.
Fogalmam sincs!
Nem igazán értek az indexrelékhez.
Azt látom hogy a Thunderace-n, barna és barna/fehér megy a relébe eredetileg. Mivel hogy nem tudom milyen reléd van feltételezem, hogy a három közül kettő a betáp 12V, a harmadik pedig az indexekhez megy.
Nincs hozzá bekötési rajz mellékelve?
Itt vegoldás!
http://www.tnet-autoalkatresz....
Már csak holnap:)) de köszi a segítséget.
Üdv Zsolt! Te tudsz segíteni az emberünknek relé ügyben ?
Szia tegyél már fel róla képet :) akkor ha minden igaz én is el tudom magyarázni.. Ha nem akkor pedig Zsolt!
Sziasztok.Egy kis gondom akadt:)))Ide irok mert a 750nek nincs topikja.
Lényeg hogy az index relét szeretném ledesre cserélni.Ami benne van 2 darab barna szál megy bele.Amit vettem relén meg 3 láb van.Sehogy se jön össze a bekötés.Valaki tudna esetleg segiteni?
Rendben van majd szólj mikor ;)
Megbeszélhetünk majd egy próbát egy motorozás keretén belül ,előre is köszi a segítséget
Persze csak azért mert nekem soha senki nem segített ha ilyen gondom volt:D
Ha nem túl nagy gond eljönni Újszászra,akkor adok egy másik fordulatszámmérőt a szar helyett :) +- 1,2 Energiaital (Nekem jelenleg már csak a műszakihoz kell hogy lássák ... az eredeti van benne)
szervízidő kb: 1óra ( ebbe benne van a 20percenként 10perc cigi)
Az nem jó! Azt hittem egyszerűbb a probléma. Ez nem egy bonyolult szerkezet, kölcsön kell kérni egy műszert! Tudom kevés van ACE-ból de én simán oda adnám egy körre. Vagy vegyél pédát Igortól! KOSO!
Ez sajnos nem nagyon mutatja a fordulatot ,csak akkor ha párás az idő vagy motormosás után vagy nagy esőben kell menni vele akkor sem a valódit csak saccolja ,ki lett méretve a vezetéken feljön a jel csak a műszer sérülhetett valószínű
Az mit jelent hogy "vicceskedik", mert ha ugrál, az hibajelzés!
Köszönöm a válaszodat a fokozat kijelző az érdekel a műszerfalról lemondok annyit nem szeretnék rákölteni ,csak nekem a fordulatszám mérő is vicceskedik ezért is kellene a fokozat kijelző hogy legalább azt tudjam mikor vagyok ötödikbe