Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmmm. Az ami az adatlapodon van? Néhány infó?
Jó. Nekem tavaszra lesz egy eladó, ha érdekel. Ha nem az se baj.
Bevallom őszintén az R6al kacsingatnék, de sajnos annak pénzügyi akadálya van, s mivel megszoktam az NSR nek a kialakítását, a tundercat sem áll tőlem távól... Ezért gondoltam erre a típusra, ami remélem, hogy tavasz végére talán össze fog jönni...
Már van is választottad vagy még csak a típus biztos?
Igaz, tengnap sem bírtam ki, hogy ne élesszem fel a gépet az álmából... Gondolom sokan megtették, aki nem, az meg szomorkodjon csak...

Egy biztos, igaz, most kezdődött a január, de pillanatok alatt elrepül és itt lesz márciós. Legalábbis remélem...
Ha kimész az utcáramár nem is tavasz van..
Sziasztok!

Amint látom még elég friss ez a topic. Alig van néhány hozzászólás...
Tavasszal szeretnék motort cserélni, és a figyelmem erre a motorra koncentárlódott. Sajna még személyesen nem tudtam befigyelni egy ilyen gépet, a eléggé megnyerőek a képek. Mivel nekem NSR em van, ezért is néztem ki ezt, hisz hasonlít picit rá, felépítésügyileg, meg hát az árfekvése is kedvező a gépnek.

Szal hamarosan lehet csatlakozok, a Tundercatosok köréhez. Olvasgattam, hogy egyik kollégának szikron puffancsa van. Akkor gondolom megoldható a dolog, már csak a muzsikájára lennék kíváncsi, hogy dalolászik. Arra is kíváncsi lennék, ha vmi sépci dobbal ha feldobódna a gép, pl yosi, vagy Leo Vinc...

Egy biztos, legyen már tavasz, és mindenki róhassa az utakat. Kitartás!
Szega! Elvileg szerdán nem dolgozom. Ha akkor fel tudnád küldeni az jó volna.
Oksa! Holnap hívlak.
Ő az, és a karcolás.
Hali!

Ez a számom, hívj fel és megbeszéljük! 20/456-3507
Híjnye végre valami. Kár, hogy piros nekem fekete kéne, de még lehet, hogy így is érdekel. Tudnánk privátban beszélni? Vagy hova menjek? Ja egyébként szarakszik a net itthon, úgy, hogy lehet, hogy csak később tudok reagálni.
Hello ddt500!
Nálunk van raktáron egy piros színű, szállítási sérült (kb. 2cm-es karcolás van rajta).Ezt a listaár feléért tudjuk odaadni, ami 109.000- helyett 50.000-et jelent.Ha esetleg érdekel szólj!
Még mindíg keresnék Thundercatra fejidomot. Minnél jobb állapotút! (Törött az van nekem is)
Ha nem jön létre az üzlet akkor légyszi szólj.
Hali
Érdekelne kéne kép v hol lehetne megnézni mibe kerülne.
Köszi Tibor
Szia Froqteam/Tibi/
Jo hir----meg megvan a fejidom.
Pfújj, de szar Yamahád van, pfújj!!!!!
igazából nem biztos hogy komolyan érdekelne, csak érdeklődöm az ajánlatod felől...
az adatlapom nézd meg!
milyen motor?
csere nem érdekel? :)
elado, vadi , uj, valami nagy ,dög túramotorról lehet
35 000 Ft
irányárként a neten 950000Ft-ért árulom!, de szerintem 850000Ft-ért odaadnám!
mennyiért adod a vasat?
Sziasztok!
Eladó a motorom, pénzügyi okok miatt! 98 évjárat, 23000 km-el! Le van szervízelve, semmit nem kell rákölteni! Tel: 06-70/38-70-759