Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy 2×50.000Ft legyen a dob ára?
Ezzel már majdnem megduplázódik a moci ára...
Ha egy valóban jó szerelőt akartok, Surit ajánlom Gödöllőn:
Surányi Zoltán
Mikor még megvolt az ACE-m én szerettem volna dupla kipufogósra alakítani sokat is jártam utána. Találtam is egy 600 Cat-et amit dupla dobbal árultak a baj az hogy elég kacifántosan tudták megoldani nagyon lent volt a könyök majdnem a földet verte....
Köszi a tippeket:))) nekem kicsit messze van Jászberény:)))
a kopogó hang nem tudom mi lehet mert a láncok álltalában csörögnek :) Viszond adok egy pár tippet mi lehet a baja: Vezérműlánc ,primerlánc (ami a generátort hajtsa) /igen drága/ ,Kuplungkosár .... és kb ebnyi amit hallani is lehet hibákat :) Szerelő meg nekem is kellene... Ám van egy szervìz Jászberényben én lehet oda viszem :) Ha kell megadom a számot
Á hello hello hello :D Valaki esetleg hallott vagy látott már olyat hogy egy ACE dupla kipufogós? Ha igen az jelezze már legyen szives :) Köszi!
Sziasztok. Van nekem egy Yzf 750r-em. a szerviz manualban az irja hogy az 1000es motorja is nagyon hasonló.
A gondom az lenne hogy hallok egy kopogó hangot. Ezt okozhatja a vezérműlánc lazasága?Tavasszal volt szelephézag állitáson és mondta a szerelő hogy minimálisan lóg a láncom.és idén azért kicsit magasabb fordulaton használtam mint előző években, lehet tovább nyúlt a lánc? esedékes lessz a lánccsere is a könyv szerint.
Vagy egy profi yamahást tud e valaki Bp. vagy környéken.Esetleg hol lehet alkatrészt venni? Gyári yamahát hanyagolom mert 2x rendeltem és elsőre 1 hónapot vártam a beigért 1 hét helyett, másodjára meg se érkezett a rendelés és annyit se mondtak hogy mukkkk:(((((
Jövőre én is veszek egy sisakkamerát. Lassan már alapfelszerelés lesz, mint az oroszoknál. Idén is el akart ütni egy puhos cigány a BMW-vel.
Remélem megdöglik!
Most mutatták a Híradóban.
http://youtu.be/BNvyAUvRHCo

Én pont lefelé mennék köbcentiben. Elég volt ez a néhány év 140 lovon, nincs már bizonyítási kényszer rajtam, elég lenne kevesebb is, csak az élvezet számít, ne ma sebesség! Ma délelőtt Ducati-kat nézegettem....
Ne busùlj, nekem sincs màr meg...

jöhet ùjra a busa!
Egyenlőre nincs kialakult véleményem. Márkán belül tetszenek az ezres Fazer-ek, esetleg egy Honda VFR is szóba jöhet....tényleg nem tudom! Az ACE után nehéz lesz választani.
Azt midnannyian tudjuk, hogy az ACE egy nagyon jól kidolgozott, finom részletekben gazdag, könnyen szerelhető motor, még abból a korszakból ,amikor a Japók bizonyítani akartak. Nehéz döntés lesz, az biztos.
Jó is hogy eladtad... Mostmár mégegy ember lesz aki szereti az ace-t
Pl. én nem válnék meg tőle, nekem teljesen megfelel max egy bánat r1 re cserélném le csakhogy én is menő legyek a sok sz.rházi suhancok között.. xDD persze kam.. max az első r1 segge kellene csak 198 centi vagyok meg tele energiával jobb napokon és nem akarom hogy felborítson a szél :) szal az ace nekemvaló :) És Te Barna mit szeretnél az ace helyett?
Áh, maradok, más fórumon itt a sportmotoron nem szoktam jelen lenni, valamint tavasszal úgy is kellene valamit újítani
Akkor szia, ha esetleg nem jelentkezel többet.
El is vitték..
Korábban átlátogattam néha amikor halott volt az ACE fórum. Ott nagy az élet, meg segítenek is egymásnak. Sokat tanultam.
Én egy macskát akarok majd venni az ace mellé mert az asszonykának is kell valami .D
Ló.aszt... Nekem megfelel az ace;) ezresek közül nem igen van ekkora batár állat ami jól is néz ki :D
Áh ne is mondd...megszakad a szívem. Visszagondolva nagyon keveset mentem vele ( az utóbbi 2 évben össz. kb 2000 km-et), és a családbővítés miatt nincs is rá esély, hogy ez változzon. Ezeket a motorokat nem szobornak teremtették, mint a choppereket, hanem haladásra. Abban reménykedeem, hogy gondos gazdája lesz....
Majd átjössz az FZR fórumra,ott a te géped tinédzser lesz.

Egyébként gyönyörű gépek az Ace-k!
Megint kevesebben leszünk? Végén csak én maradok.
De nekem bőven elég egy a garázsba :D
:D Az a remus kipuff az tetszetős :D na meg a konzol is :)