Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd elfelejtettem: Jó reggelt adjon Isten!
Már kitalálták a lézerszemészetet. Neked végleg megtudják csinálni, hogy többet ne kelljen pikula a szemedre.
Jó reggelt!

Ahogy olvasom a hozzászólásodat, bevillant hogy szekér kocsikerék pánttal is szoktunk gurigázni, csak az nem volt annyira menő. A könyvtár nekem is nagy szenvedélyem volt, még éjjel a dunyha alatt is olvastam zseblámpa mellett. Viszont amióta gyengült a szemem sokkal kevesebbet olvasok, hiába van szemüreg.
Nekem egy ilyen vasabroncs volt amelyik a külső-gumit fogta valami keréken, és az után szaladtunk. Aztán ahogy nagyobb lettem, azt hiszem 6-ikos a könyvtár rabja lettem, sokkal érdekesebb volt.
A bicikli abroncsot se felejtsd ki amit vagy bottal vagy kézzel hajtottunk az úton.
Jó reggelt!

Még nem tudjuk, hozzánk még motorral jött, de gyalog ment haza. Gyűrű törés gyanús. Egyelőre félretoltuk a fészerbe, ha kicsit jobb idő lesz megorvosoljuk.
Nekem egy pici kis talicskám volt, apám kapta valami munkáért.
Örülj, hogy nem ,"öreganyám"-nak szólított! Szia Tom! Mi lett a motorral? Elittad?
Ezek már azt sem tudják mi volt a csattogós lepke. Esetleg könzzervdobozzal szaladgáltak,amit madzagon húztak maguk után aporban.
Sziasztok!
Na itt a vég!Az öreg töpörödött cigány bácsi a bolhapiacon azt mondta nekem hogy PAPA!Még rá is kérdeztem hogy ezt nekem mondja?Még 60 sem vagyok oszt már leosztanak!Bár lehet hogy csak 25 éves volt az illető!Csak kinézetre volt 80 körül!
De készüljetek,jövünk Csibével!(ha lesz motorom)
Az ilyen porbafingókat kikaratéjözzuk szájjal a faszba.
Csak a taknyos pocses kérdezte a műmájeron.
Milyen 70? 15-öt írunk!
Itt sem rossz. De remélem hétvégére szervezitek, mikor nem vagytok oviban , vagy a gyerekmegőrzőben .
Beöltözveeee? Tata....itt nagyon jó idő van
Nézd már szívóznak itt, hogy milyen így70 felé!
Ti eszcájgot hoztok, én meg viszem a pofámat!
Majd ha melegebb lesz ! Addig meg beöltözve mint a medve.
Köszönet, de ne dicsérd nagyon még elbízza magát. Még szép hogy megyünk, oszt eccájgot viszünk magunkkal.
Gratulálok neki
Ügyes teremtés az tuti
Jól van csak gyertek , majd jókat eszünk-iszunk
Hát pont ezért kell kihasználni azt a kis időt is.
Jó reggelt!

Tényleg jótékonysági est volt. Amúgy köszönöm jól van a család is, a lányom a nagyvárosban éli mindennapjait, tanul. A napokban nyert gyakornoki felvételt egy céghez, ma ügyet intézek emiatt a NAV-nál. Unoka? Na az kellene még csak a boldogsághoz. Ha még jobban felmelegszik az idő lehet elnézünk felétek motorral a Tomival, előttem egyeztetünk, hogy be tudj vásárolni.
Én pálinkát csak egy kupicával iszom. Láttam éppen elég magát széjjelivott egyént akik 37-évesen, vagy 51 évesen "letették a poharat"! Túl rövid az élet ahhoz, hogy a nagy részét bódulatban töltsük.
Nem baj az ha meleg egy kicsit. Azt sajnálom hogy akkor nem tömeg közlekedési eszközzel mentünk,akkor Te is ihattál volna abból
LOL.....akkor ezért jársz Te jótékonysági estekre.....a pia miatt
Na nem is baj,kell néha egy kis kohol mérög.
Mi újság veletek? Család ,jól van? Unoka?