Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talán vehetnél már egy motort is.....
Pipa-gyujtó kábel ?
Laci! Ne légy olyan mint egy kezdő! Először mekkora és hol van a szikra ! Van-e benzin ? A karburátorban is?
Stb stb!
Adj Isten!

tegnap megint érdekesen értem le a dologba. Félúton elkezdett kihagyogatni a gyújtás ( legalább is nekem nagyon úgy tűnt ) így full gázzal vagy 25-l sikerült eljutnom a kapuig. Ott alig engedtem vissza a gázt rögtön le is állt, hiába próbálkoztam az indítással nem indult. A tárolóban gyorsan cseréltem gyertyát de nem sikerült életet lehelni belé. Ma reggel haza is kellett tolnom mert bár beindult és alapjárat volt, terhelés alatt megint elkezdte a fulladozást, rángatást. Most délután lebontottam a gyújtásoldali deklit, de az égadta világon nem látszik semmi hiba, beindul és veszi a fordulatot is. Mi lehet a bibi? Benzinellátás esetleg bejátszhat vagy érdemes a gyújtáskörrel foglalkozni?
Mekkora egy majom ez?! A macskámnak több esze van.
Azt a pár kilót nem is a lemezhajlítás miatt, hanem, hogy ne zörögj! Micsoda szar idő lett! De még így sem vagyok nagyon dühös! Képzeld el ezt október elejétől, mert úgy is lehetett volna.

10-es köracél van az aljára hegesztve keresztbe több helyen is.....10mm + a lemez 6mm az 16mm,szerinted? ...szednem kell fel pár kilót..........
Biztos fagyos volt azért!

azért annyira nem
Gondolom hajlott mint a sztaniol?!
A sarkokat épp csak picit,lamellás koronggal jártam meg.
De igen,és csak azért mert alulról meg erősítettem és a hegesztés meghúzta. De nem vészes,kétszer rá ugrottam és egyenes lett
No meg gondolom a sarkokat kellett egy picit megköszörülni?! Nem görbül?

Nagyon fasza lett. Pontos méretnek köszönhetően semmit nem kellett rajta alakítani, a széléről le csiszoltam a sorját és ment is a helyére
Nagyon köszi
Még a végén "állomásfének" lesz belőled ha el nem b...szod! Jó egészséget hozzá!
Pogiíííí! Itt -e vagy-e? Jó lett a lemez? Hogy szól?
Köszönöm! Hát sok munkám van benne. Maradok a márkánál amúgy Cagiva T4 350
latom Kanizsai vagy, laktam en is a varosban regen, es a Cross Clubban voltam kis ideig egy Radak Sandorral, együtt hobby--stunk. Szep idök....
ilyen mint a te motorod csak almodozhattunk annakidejen :)))
Köszönöm. Súgógép, az meg mi? Tréfát félretéve nincs lehetőség semmi segítség igénybevételére. Illetve a vonalismereti résznél lehet használni a kiadott segédkönyvet, mert itt elég sok számszerű adat van és azt fejből tudni, hát..... Azonban ez sem egyszerű, mert ha nem tudod mit, hol keress, baxhatod. Mindenki bejelentkezik a laptopon a központ szerverre és onnan kapjuk a kérdéseket. Onnantól kezdve saját felelősségre lehet kattintgatni az egérrel. Közben persze a múló időre is figyelni kell, bár a forgalmi részére bőven elég amit kiszabnak. Azért páran elvéreztek sajna bizonyos feladatsoroknál, de itt nem feltétlenül ismerethiány volt az ok, sokkal inkább a kérdések és válaszok értelmezéséből adódnak a problémák.

http://youtu.be/n62PQTxM8Pk

Gratulálok Bakter













Súgó géppel sikerült,vagy anélkül?
Jihááá!

Sikeresen vettem a teszt akadályait, két év szünet következne, de nem fog. Már beharangozták a márciusi különbözeti vizsgát.
http://olx.hu/hirdetes/cagiva-...
Sziasztok eladóvá vált motorom! Ha érdekelne valakit a linken ott van minden elérhetőség! Amíg meg van a kiszemelt motor rugalmas vagyok az árat illetően.

Oké. Akkor majd szolsz és utalom a számládra az árát
Nem tudom, szállítólevelet kaptam csak, számlát majd a következő hónapban fizetéskor kapom meg. Hat kiló "ajándék" a többiért kell majd fizetni, illetve lefogják és számla akkor lesz.