Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mit síratja mindenki a 2T-ét? Szerintem egy átlagos ember max egyszer vesz 2T-és motort (valami kis ccm-est) tanulómotornak. Nagymotornak pedig már rég nincs 2T a termékpalettán. Ha most napvilágot látna a hír hogy többé nem lesznek 125-ös motorok én pont leszarnám. Nekem már van, mégegyet pedig nem akarok venni. Úgy sír a szája sokaknak amiatt hogy 4T-és lesz az RS, mintha következő motornak is RS125-öst szeretnének venni :D
Akkor mi a megoldás?nem kell tanulni,csak egész nap motorozni!
stoppie szar a sony ericsson ez juttot eszembe ami még neked van
láttá te mán TZRt?
Mert miért ne lenne jó a 2006-os RS
Allergiás vagyok arra ha valaki fikázza a cuccaimat ....
nekme a nagynéném volt a kémia tanárom és minden az ő hibája volt képességeimet meghaladó kérdéseket voltak
azt irja hogy az RSsel ellentétben ezeknek sikerült ellenálniuk a 4t kisértésének...Új RS 4tlesz sztem
Az oktatás mindigis rossz volt,van,lesz is.
Ha valaki rossz jegyet kap az sose a diák hibája,mindig a tanáré
ok.
ilyet nem. tényleg. de nem a te hibád, sajna az oktatás rossz.
hát vhogy én se tudom elképzelni de ha az lesz, akkor soha az életbe nem akarom látni:)
ajánlom bencce tanár úrt Atta
Basszák meg magukat,a 06 tól az rs ek úgyse valami jók...De sztem soha a mocskos jebendai kurva életbe nemlesz az rs 4t
képzeld, 4es vok nyelvtanbol... nemhiszem h te nem szoktál tévedni, v elnézni vmit...
jolvan utána láttam
hát, én izgulnék a nyelvtan érettségi közeledése miatt lassan. és ahogy nézem a matek szöveges feladatait is átolvasnám a helyedben kétszer. háromszor.
hát mostmár én se tom, szardmále hülyék ezek
"Például sikerült az, ami a sportos RS esetében nem: ellenállni a négy ütem kísértésének." ami az RS-nek NEM.
Például sikerült az, ami a sportos RS esetében NEM: ellenállni a négy ütem kísértésének."

Akkormost mivan?
én ha nagy leszek és lesz sok pénzem 110% hogy lesz valami kihegyezett 2t-m.. tiszta nevetségesek ezek a 4t 25-ösök. ebből legalább 250es kell, abban már előjön a 4t nyomatékossága meg előnyei, de 125-ben csak vevőfogó parasztvakítás. nézzétek meg, direkt úgy van csinálva: megveszed a hirtelen megtetszett (plusz jogsi is arra jó) kisgépet, és mikor elmúlt a lila köd, rájössz hogy nicns oylan része ahol ne lehetne észrevenni hogy a nagyobb szebb kidolgozású, igényesebb.. sajnos ez csak arról szól hogy megvegyék az embert, aztán akarjon egy igazán jó motort. kár hogy kihalóban van a kisköbcentis VALÓDI motor.
nem! épp azt irja h az rsnek sikerült ellenállni a 4T kisértésének!
Akkor az rs 4t lesz?
én ezt nem értem, hát ezekbe a képen 2T blokk van
Ezt én is néztem!Szerintem ez várható volt igyis épp h átmentek szerintem a 2T gépek az EU-n nem fogják sokáig bírni
"Például sikerült az, ami a sportos RS esetében nem: ellenállni a négy ütem kísértésének." link
remélem nem igaz amit írnak