Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha sportdobot akkarsz nem árt sportlégszürő sem különben nyáron nagyon fogja imádni a benzint!
http://www.arata.hu/index.php?...
Tessék, igy szól az ennyém! :http://sportmotor.hu/motoros_v...
A raptor dobbal föltudnál dobni hangot?
Igaz!
Ha más a véleményed, az nem kötekedés, abszolút rendben van...
Akkor kötekedés, ha nincsenek érvek az álláspont mögött... azzal nem lehet mit kezdeni...
Hoppá pont most nézem hogy ez egy női hozzászólás volt Akkor azt hiszem nem kötekszem.
Ez oké, csak szerintem itt pont az ízlés hiányzik, mivel túl sokféle stílust akar vegyíteni, amik nem illeszthetők össze. Nem alkot egységes képet a motor.
Kicsit olyan, mint az újgazdagok háza, amikor hirtelen akkorát akarnak villantani, hogy orrba-szájba tele van a ház antik, meg modern bútorokkal, lámpákkal, mindezt pompázatos barokk környezetben megvalósítva, egy-két afrikai/törzsi dísztárgy kíséretében...
Izlések és pofonok!

Szerintem nagyon gáz... A legnagyobb hiba ott van, hogy semmilyen szempontból sem passzol a 3 minta: klasszikus Honda-fényezés, aztán lángminta, a "kockás" rész meg egyenesen okádék, komolytalanná és mesemotorrá teszi az egészet...
hát nem tom, szerintem egy picit túl rittyentették...
Milyen jól néz már ki!
De jó nekem!
Na én is megyek, mert még tételeket kell kidolgoznom! és tanulnom
úgy látom nem akarja értelmezi de hidjétek el ez csak a bevezetője a mátrix definíciónak!

majd jövök halee
tehát mátrix definíció

Az M n*m-es mátrixnak nevezzük azt a függvényt, amelkynek értelmezési tartománya: H= {(i,j): 1
És most lássuk mit tesz a belüröl barnitó biogenetikus pirszing állat! lemeradt a közepe!
ááá ne!hagyd abba!
hm
a másik felét lehagyta
És most lássuk mit tesz a belüröl barnitó pirszing állat!
ne legyél már gusztustalan ha nem létezel
tegnap voltam lent és még nem, félve merészkedtem a szélére, de hallhatóan megérezte hogy ráléptem, legalábbis mikor haladtam belefe...
tudod mátrix definício:

Az M n*m-es mátrixnak nevezzük azt a függvényt, amelynek értelmezési tartománya: H={(i,j):1
Nagyon naaagy!