Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig te sosem felejtesz el semmit, és mindig pontos vagy, vagy nem? OK, küld majd.
Addig is egy testhezálló gép neked, csak ma csak tőlem
Ok majd átküldöm csak elfelejtettem
Nem kaptál értesítő mail-t hogy a másik oldalon a MI oldalunkon vár egy levél? Ja bocsánat, egy Súzoknis oda már nem tolja a képét...
A DRZ-vel Te is így közlekedsz? :
Igazság szerint "50 ló" "400cm3" is elég ahhoz hogy jókat túrázzon az ember fia szép kényelmesen akár 2 személlyel is. Fölötte már a sebesség igénye jelentkezik. Az hogy valaki más típusú motorozást szeret, sarat dagasztani, bozótba patakba csatangolni, az csak ízlés dolga. Manapság viszont elég sokan csak pé@isz növelés miatt vesznek "200 lovas" vagy 1000sok cm3-ös motorokat, mert kihasználni nem igen tudják-lehet.
lehet papnak készült aztán neki a kicsi is elég, olyan mértéktartó vagy mifene
amúgy lehet rokonok vagyunk mert én is simán elvagyok 50 ló alatt néha még a 30 is sok
Hagyd nem érti, a 3 kerekű biciklinél leragadt és azóta nem is nőtt fel.
Nem volt más választása csak a 3 éveseknek való motort megtartani...
Olyan mint a csajok, elhiszi(k) neki,hogy nincs jobb meg nagyobb....
Laguna Seca 3.0 Edition, igen mutatós!

Egy DRZ tulaj azt sem tudja mi fán terem a motor hagyjál már lógva Vászka...
Hűlyegyerek ez a nagy fiuk motorja kis pöcköknek thunderkot való
Csak ma csak neked.....
Köszi a meghívást Ell baráttal majd benézünk oda is fórumozni....
Üdv hozzáértők!

A 2000+ években gyártott Thundercateknél is gond van a második fokozattal? Ez minden motornál előjön?
Egyébként tegnap 14 óra körül Én is Dobogókőn jártam.
Hírekben láttam, hogy a 4-es főúton motoros baleset volt, és ha jól láttam egy kék thunderkat volt az áldozat.
Részemről a szerencse.Remélem a következő szezonban gurulunk majd közösen is....Addig is nézz be ide is.......http://users.atw.hu/yzf-thunde...
Na jó estét kívánok:)
Nagy büszkeség számomra hogy itt lehet az én kis Thundercat-em:)
Örülök hogy találkoztunk!:) Martin Várpalotáról
Ott a helyed nyominger.Nagyon kellemes idő volt,szuper volt a pörkölt is.
Inkább Orbán Viktor nemzeti beszédére megyek
Helló Mindenki.
Aki még nem vackolta be a cicáját és van kedve kicsit gurulni, annak szerda kb 12 Bp -Pomáz-Dobogó-Bp útvonal.Fent bogrács és társai.2013 10 23.
Van két oldalidomom, akinek kell keressen meg!
Szerintem nem, túl nagy a hátsótok
Ez olyan kecses FAR-ra való...
De ha teheted próbáld ki, ha viszont nem jó, keress meg és megadom a készítő elérhetőségeit!
ÁÁÁÁhháá :D Az a konzol véletlen nem lenne jó a nagytesóra ? Na meg hogyé' van ?