Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Ismerem a tulajt:) azaz a volt tulajt:D az enyém volt:D 2 hete raktam fel netre és ma vitték el...igen jó motor nagyon. minden tökéletes állapotban van rajta. Mosmár női tulajdonossal folytatja útját:)
nincs semmi a vázzal, csak úgy a legegyszerűbb forgalomba helyezni ha veszel egy másik vázat aminek vannak papírjai, rendszáma, és arra át lehet építeni a motort.
ha veszel hozzá ebayon egy vázat akor a vásárolt váz adataival vagy papirjaival letudod papirozni:D
miért mi van a vázzal?
Ha valakit érdelek akkor hívjon fel vagy küldjön egy email, vagy itt is tudok válaszolni! :) Előre is köszi!
Sziasztok!Eladó a Yamaha yzf-r 125-ös mocim sajan mert szeretnék már nagyobbat venni!Szervízkönyves,Törzskönyves,magyarországi motor!Mindig yamah szervízbe vittem számlával tudom igazolni a megvéteétöl az útolsó szervízig,a yamaha zakarnál volt a szervíz tőlük lelehet informálni! http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf-r_125-4494871
szia, én ismerem a tulajt, együtt vettük neki még régebben. Nem lopott, le lett kérdezve a rendőrségen. Forgalomba nem lehet helyezni, csak ha veszel hozzá másik vázat. Műszakilag teljesen pöpec, valós km-el, és ez látszik is az alkatrészeken (fék, gumi, csavarok, stb). Olajat én cseréltem rajta amikor vettük.
egyetértek
mint láttad papírjai nincsenek,
(nem ismerem az eladót, csak levontam a konzekvenciát a hirdetésről)
125-ösként nem tudod használni(50-esként talán, de meséld majd be a rendőreinek)
lehet hogy lopott...

nekem ennyi a véleményem...
Helló.
Új vagyok a topikban, de tetszik a motor.
Venni is akarok egyet.
Ki mit gondol erről?
Yamaha YZF-R125

A tulajt ismeri valaki?
Tényleg kedvem lenne megvenni, de még legalább 1 hónap, mire pénzt szerzek rá.
Szerintetek még meglesz?
Köszi irt is nekem már sikerült felvenni a kapcsolatot
írtam neki fészbuukon.
ohh jah jah jah:D értem alap hogy érdekel ezért is probálom felvenni az előző tulajal a kapcsolatot hogy kicsit informálódjak hogy mien elő élete volt egyébként köszönöm szépen a linket végig néztem és hát látom egy jót mociztatok, csak itt eddig mindenki aztmondta hogy tropára van hajtva meg stb stb és azthittem hogy lessz rajta valami frontális karambol vagy valami gumi pukkasztós gumi égetés vagy valami extrém mutatvány azt csak egy sima kis kanyargós erdei utas motorozos történet:D azért hirtelen nem értettem hogy vág ide de mégegyszer köszönöm:D
nem kell ebből leszűrni semmit, csak magamból kiindulva gondoltam érdekel a motorod előéletéből egy pillanat
Hát figyi most igazábol nemtudom hogy ebből a videóból mit kellet volna leszűrnöm mert eddig csak negatívumokat hallotam erröl a motorról pedig igy eggy nap és 30 km távlatában em találkoztam semmien negatívummal leszámítva az esés nyomait meg hogy valamit mokoltak az elektronikával az utobbi miatt próbálom felvenni a volt tulajjal a kapcsolatot egyenlőre sikertelenül azúton is kérném hogy aki ismeri vagy tudja az msn címét vagy a telefonszámát az dobjon már meg vele pls vagy szoljon neki hogy nézze meg az emailjeit előre is köszi!
Kiri hajtotta, igen. De karban is tartotta. Amúgy a Yamahánál ennél ügyesebb, okosabb emberek dolgoznak. Nyílván tudták, hogy főleg ez a korosztály fogja használni, és hajtani.
hát figyi megnézettem szerelővel aztmondta hogy semmi probléma nincs vele a váltó rendben a blokkal sincs semi szokatlan nem fullad meg ilyenek az idomzat kicsit sérült az olyan meg a láncot fékeket olajokat és első gumit kell lecseréljem ésakor semmi probléma nem lessz vele jódarabig és ha ezt igy hozzá csapod még akoris joljártam 450ért legalábbis én ugyérzem amugy elismerésem a régi tulajnak a rendszámtáblatartóért sokkal fainabb mint a gyári csak a rendszámtábla világitást valahog megkellet volna oldani mert igy sztem nem engedik át a viszgán de majd valamit ügyeskedek
gyilkolva volt ,de ennyit megért.
Nah megjött a mocim egész jóállapotbanvan bár még csak itt az utcában probáltam ki holnap majd meghajtom
sziasztok!Eladó a mocim!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf-r_125-449487
1
Ha bármi kérdésetek van akkor a linknél ott a telefónszámom és akkor tudunk beszélni vagy email-on!:)
ivancsaghost ot keressétek meg az Ő motorja volt, hát nem sokszor motoroztam vele de akkor adott neki rendesen
Én tudok róla ma hozzák fel nekem pécsröl 5kor már itt virit majd nálam amugy énis néztem hogy elég olcsó de valami pécsi kereskedő árulja és vállalrá 3 hónap garit de nemsokára többet tudok majd róla mondani
olcsónak nagyon:S
mondjuk nincs feltüntetve mennyi km van benne...