Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó ötlet ez a kulcstartó.
De kié az a Manner-os?
.. nem vesztem el ..
nem is értem erről mér a cunci motorod jutott eszembe: http://www.sportmotor.hu/motor...

_________
amúgy mit szólnátok egy esti sörözéshez?
tudok egy jó helyet .. persze csak annak aki szereti a söööört. .. és bírja
Előkerültél elveszett bárány.....(Ja ez az írói áll nevem 1 hétig.....Manner)
hol?
Köszönöm szépen a választ! Akkor már tényleg nem nagyon gondolkodom más motorban....
Még mindig eladó a doboztartó konzolom!
Az enyém 2002-es, és nem reccsen,illetve nagynéha,de az talán attól van hogy nem húzom be a kuplungot teljesen,ennyi hiba akármelyik motornál előfordul,kizárólag a 2.-ba kapcsoláskor.A thundercat érzékeny az olajminőségre,pont a váltó miatt,vagy motul 5001,vagy az ELF ami jó neki,utóbbi szerintem a legjobb mást nem rakok bele.
Ok! Köszönöm szépen! Para befejezve!
S Gábornak jött elő ez a probléma eddig de viszonylag a "sokadik"kilométernél.Ezen felesleges parázni.Nekem most 40- nél van az óra és gond nélkül megy.
A másikban 78 és az is gond nélkül szalad,pedig annak nehéz élete van
A reccsenés nem is nagy probléma. A 2002-es R6 is reccsent.... Pedig abban alig volt km, mikor eladtam... Azt olvastam több helyen is, hogy magas fordulaton kidobálja a kettest. Ez viszont nem lenne túl jó... Ez az aggodalmam.
Az enyém 97'-es, és hozzá kellett szokjak. Ha ráérez az ember, kicsi a reccsenés. Akinek fiatalabb van, azok is mint típushibát említik. De nem akkora gáz ez mint amilyennek kinéz...
Hát, ha ez a baj, hogy nincs élet a fórumon, akkor újból megkérdezném hogy a 2000+ években gyártott Thundercateknél is gond van a második fokozattal? Erre minden egyes motornál számítani kell?
No comment
Sajnos igazad van ebben, az utóbbi időben alig folyt itt "normális" élet, nem értem a közömbösséget a Cat tulajok körében. A "Cat" oldal meg kész "szellemtanya"
Az SV fél siker , egyszer kipróbálnék egy olyat, de csak a 2 henger miatt.
ha nem volnának itt a "hülyék" ki maradna
bár abban igazad van hogy semmi közöm a topik címéhez, nem is láttam még ilyen motort
ellenben ma láttam egy 650es banditot az nem ér?
hááááááááááááát
Hát nem tudom de a kép önmagáért beszél.....
Így kell egy egyszerű, egyszer elsüthető poénból egy jól elnyújtott rossz szájízű maszatolást csinálni. Alig van élet a topikban, miért kell még ezt is csűrni-csavarni?

Más: kijavított oldalidomok keresik új gazdájukat!
szóval akkor szerinted minden kisgyerek buzi aki a játszótéren kislapáttal év kisvödörrel ténykedik
Helló Mindenki.Kérném,hogy a nem heteroszexuálisok nyissanak egy másik fórumot a nemi identitásuk megéléséhez ha lehet
A homokolásban nem lennék benn, de egy utolsó napsütötte napon egy aszfaltos gurulásban igen.
Az enyémen már csak tavaszra lesz műszaki, és egyik haver sem mondta hogy kölcsönadná az övét egy laza délutánra. Biztos utálnak mint az állat.
úgy gondolom belőled most csak az irigység beszél
A "homokolós" összejöveteleteket inkább más jellegű fórumon beszéljétek ki, mert ha új tag jönne ide diskurálni, hát lehet hogy leesik az álla!
akkor jöttök homokolni? pénteken eléggé ráérek, akkor még egész nyárias idő lesz
Pontos?
Nem felejt el semmit?
Na az nem Ő..........
Rózsaszín alsógatya,késik 2 órát na az Ellll.....................