Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt szépen sütött, illetve világított a Nap, de aztán kicsivel odébb inkább megfordultam! Folyton párás lett a plexi!
Kidöntötte a Pocok a meszet?
Különben is, Göre bíró megmondta: Minek ellapátolni, úgy esik helyette, tavasszal meg elolvad.
Még aluggyá egy kicsit. Mingyá bújjék lesz.
Hej, ha tudnád mire nem képes az ember. Benzin legyen ez a lényeg , nem a távolság.
Szia!

Milyen fehér vackot?
Badacsonybol Zegre ? Nem hiszem el !
Ki hordta ide ezt a fehér vackot az udvarra?....

buék....vagy mi.
Szewasztok
Tiszteletem!

Tegnap egész jó idő volt csak kissé viharos szél fújkált. Most meg a hátsó kerék lett defektes, pumpával járok dolgozni. Egyszer hagytam otthon akkor is teljesen leeresztett, pedig amikor lementem vele még jónak tűnt. Majd ünnepek után meglátogatom a gumist, addig muszáj lesz kibírni valahogyan. Szerencsére nem azonnal ereszt le csak hosszabb idő alatt, hazáig kibírja mindig. :)
Én ma majdnem motorral mentem Zeegre, de kb 8 km után megfordultam, és inkább vissza jöttem!
Ma gurigáztam, hóesésben. Igaz még csak szállingózott, de ez már a nemszeretem idő előjele.. Utálok havas úton motorozni.
Jó estét!

Köszönöm a család nevében is. Épp most értem haza az egész napos vonatráncigálásból.
Neked is és a családnak is te rossz erkölcsű vonatráncigáló!
Halihó! Bár a karácsonyt lekéstem de nem érdekel valakit? Honda cre
neked is, gurigazz vegig helyettem az Ady utcaban :)))
Békés boldog karácsonyt kívánok minden kedves motoros társnak!
Palaczkiasztalos.hu minden eléhetőségem fent van. 20 szàm az enyém. Neked egy egyszerűbb tipus kell. Nekem is volt olyanom rég. A googolbe beütöd a képeknèl akkor látod neked milyen kell. Lehet fűrészporral és fàval is fűteni. Amugy minden nap 7 kor tömjük akkor meg tudod nézni a belsejét is, amig nincs elgyujtva.
Nekem mindössze 50 nm kellene fűtenie és víz nélkül :)
Hol keresselek mert akkor a napokban megnézném
Persze bàr mikor meg tudom mutatni. Az enyém 400 négyzetmétert fűt. Napi 3-4 zsakot eszik naponta. 8-10 òra hosszan tud 60-100 fokos vizet.
Esetleg megnézhetném valamikor?Szeretnék csinálni egyet
Söt annak a tovàbb fejlesztett vàltozata. Víz köpeny veszi körül, ès a keringetőszivatyù pedig viszi a melegvizet a radiàtorokba.
Nekem van olyanom
Jó estét
Valaki nem tudja esetleg hogy készül a fűrészporos kályha?
Mikor neki az rr volt nekem vtr.Aztàn neki a gsx-R, nekem az r6. Pàr ezer km-t lehuztunk együtt.