Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Danke.
Hacsabi, sztem ez szebb!
Helló! Erre nem tudnál másik linket dobni? Ami a főoldalra visz.
én meg épp egy uj VFR 800 -on töröm a fejem
az ABS es most még 3 millio Ft ....
csak úgy
enyém
szeretem
sztereo kipufogóval .... ja, mindkét oldalon
szerintem meg nem :(( Idommal gyönyörű, nélküle hááááááát
Szerintem tök jól néz ki így!
Bocsi, a lényeg:99-es évjárat. jogos:pénzhiányban, és elvonási tünetekben szenvedek.
Köszi a válaszokat, remélem sikerül a képet belőni.
Vélemény??
Bizonyára pénzhiányban szenved, ahogy sokan mások. Bár én is azt ajánlanám neki, hogy egy öregebb, de egybenlévő gépet vegyen.
Kerekek egysíkban vannak-e, telók nincsenek-e megrogyva, féktárcsák nem ütnek-e stb.
Mikori a gép? Mondjuk évi 5 e km az nagyon kevés ugye?
Ha spoilereset akarsz akkor miért nem olyant veszel? Annyival olcsobb ez?
Nagyon köszi a gyors válaszokat.
A moci talpon van, holnap megyek kipróbálni.
A váz sértetlen, az első teló szintén. ( sztem cserélt ).
Mit nézzek meg szerintetek még rajta? ( egyenesfutás, szitálás,)
A mociban elméletileg 19e.km van.!?
Finlux, nagyon köszi, ha minden elemet számolok, durván megáll 70-ből, plusz a konzol, a lámpa, meg a fényezés.Ez kb. 150e.
Nem is lenne rossz bót. Télen meg van időm szöszmötölni rajta.
http://82.131.181.197/web/spoiler/kepek/1arlista/motor/yamaha /yamaha.html

A link-en meg tudod nézni az árakat. Bár fogalmam sincs, hogy milyen minőségben dolgoznak Majosházán.
Lámpát meg bontóban kell keresni, ki tudja milyen áron lehet beszerezni. Egy fejidomtaró konzolt is keresned kellene.
Biztos vagy benne hogy váz, telók, kerék, motortartozékok (hütő, kipuff) mind sértetlen?
Segítségeteket szeretném kérni. Valójában VFR-es vok, de jelenlegi anyegi úgy hozta, hogy vacillálok egy "cica" vételén. A gép eleje törve volt, jelenleg naked stílusra van átalakítva. ( semmi spoiler nincs meg, lámpa hiányzik stb).
A gép járóképes, egyben van,kb mennyiből jönne ki a spoiler garnitura?( akár bontva is ).
válaszotokat előre is köszi.
Snail
majd egy éves az a hozzászólás. De hátha.
Hali.
Ez a fejidom meg van még?
Köszi Tibor
buzi a yamha corporation hogy mÁr nem gyÁrtja a yzf 600 r motort !!!!!!!
ronda szar az Összes Új tervezÉs
stuped yamaha corporation
idiot yamaha corporation
etc.etc.etc.
Thunder cat hoz keresek új, SZIVATÓ BOWDENT
mert szívni jó
hát most megszivatott :o)
26 C ° szombat reggel, szívás

S E G Í T S É G !!!!!!!!! muhha
Köszi a segítségeteket!
Hali Takee!

Elküldtem mailban,remélem hasznát tudod venni! :)

Én 120/70-est raktam előre,hátra hagytam a 160/60-ast...

Üdv:
Buba
elöl 120/60, hátul 170/60. Hátul a gyári 160/60. Sok különbség (a kanyarvételben) nem nagyon volt a méretek miatt. Fogta az utat, viszont ez nem kifejezetten sportgumi, szóval pályázni nem a legjobb. Pár milliméter rinyacsík volt rajta. Hidegen kicsit csúszós, de szinte minden gumi csúszik hidegen.
A bridgestone battlax egy gumicsalád. Ezen belül többféle keveréket tudsz választani. A bridgestone gumik nagyon jók.
Mekkora méretben? És mennyire fogta az utat? A battlax (biztos rosszul írom) gumikat ajánlották nekem. ezek jobbak vajon?
Michelin Pilot Road-ot erre találták ki. Én kb 10000-et mentem ezzel a gumival, és úgy adtam el a motort, hogy még párezret simán le tud vele motorozni az új tulaj.