Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóró-gitteled?!
szaunázok én eleget a cégnél....
Fémig csiszolom-kaparom hogy azután normális legyen a festés. Előkészítem rendesen hogy jó is legyen
Miért kaparod le? Nem csak át kellene csiszolni finom csiszolóval, vagy polírpapírral?
Áztatod a zacskót meg szaunázol! Jönnek a többiek is.
16.-n? Éppen kaparom le a festéket a motorokról....Le kell fújnom a haver simsonját és az enyémet Ságodba nem megyek....mit csináljak én 110cm-s vízben?
Itt nyilatkoznak a ...... : http://rtl.hu/most/66889_rtl_h...
Rendben.
Nekem is a derekemmal vannak gondok, lassan a kertbe sem tudok kimenni kapirgálni annyira fáj, hiába az évek nem múltak el nyomtalanul.
Most mennem kell, lehet később még leszek.
Miért?!
Nem a vasút ügyében jársz el? Menne a fütykösöm akkor!
A derekamnak nagyon jót tesz! Vagy 4x 6-10 percre bemegyek a szaunába és izzadok mint a cigány igazságában, utána nagyon jól érzem magam! És nem horror belépős!
Néztem az előbb fáintos helynek tűnik.
Anno zegen kifizették a benzinpénzt a bíróságon, bár vakarták a fejüket amikor kiderült hogy segédmotorrla mentem. A munkáltató meg szabadnapot ad azt nem kapsz semmit.
Ságoddal kapcsolatban én főleg a szauna miatt megyek, de a 110 centis kristálytiszta víz sem utolsó dolog!
Legalább az "útiköltségedet " fizetik?
Mert részese vagy a balasetnek, ilyen eccerű. Volt már párszor részem benne, tudom. Legszebb az volt amikor 2 vagy 3 év múlva kellett a Markó uccába mennem egy régi esetből kifolyólag.
POGIÍÍÍÍÍ! 16.án mit csinálsz?! Egy kis Simsonos összejövetelre gondoltam, nálad összejönnénk, aztán egész nap Ságodon történő áztatásra hívnám a csapatot. Tomit kell még megkeresnem!
Én csak azt nem értem, nektek minek kell bíróságra járni, nem a vasút volt a hibás!?
Nem az eset bekövetkezte a gond hanem ami utána jön. Vizsgálatok, meghallgatások, kihallgatások, bíróság. Volt benne részem, tudom miről maradtam le. Nekem egyébként ismerős ez az autó. Ezúttal ráfaragtak.
Na és akkor mi van?
Akkor sem lett volna bajod ha a Te mozdonyod bassza telibe az ilyen balfasz autóst.....miért nem nézi meg hogy piros-e vagy fehér?! Az ilyeneket nem sajnálom....
A gyékényesi oldalban húztam az igát, Teee!
a munka másik felén? akkor nem is dolgoztál
Sziasztok!

Szerencsére a másik felén dolgoztam ma és ebből kimaradtam: http://zaol.hu/galeria/szemely...
tyűűű de randák