Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most hogy ytalimot kilépett az életünkből mindenki nagy sajnálatára már mást basztat majdnem mindenki... egyébként nem akarom Domecet védeni de lehet hogy igazi a kép jó nem értek az ilyen fotós szarságokhoz de haverommmal is csináltunk ilyen képet és hasonló lett szal egyáltalán nem biztos hogy kamu ja és azt a képet a mit csináltunk a sony kamerámmal ráközelítve fényképeztem és majdnem úgyanígy nézki... de ez csak egy vélemény... nem kell nekem esni... Nem baj Domec Majd a nyáron csinálunk olyan képeket hogy csak na .. adiggra meg lesz az új gumim is
igen, én is úgy fogalmaztam, hogy az teljesen érthető, leszarom a helyesírást az értelme ugyanaz.

miért kell mindíg beszólni nekem? ez már a sokadik.
1. a fogalmazás és a helyesírás nem ugyanaz
2. igen, én érthetően fogalmazok, CSAK TE NEM ÉRTED, de ennek nincs köze a fogalmazáshoz

Mé nem bírod ki, hogy ne a tiéd legyen az utsó szó?
mert te aztán úgy fogalmazol hogy mindent lehet érteni, leszarom micsinász, és hogy csinálod, de ha nem tetszik.....
ne mááá", a sminkem...
ha nekem írsz, tedd helyesen, hogy értsem
...de ne mondd meg, mit csináljak, fogd már fel!

...hogy téged idézzelek és ezzel lezártam: nyugi, nyugi, nyugodj le
emzoli hüye vagy hát ez 14:58kor készült!

kellett felhoznom:)
Téllegnembaszogatni akarlak,de láttam már cimconyt 100 méternél közelebbről, és ennek teljesen KIRUGÓZOTT ÁLLAPOTBAN VAN az első villája:)

Ha nagyon korán fékeztél, és már a kanyar előtt elengedted a féket, akkor is majdnem tökre bent volna az a villa, nem pedig így kint, ahogy a képen van:)

Szóval mindegy, hogy elütötted volna e a fotóst, vagy az ég milyen, egy cimcony villa ilyet NEM TUD kanyarban,kérdés eldöntve:)
a-a még legalább 2 fagyival jössz de a Magnum fajtábol
általában mindíg nyugodt vagyok, és meg ennek az italimotonak a szövegén sem húztam fel magam, de azé má visszavehetnék, bocccáss meg, légyszives vegyél vissza, vagy csak próbálj meg visszavenni vagy teszem is micsinász, csak lécives az ilyen hozzászólásokat mellőzd!

köszi, mert már kezd szökni a vérnyomásom tőled!
ne osztogass nekem tanácsokat, mert ott még nem tartunk (vagyis te nem)
Azt írok, amit akarok, ne akarj engem beszabályozni, nálad (számomra) fontosabb emberek sem tehetik meg...
A fotóidat magasról leszarom, sose írtam azokkal kapcsolatban semmit, kivéve azt az egyet, amit nem értettél meg...
Ismétlem magam: ha nem értesz valamit, ne reagálj, mert ciki
egyátalán mondtam a képeimről hogy kamu vagy sem? nem hoztam elő, nem nagyzoltam vele, nem jövök a baszogatos beszolásokkal senkihez, érdekes mód ezt csak te Zseby csinálod!

italimotyo kamuszart leszámítva.

ha nem tetszenek a hozzászólásaim, nem tetszik vmi taltsd meg magadban, vagy jobbat tudok ha ennyire kikivánkozik, álljál fel és üvöltsd a nagyvilágba úgye hallom meg, vagy verd a fejed a falba, lehet választani.
1. vitának pont csak szemtől szembeN van értelme (ehhez érvek szükségesek)
2. milyen szlengről beszélünk? tudod, mit jelent a szleng szó? hol használtam? (és nem vagyok pesti, de ilyenekkel már ne is törődj)

Döme: ha nem érted, ne reagálj
hát ezt mondom... ahhoz h iyen eget kapj eléggé alacsony záridő kell. .és mondjuk igen az 1/80 hoz tárgyra kicsit kevés inkább 1/200 kell lévén h 1/40 alatt már kézből meg sem tartod...

egyébként ha qrvára sütne a nap akkor lehetne még iyen fehér, de a kép többi része nem ugy néz ki...
én sohasem vitázok, ugyanis valóban nincs értelme... pláne nem szemtől szembe.

de úgy látszik a pesti szleggel nem vagyok tisztában, vagy ezzel a "baszogató" hozzászólásokkal.
1/80 ad kézből, mozgó tárgyra? Az szép lenne. Szép életlen:)
:DDDDDDDDDDDDDDD
azért mert nem érted, nem biztos, hogy hülyeség... (megjegyzem, túl konkrét volt, de sebaj) ...nem fogok veled vitába bocsájtkozni, mert annyi értelme van, mint halnak biciklit adni...
...mert a te hozzászólásaid valóban konkrét dolgokról szólnak, próbálok hasonló magasságú labdákat adni...
Döme, vazze, neked felesleges magaslabdákat adogatni, mert kizárt, hogy veszed a lapot, de irtó jól szórakozol a semmitmondó válaszaidon... már bocs...
...persze jó megfopgtam az anyagot, megmarkotlam és hoztam...
sztem akkor is lehetetlen iyen féynviszonyoknál:)
rocky szerint is, ő is sokat használja a gépét:)
...és hát hozott anyagból...