Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 6000-es szervízről tudok. A blokkja jó, persze ahoz képest, hogy 10 éves fejlesztés.Már alul is van benne nyomaték. Még 3-ban két személlyel is sikerült elindulni, bár rázott mint ökör. A szintetikus olajat megeszi, de az ásványit nem.Gondom nem volt vele, de amiket én olvastam teszteket az mind azt mondta, hogy nagyon megbízható. Ja és lánccsere után lepörögte a hatodikat.(255km/h)
Sziasztok!Érdekelne hogy a tcat motorjáról milyen véleményt tudnátok mondani viszonylagos elfogultság nélkűl!És még az érdekelne hogy hasznmotor.hun olvasott 5000 ként írt szervíz mit takar szimpla olajcsere vagy komolyabb?
Van egy eladó Thundercat-em. Akit érdekel:http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod= 412557&command=ugras&screenwidth=1024 oldalon meg tudja nézni.
Nagyon jó állapotban van, törve nem volt, pályát soha életében nem látott.
Sajnos meg kell vállnom tőle, mert építkezek.
300km után még lötyög egy kevés benya a tankban.
A súlya kicsit nehezebb mint a korabeli cbr600-as. Az F3-asnál kb 10kg-mal nehezebb.
A mostani 600-asoknál meg vagy 30 kilóval súlyosabb egyéniség.
hát ez fajin, az apriliám többet evett, főleg ha cibáltam neki, volt h 11et benyakalt :D
Ja. Nagyon jó a fogyasztása (ha nem forgatod túl) ahhoz képest, hogy elég nagy a súlya egy hatszázashoz képest.
az a jobb kezemtől függ. 4,8-tól 6,5-ig
Light-os max 120km/h esetén 5 liter környékén
160-as tempónál 5,5 körül
ha meg cibálom, akkor 6 liter felett, de 7 még sose volt
akinek itt van TCje!
Mennyit eszik átlagosan 100on?
a váltócsattogást kifejezetten szeretem :)
úgyhogy ezzel nem lesz gond
huh hát a jogsi az nehéz kérdés...
SMKP-m van, az apriliát is segédmotorként használtam... igazából ezzel szeretném majd később lerakni a jogsit!

Nyilván nem küldeném neki ha ilyet vennék, azért csak 100le... Tisztelni kell a motort...
Eddig szinte csak jót olvastam a gépről, hát remélem összejön!
Van-e már nagy A kat.jogsid?

Feltételezem hogy a kis Apriliával megtanultál nagyjából motorozni. Úgyhogy nyugottan vehetsz magadnak Cat-et. Azért jó ha hagysz időt magadnak összeszokni a nagyobb súllyal, nagyobb erővel, vagyis a motorral. Nem kell egyből nyélgázzal nyomni, mert abból fikázás lesz.
A motorról lentebb is olvashatsz véleményeket. Robosztus strapabíró moci, kényelmes ugyanakkor sportos is. Nem az a kifejezetten "fekszek a tankon" típus, van benne egy kis túrás beütés.
A váltó első két fokozata kicsit csattogós, de nem vészes, meg lehet szokni.
Hali mindenki!
Tavasszal motorvásárlás előtt állok, és ez az egyik kiszemelt... Ülni még nem ültem sajna ilyenen, de élőben láttam már /közelről :D /, és teljesen bekattantam rá... Egyszerűen gyönyörű... /elfogult vok?! /
Szóval érdekelne erről a motorról minden, illetve hogy való e ez egy magamfajta 18 éves "suhanc"nak akinek az előző mocija egy 34lovas aprilia volt?
üdv
Sziasztok!
Eladó egy nagyon szép állapotban lévő 2002-es Thundercat!
2002-es évjárat, királykék színű, újszerű állapotban, magyarországi forgalombahelyezés, második tulajdonostól.. Vezetett szervízkönyv, 24600 km, távirányítós riasztóval, sötétített túraplexivel (gyári is megvan), Finster sportkipufogóval (gyári is), tankpad, YZF markolatok, Nonfango 52 literes hátsó doboz, két sisak is belefér.
Ár: 1.350.000,-Ft, részletre is vihető, a jelenlegi részletfizetés is átírható.
Konkoly Imre
06309510588

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a "biztató infókat" amúgy még mindig csak csorgatom a nyálamat egy ilyen gépre.
Amúgy mennyi lenne az ára ennek a gyöngyszemnek, bár mondjuk nem tom mikor fogja a költségvetési görbém megengedni ezt a kiadást.
Amúgy ezzel a dupla vassal el lehet érni valami teljesítmény növekedést?
Remélem az érdeklődésem nem zavar.
Előre is köszi

/ja meg h hány km van benne mikori, a színét meg látom én is/

Bocs a kérdésekért de még csak egy "kezdő" 125ösnek tépem a fülét
szia,Ákos!

igen egyszerü a dolog: elmégy ausztráliába ,szétnézel ,hozol két
japán belpiaci dobot,1 évig keresel MESTER-kifuogószerelőt
1 évig főzöd az agyát
1 év alatt megvan a dupla dob a Yamahára :)
ELADÓ A GÉP
jön lassan a Vfr 800 abs-em,

Csabi
csaboo@theend.hu
Szia! Nagyon megttszett a YZF600R csak az elejéval kell még barátkoznom.
Ja igen azt kérdezem hogy hogyan lehet olyan okosságot szerezni mind a kér oldalára a Yamahának /dupla kipuf/ mennyiért? hol? hogyan? az a csoda saját?

Előre is köszi ákos
Na neee, de komoly az MZ-d szép! Bár én a trophykat mindig utáltam a formája miatt de ez igy szép(nek mondható) mondom nekem nem a kedvencem de elismerésm a szép állapotért! Amugy hogy hogy ezzel tolod?
A srácok megszólítás itt nem dívik, vannak lányok is. Taglista, motoros képekkel, nincs. Katt a nevekre és egyenként bárkit megnézhetsz aki tett fel képet magáról vagy a motorjáról.
Szevasztok srácok! Első forumos bejegyzésem!
Nem nagyon tudom hogy hogy lehet itt olyant találni hogy tagok képei vagy valami taglistát vagy ilyesmit.Azt ne mondjátok hogy be kell mennem a forumokba és csak ugy tudom megnézni a tagok motorjait! Leginkább annak örülnék ha lenne valami olyasmi hogy Tipusok szerint vagy valami ilyesmi(remélem van )
Addig is ha mondjam el hogy nagyon örülök hogy ittlehetek!
Ment mail.
A gyari micro filmet szerettem volna linkelni a fejidomrol es tartozekairol, ezt sajnos a rendszer vmiert nem engedi .
Privat mailben atkuldhetem , ha jol latom akkor csak 2 muanyag kell neked a 6-bol.
Eddig csoppert akartam, de ez a motor eléggé tetszik .
(Nem akarom megvenni, max 2 év múlva ) Csak furcsa.
szeki: NEM
Hello! Ez szerintetek nem túl olcsó?

Yamaha YZF Thundercat

ÁLTALÁNOS ADATOK
1998., fekete, vizsga: friss,

MŰSZAKI ADATOK
4 ütemű, 600 ccm, 4 hengeres soros motor, 100 Le vízhűtés, lánchajtás, dupla tárcsafék elöl, tárcsafék hátul,
970000