Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez van, már nem gyártanak manapság motorokat
ha azt vesszük h van-e 400as kategória a DT-n és mikor hagyták abba a 400asok gyártását akkor nem úgy fest:)
én szeretnék még 2t motort... a 2t 250 nem maradhat ki az életemből
szerintem hadjuk
az új GSX-R 125 lesz még érdekes. Pár év múlva már csak 4T-és 125-ös street kategória lesz a DT-n? nagyon úgy fest.
ezt csak azért mondod h 2008-ban a kis cbr-rel megelőzhess egy RS-t
nem baj nem lenne szived megütni
4t vel csak 1 a baj...van bennük 2 felesleges dolog amiket úgyhívan 2 felesleges munkaütem
Bazz, meséltem hogy szombaton 12km-t futottam futópadon
Híztam 2 kilót az ünnepek alatt. Áhh mondom szálkásítani kéne. Aztán elkezdtem futni...
Kb 5X akartam meghalni. De aztán a végefelé már kurvajó volt
Szóval nincs gondom a futással se
tuning ,nem mind1 neked mit csavar a nyakad köré?
stoppie van pájszer meg egyéb finomságok az már lehet hogy az én károm lenne utána a verekedés
Tudhatna többet.ha nemlenne ez a geci környezet védelem.De attólmég jógép.És annyit nemtud mint az enyém Legalábbis zotyavfr szerint az enyém jobban m1
Tudod mi erről a véleményem
azért az nem lesz semmi ha tényleg 4T-és lesz az RS 4T power 4ever
stoppie én merném gyorsan futok
Egyébként nekem is mind1, mert 125öst úgyse veszek mégegyszer, nagyobb meg már tényleg nincs új... szóval az hogy a gyárak mit csinálnak az hidegen hagy, azt tudom hogy mit gyártottak eddig, és azzal elégedett vagyok
e50em van...hát nem tudom.következő az vagy felső kategoriás smartphone lesz (s60 touch) vagy iphone
Mi többet
nem elég hogy 160-at megy? meg hogy 7mp alatt van százon
Ez legalább olyan minthogy az RS50-nek olyan hangja van mint a simsonnak Hát faszom nem lehet olyan hangja mint a 2000-es Vulcan-nak
Annyit szerintem tud mint a te géped, többet miért? kimerült a tudomány, nincs mit tovább fejleszteni a 2T-n. Többet vártam ....

Tuning, az a baj hogy nem mernéd a szemembe mondani
Te nem akarsz, de sokan fognak még 125ös motort venni... ők meg a te fejedre szarnak...
kykee csak stoppiet próbáltam hergelni amúgy nekem is sony lesz a következő telóm mert nokia mind1 hadjuk ezekkel az újakkal sok a bajom ... szervízben meg nem csinálnak velük semmit, majd gyere msnre lehet vennék tőled :)
Jóaz ,csak a 96-2002 es rs ekhez képest nem sokkal lett jobb.Vagyis lehet h jobblett,deén többet vártam vona tőle
tudtam hogy rád számíthatok
hopp az eminens. amúgy lehet hogy annyiba került a gyárnak a sok széthullott új rs, hogy (ahogy a motorgyártás történetében nem elöszőr és utoljára) a gazdasági osztály behúzta féket, és letörölte a lelkes digó mosolyt a tervezők arcáról, akik boldog, erős 25ös 2t-ken száguldozó tinikről és örökifjú felnőttekről álmodtak, és az asztalra csapott egy új költségvetést, és a hozzá ajánlott már gyártásban lévő, esetleg nagy szavakkal űrtechnikai szinvonalúnak kikiáltott 30éves konstrukciójú blokkot, hogy, na fiúk, akkor jövőre ezt teszitek bele, vagy mehettek utcát söpörni.

hát ezt azért cáfolnám
Bizony!