Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok, végre már megvan a kis R :)
pénteken hozzuk haza, én helyileg Nyíregyháza közelében lakok. jó lenne majd valamikot találkozni más r125-ös tulajjal:)
Sziasztok!

Nem tudjátok h ezekbe a motorokba honan lehet rendelni vagy venni kormány stabilizátort ami rá való?
a komplet tankot cserélték.
Heló szerintem te az enyémet nézted mert nekem volt ki irva egy darabig mig kinem csrélték rajta. szoval anyi hogy a tanknak az a észe ahol a benzincsap becsatlakozik szarul volt kialakitva gyárilag az összes motoron és a rezgéstöl ez meg repedhet és szivároghat a benya és ez miatt a gyár csinált egy visszahivást és az összes ilyen mocin lecserélték a tankokat valami jobbra ingyen. szoval nemkell megijedni ha megveszel egyet besétálsz egy szervizbe vele és megkérdezed hogy ezen az ujfajta vagy a régi fajta tank van megnézik és ha régi akor kicserélik (amugy nekem pl semmi probléma nemvolt a régi tankal csak mivel régivolt leszartáák hogy jelentkezette a panasz vagy nem mondták hogy lekel cserélni mert ha ebböl valami bajom lesz akor öket terhelia felelöség hogy mikor tapasztaták a problémát miért nem cserélték le.
kép lemaradt, illetve szükség esetén email-benküldök még:
Szevasztok!
Eladó 2008.08. havi YZF-R 125, kék szinű, frissen szervizelve, 12.100 km van benne, teljesen gyári állapotban, gumi, minden gyári.
érdeklődni: r125@citromail.hu email cimen. irányár: 770.000 Ft
Hello

Ac pumpát hol és mennyibe tudok szerezni? mert az enyém sztm meghalt... így eladás előtt ez pont jól jött:S hívtak hogy megnéznék a motort előtte mentem vele 70km-t de semmi baja nem volt most meg 1x csak indítanánk és nem megy a benzinpumpa megragadt... eddig semmi baja nem volt:/ 1. nek aksi bajra tippeltünk de más aksival sem dolgozott
Sziasztok!

Yamaha YZF-R125 -re Malossi I-Tech 180 ccm-es hengerszett, valamint 5 féle sportkipufogórendszer kapható csak rendelésre vadonatuj csomagoltan! A rendelésről és az alkatrészekről bővebb info:

Email: hcsabi23@freemail.hu
MSN: hondatuning@hotmail.hu
Tel.: 06-30/758-8053

Üdv!
Sziasztok!

Értelmes válaszolókat kérdeznék, hogy szerintetek mi okozza a digitális km-óra jeladók meghibásodását?
Milyen alkartész idézi elő? Minek a hibályából keletkezik nagyobb áram a jeladóban ami tönkreteszi azt?
azt, hogy visszahívták őket és kicseréltek valamit.. tankbetöltőt talán, vagy egész tankot...
Sziasztok! Hamarosan motor vásárlás előtt leszek (125ccm) nézegetek ezt is ,azt is és találtam olyan információt, hogy vannak olyan r125-ös motorok amelyeken típushibás a tan. Azt szeretném megtudni, hogy ez mit takar magában?
Még jóhogy.
Na erre most nem passzol, hogy : Zoli32
Ménem?
biztoshogynem


valaki tiszaföldvár motorostali?:D
Kedves Yamaha Yzf-r125 tulajon!

Ezúton szeretnénk titeket meginvitálni a 2011.07.31.-én tartandó Red Line Motoros Versenynapra Kakucs-ringen.

Kis ízelítő:
Ha szeretsz motorozni... Benned él a versenyszellem... Nem félsz megmutatni másoknak, hogy két kerékre születtél....
Akkor ez a nap pont neked való! Idén kerül megrendezésre az első általunk szervezett Motoros Versenynap a Kakucs Ringen. Miért teljesen más, mint a legtöbb versenynap...? - A rendezvény teljes időtartalmára mentőautót béreltünk személyzettel - A nevezési díjak magában foglalják az induló sportbiztosítását is - Minden kategória győztese 15.000 Ft nyereményt is kap - Profi fotós a rendezvényen - Köridőmérés (transzponderes, kőridők kinyomtatva) - Kordonszalaggal elkerített hely társaságoknak előre egyeztetés alapján Kell ennél több? Ha felkeltettük érdeklődését látogass el honlapunkra: www.red-line.hu

Ha többen jelentkeztek, mint baráti társaság, esetleg fórumtalálkozót szerveznétek a rendezvényünkön kérlek jelezzétek bármelyik elérhetőségünkön és kordonszalaggal elkerített helyet bíztosítunk számotokra.

Üdvözlettel:
Red Line Hungary Kft
vki szolnok környéki motor? :DDDD
koszi
6000 km után szokták!
hany ezrenkent kell olajat cserelni?
csicskaberci?
elég fasz lehetsz te nem tudom ki vagy! de mind egy nem is érdekel ez a fórum nem erre van kitalálva!
BAZDMEG!
jajj te kis csicskaberci, most nagyon oltottál, csak egyre mélyebbre mész, nem veszed észre? :D
szted az értelmes, h 3-rom?:D legalább egyszer olvasd már el, ne a hülyeségre erősíts rá újból:D