Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egészségedre!
Sziasztok!Ittam is rá egyet!
Aztán még jobban megszomjazik!
Fogyózik pedig, de most tényleg. 1 óra alatt haza is ér talán, ha csak be nem tér valami melegedőbe.
Nem is árt Neki egy kis testmozgás, mert lassan már gurul!
Az is jó foglalatosság. Ez után pedig kend is megnyalta volna a bajuszát. A Tomi is azt mondta miért nem ezzel kezdtük. De ki gondolta volna, hogy gyalog kell hazamennie.
Egészségetekre! Szerencse , hogy legalább volt mit!
Én most téglákat köpködök.
Nem kell azokat fényesíteni. A robogó még pihen a takaró alatt. A simson meg öntisztuló... egy idő után. A 3. meg majd szerelés után tisztul. A Tomi most gyalogolt el tőlünk, de legalább ittunk a motorra egy kupicával.
Pedig lenne dolgod, a motorokat fényesíteni pl!
Adjék Isten jó napot!

Há mijjen lenne? Hajnalban fagyos hideg, de napközben sem lehet izzadni motoron., meg anélkül sem. Most 3 napig nem érdekel a külső hőmérséklet, nincs meló itthon ücsörgök.
Mi van Zalaegerszeg-és környéke qrva motorosai?! Ott milyen az időjárás?
Ami egy Hondánál komoly aggodalomra ad okot, az egy Kawasakinál alapzaj
Helyes! A csavarokat figyeld meg legelőbb! De nekem Honda-m van és az csendes! Elég nehéz a motorblokkot hallani egy ""sport"" kipufogó mellett.
Hy valaki meg tudná nézni nekem hogy zegen mikor és meddig vavan nyitva a vám mert honosítást kéne intéznem az úúúj gépre valamikor a héten ! Mert ha így fifolytatódik 2 hét és itt a szezon ☺
:) szagolok valamit én is hozzá, a kawa topik is pipa ! :) Az egyetlen bajom, hogy egy Kawa akkor is hangos mikor halk..teccikérteni?! :)))
Azért próbálok olyanokat összeguberálni akiknek volt személyesen, hátha tud valamit mondani, vagy legalább viszonyítani, mire figyeljek ami kókány gyanú. Bár a találkozót halasztottuk jövő hétre mert közbejött részemről valami, úgy készülök, hogy idombontást rendezek ..( muhaha, kapjon csak szívgörcsöt a tulaj ) :) :)
Jobb lenne , ha keresnél valaki ismerőst aki ért a motorokhoz, mert nem tudom Zeegen hány Kawasakihoz értő ember van. Én a helyedben a Kawa-topikban is érdeklődnék.
Üdv mindenki!
Úgy néz ki, a házhoz áll egy Kawa EX 500 S (GPZ), valakinek volt itt ilyesmi vasa? Holnap megyek megnézni, mire érdemes figyelni a szokásos dolgokon kívül? Amíg nem fizetem ki, jöhetnek a hozzászólások
Írtam Face-n!
A matek mennyi lenne két garnitúrára?(2db 120,2db 180)
Haverom megvàgja ha kell
Igen!
Ok, nekem az is jó lesz, legalább ki lehet ülni a fák alá.