Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja , de 5TJ-s eredetileg, csak ilyet tettek bele. A váz 5tj-s
Sok sikert az eladáshoz!
Mire kéne figyelnem a TC vásárlásakor szerintetek? Van valami amire különösen oda kéne figyelnem?

Köszi
840 000. De lehet, hogy holnapra el lesz adva.
Mekkora marha vagyok!
Az ezrest kilóméterre értetted! Sikerült felfognom!
(na ezért szép a magyar nyelv!)
Menyiért kínálod a mocikádat? Már ezres motor van benne? Nem gáz átalakítani? Megmondom öszintén, hogy még meg van az elöző motorom és túl akarok adni rajta télen és utánna akarok venni. De persze fontos az, hogy tudjam az előéletét a cancajnak! Vétel előtt ugyis bevinném a szervízbe átvizsgálásra. Elolvastam az egész fórumot 2005-től úgy hogy láttam a gépet! Csini! Tudnál még képet betenni róla?

Köszi
nem akarlak elszomoritani de a 1WG -kodos az 89-es kiadás és japán belföldi ha jól tudom. nekem is 1WG
hi thundercatosok
Nekem van 1 96-os FZR 400-asom 1WG-s motorkóddal. Állítólag 600-as TC blokkot bele lehet tenni mert talán 97-től FZR blokkot használták a TC-ben. Valaki tudja ezt igazolni (és vérrel megesküdni :) )?
És némi bővebb infot adni, mert én csak ennyit tok, amit leírtam. És be kell látnom, ez qva kevés.
thx
Egyébként 6000-es olajcsere van, 24000-ként karbiszinkron, meg 42000-es szelephézag állítás. A légszűrője asszem gyárilag mosható de ez nem biztos.
A Thundercat blokk a szervízintervallumok betartása mellett min.100 000km-t el kell, hogy menjen.
Egyébként nekem éppen akad egy eladó. 43000km-er van benne. 42000-es szervíz megvolt. 2 évvel ezelőtt estem vele. Nagy részt meg lett csinálva. A kipufogó karcos. Idén egy 1000-est raktam bele mert ugye van egy K4-es 750-em. Most éppen bent áll a bizományiban mert itthon nincs hely de ha érdekel akkor haza tudom hozni bármikor.
Sziasztok!
Új belépővagyok, és lenne pár kérdésem a TC-vel kapcsolatban. Most akarok motort váltani és beleszerettem ebbe a tipusba! De fülig!
A neten nézegetem őket és kb. 600e.-800e ft között mozognak, de inkább aggaszt az, hogy 35e-40e kilóméter van bennük, és szeretném legalább 3 évig használni, én kb. 10-15e km-t megyek egy évben, vajon kibírja addig a blokk? Mert akkorra kb. 70-80e km. lesz már bennük. Meg azért szeretném hozzáértőtől venni, nem csak olyantól aki nem törődik vele csak használja! Mennyire szervíz igényes?
Van valakinek megbízható eladó gépe?
Előrre is köszi!
DID a lánc, JT lánckerék.
Valamit elcsesztem: http://www.pinkmotors.hu/
Itt érdeklődj.
Megrendeled, 2 nap alatt kihozzák Küldj nekik mail-t még azt is megmondják, hogy milyen kell neked.
Náluk rendeltem a gixxere. Szépen hozták minden rendbe volt.
Én lánc terén, Did be gondolkodok, és ha jól melékszem 525ös lánc amit tudok ajánlani...
S x gyűrűs, mert ha jól emlékszem az az o nal erősebb.
Ki kell cserélnem a láncot a motoron.

légyszi segítsetek, egy jó erőset akarok felrakni .. mert nagyon nyúzom a gépet..
Meg van halva a topic! De miért? Ennyire kevesen volnánk Thundercatesek?

Aki van, kérem jelezze! Dobjuk már fel a topicot.
Arról jót hallottam... Az pl nem rossz!
Metzeler M3-at kell venni.
Megbeszéltünk!

Gumi... Ismerős helyezt, nálam elől vágott slik volt, hátul még türhető. Most már van elől egy normál, hátul meg kockás dunlop.

Sok tapasztalatom sajna nincs gumi terén...
Hali!

Tényleg nem lakunk messze egymástól. Ha az idő kegyes lesz gurulhatunk...

Gumiügyben segítsetek! Kinek mi jött be?
Így vettem a gépet: elöl vágott pálya - hátul kockásra kopott conti road ( nem túl szerencsés párosítás)

Üdv: bm
Nagyon szep !Gyonyoru az oszkep. Az enyem is megerdemelne mar egy uj dobot.Na de nem soka...
Az aprosagokat mar kicsit betegesen nezegetem.Mindig talalok valamit.Most vettem en is mini indexet.Most lattam ledes feher hatsolampat amibe az index is benne volt ,de arrol lecsusztam.
Meg annyi kerdesem lenne,hogy a ti gepeiteken hogy allit a hatso rugostag.mert az enyem kisse rozsdas.Mar igy vettem.A napokban tervezem hogy kikapom es probalom kcisit rendberakni.
Kivancsi vagyok,hogy egyedi gondom ez vagy nem.
Jól mutat rajta...sajnálom a hangot, de fényképezővel nem tudsz felvenni vidi?

Lehet, hogy nem adja vissza, viszont egy próbát sem ér meg?
Na tettem fel képeket.. de sajna nem lett jó a kipufogó hangja..

azt a mély , ,de kur.. király hangot sajnos nem tudja vissza adni semmi