Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Nem tudtok valamit erről a mociról? http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r125-4452770

Gyan
úsan olcsó, nem?
Igen ez így bölcsebb volt,mert nem a kategóriától fognak eltiltani,hanem max okirat hamisításért bebasznak a hűvösre ha fény derül a dologra.(pl baleset)
igazábol ha acélbol megcsinálod magát a consol részt és arra mennettel vagy sima zsugor kötéssel ráhúzol egy alu köpenyt akkor nagy bajt nem csinálhacc mert az alu az elnyeli az ütést azzal hogy szétmegy mint a szar (igy a váz nem deformálódik ha pedig csúszik a moci akor az alut lenyalja és a vas megmarad és a kopásálóságot az bisztosítja.
nemtom szereztél már de ha még nem akkor acc nekem egy rajzot hogy mit szeretnél (méretek is kelenek kbra a menet mérete pontosan) akkor megcsinálom neked anyagár+egy ezres anyi hogy elkel gyere érte csepelre ha irdekel irj egy mailt
Dadois89@hotmail.com
ment a válasz.
am. a vétel csak áprilisban történne meg, mivel a szüleim jogsihoz kötötték...
Válaszoltam.Ha valami érdekel még akkor nyugodtan kérdezz!
szia, érdekelne a motor, írtam a másik e-mail-re
várom mihamarabbi válaszod
Martin
akkor amit megvettél :D az volt az én motorom képével hirdetve 1. nek :DDD
csak utána ráírtam stb:D
50esként sztm necces lesz:D nehogy bevonják az eddigi jogsid :D
Igen most vettem:D 2 fehér volt egy 350 ért(pályamotor leharcolva) az még mindig árulják, meg egy 500 ért.De csak egy fél évre mert aztán korlátlan jogsi..:D csak nem bírtam már és inkább megyek 50es papíros 125el,mint rendszámos naggyal jogsi nélkül, mert 125 re am van jogsim. Hát majj kiderül beveszik e:D De nagyon patent állapotban van. 3000 km és minden nagyon jó rajta...kicsit gyengének tartom de kárpótol a kinézet és a fogyasztás:D
Azért ez a motor necces 50-es papírokkal.Sőt inkább pofátlanság.Ennyire hülyének nézni a yardokat. Sem kinézetben sem hangban nem hasonlít egy 50-esre...
nm:D

most vetted a motort? :D
mert volt 1 fehér színű fent 50es papírokkal :D vagy hogy:D
köszi..lehetséges:D majj megnézem:D
én nem akarok ökörséget mondani :D de a nem a blokk alján van valahol a motor szám? mert nekem is lebontotta eredetiség vizsgán az idomokat és tükörrel nézett valamit :DD
igazából biztosítást szeretnék csak kötni mert 50 esként fut...de ahhoz kér motorszámot..akkor beírok vmit ami ott van azt kész:D
Most néztem a járműkisérő lapon csak alvázszámot ir illetve motorkódot lehet nincs motorszám a kézikönyv azonositók fejezete is csak alvázszámot ir. akkor a nagytudású eredetvizsgás mit fotózott lehet az 1000cm feliraot
Hát most megfogtál mert énsem látom holvan nállam az eredetvizsgás ott fotózott a jobb oldalon .
Vki ezen a képen betudná jelölni nekem h hol van a motorszám?köszi fontos lenne:D
Hát én lebontottam ott mindent:D de ott nem találtam csak h 1000 ccm oil..:D ott hol kéne keresnem?:D nincs semmi szám:S esetleg vmi képen megtod mutatni?
HEHE kéne az eredetvizsgához mi? én is szoptam vele mire megtaláltuk a blokk jobb oldalán van de lekell szedni az oldalidomot meg az alsót is hogy látható és fotózható legyen jó szerelgetést
Sziasztok! Most vettem egy R125 öt én is és azt szeretném kérdezni h a motor számot hol találom? és hány számjegy? esetleg képet ha vki tud róla...előre is köszi:)
2 db e-mail címem van és amire küldtél egyszerűen nem tudok belépni mert nem fogadja el a jelszavam.
Ha érdekel valami erre írj! kistuba46@citromail.hu
már néztem, azt hiszem írtam is e-mail-t...
válasz nem jött vissza...
Az enyém eladó.Nézd meg!
R125
tényleg,
akinek még eladóvá vált a kis R-je az írhatna...
megkönnyítenétek a dolgom...
mert akinek írtam, az nemválaszolt...
Sziasztok!
Ezt a motort szeretném megvenni vki tudna vmit róla mondani?tulajával kapcs stb. http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf-r-4445170