Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondoltam esetleg van olyan Thundercates aki nagyobbra vágyik
Háát, sok sikert hozzá!
Veszek egy icipici motort, meg van robogom is. Feltuningolom
És mi lesz, B-King? Vagy le a bukót...
Eladó tehát eladom
Dehogy is. Én is hasonló becenevekkel szoktam illetni a gyönyörűmet!
Eladod?
Nekem van egy eladó Thunderace-em megtévesztésig hasonlit a cat-re csak erösebb, érdekel valakit?


Akkor izzítsd a "buzukit"! Ugye nincs harag?
Már nincsen. De a szutyukimat azért beizzítom. Egyébként a vevő elvitte márkaszervízbe (a Thundercatot) és ott megnyugtatták, hogy jó állapotban van. Csak, hogy a lemaradók szivét fájdítsam.
Cicusokat elő, jön a vénasszonyok nyara! Mindenki gépre fel!
Jah...az én vtam...mármint aki tavaszra akarta megvenni....de nekem most pénzem sincs...:(

Egyébként teljes mértékben megértem, hogy eladtad csapott áron...nem alapozhatsz "ígéretekre" és érdeklődésre....én ugyanezt csinálom most a régi kisXT-mel....:S


Már nem akarok kötelezőt, téli szervizt....megint csak vinné a pénzt....és talán nekem is elviszik még dec. elején.....:D

Egyébként az a baj, hogy tél előtt tényleg rohadtul nincs ára a mocinak....gáz!
(persze, ha vkinek meg van most pénze, az kib.szott jól jár....és járt a cat-eddel!)

Sajna örülök, ha tavaszra beújítok vmi gépet.....HA....! :(
Még az is nagyon kétséges...lehet, hogy csak nyár eleje lesz....:S
Basszátok meg! Fél éve árulom a motort! Ez alatt 2 db érdeklődő volt. Egyik sem jött el megnézni. Én meg fizettem a kötelezőt meg 2 db teljesítményadót! Te meg Zorro azt írtad, hogy még meg van a régi mocid meg, hogy jövőre akarsz újat venni. Az még egy rakat pénz(nekem). Ez a fazon jött megnézte megtetszett neki és megvette.(Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a motort beadtam bizományiba, így a vételár 750 000 körül van ebből 700 kerül az én kezembe). Nincs nyafi, hogy sok a km-er, hogy karcos a dob.Előtted volt egy ugyan ilyen emberke aki jövőre akarta megvenni. Biztos találsz másikat.
Hát 7 kilóért még én is megvettem volna az tuti! Aztán most kajtathatok valami megbízható után....
Csak az a baj, hogy nem látok bele a blokkba! És messziről jött ember azt mond amit akar!
Hát a remény hal meg utóljára? Azért én majd néha megkérdezem, hogy valakinek eladó gépe van-e.
Ez van. Jön a tél. Örülhetek, hogy egyáltalán elment. Az a baj, hogy én hiába tudom, hogy jó a motor. Kivülről rögtön látni, hogy karcos a kipufogó meg ilyenek.
pfff
Csak? Én vettem 800ért az enyémet és az még jó ár volt akkor érte...
700 000.
Nyafene! Hogyé?
Elkelt a moci!
SZiasztok!

Nagyon szépen köszönöm nektek :)
Jah ha kel vkinek angol nyelvű kézikönyv thundercathoz, szóljon nekem van!
Hmm, bővültünk. Töltsd ki az adatlapod!
Api SG, Jaso MA 10w-40, 20w-50

Sokan azt mondják, Yamahába 20w-50-es ásványi.
Sziasztok!

Ne hari a zavarásért a napokban vettem egy Yamaha Thundercat 600r-t és érdeklődni ,szeretnék csak hogy milyen típusú(API SG, CCMC , API SH/SJ, ACEA A3-98) motorolaj való bele.
Mert nem találtam semmi leírást sajnos sehol és azt sem tudom ,hogy 10 w 40-es vagy 10 w 30-as kell-e

Előre köszönöm a segítséget
Gábor