Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zseby az gond ha nem értesz a gumikhoz mi van ha defektes lesz?
És hogy is van h "ha nem értesz valamit, ne reagálj,"?
kösz! csak nem szoktam figyelni ilyenkor a helyesírásra ebbe volt hiba tanárúr?
Italymot-ot nem buktattam le, Dömével nem tudok mit kezdeni érvek nélkül, és nem vertem át Spedeet, tényleg nem értek a gumikhoz
na.. látom nem ismertek
fely...
Zseby ma lebuktatta italymotot, elüldözte Dome-t és átveri a fiatal Spedee-t
jól van akor csak póén volt + egy kiss piszkálodást nyugi szerintem jó fely vagy csak nem kell mindent szó szerint értelmezni..
ne varrjatok rám minden sz@rt, ebben hol volt kötekedés?
Zseby látom ma kötekedős kedvedben vagy de azért nem volt rossz poén
emzoli szeretnék tőled kérdezni valamit látom simson szakkértő vagy ha simsonnál ahol a hengerhez kapcsolodik a kipuff atóll picit beljebb le van szükitve a ki ömlő rész ha azt pcit kireszelem hogy nagyobb lyuk legyen az számít valamit.. ezt csak ugy halottam kiváncsi vok igaz-e?
hát nemtom, eddig is tudtam hogy a hátsó gumim szar, de a minap mikor öcsi új ezresét próbálgattam óbudán.. lehet mínusz is volt, meg ilyen csúszós az út, de volt hogy elemelte az elejét, úgy tapadt a gumi. elképesztő volt..
Spedee! vigyázz, ez szerintem csapda!
nemtom, Durex, LifeStyles (vagy mi a neve)... nem értek hozzá...
na kihalt a Topic nincs min veszekedni ? egyébként milyen gumit ajánlotok milyet vegyek?
sok szerencsét hozzá ell ne számold magad
én nem akarok vitázni, éppen nyugodtan csendben állítom össze a jövő heti kajámat, számolgatom a fehérjét és a CH-t meg csinálom hozzá az edzéstervet...
ez egy egy szép esés kezdete Bencee tök mind egy.. figy ha megtalálom majd a képet amit csináltunk felrakom az adatlapomra és majd analizálhatjátok de nekem Döme simsonos képe meg volt és a tükörnél meg 1-2 helyen mosodik a kép.. jó nem akarok ebbe belefolyni de ne veszekedjünk már ilyen hülyeségeken inkáb jöjjön vissza a régi vita 2tvs 4t ennél még az is jobb volt
Döme nyugi, nemörjöng, nemveri a billzetet, iszik egy sört, megnyugszik:)
Itt egy kép, amin közel sincs annyira bedöntve a motor, mint a tied, kb a kanyarnak azonos szakaszában van a motoros, és ugyan ezen van teleszkópharmonika, de lehet látni,hogy tökre összeült a teló. A te jóval nagyobb döntésed mellett, mégjobban összeült volna:) Ráadásul ez is piros:)
Melleseg a te képed szerintem tök jó, ha állva készült akkor is
a hasonló képnek mi köze van ehhez?
sok hasonló van, én azt a részét magyaráztam meg ami miatt nem lehet szerintem igazi....
tessék itt is van 1 hasonló... ezen is Dome van?
megengedeeeeeed? Ne röhögtesd ki magad...
Az önkritika pedig valóban hasznos dolog...
szegény Döme elüldöztétek mint ytalimot-ot ne legyetek hülyék motorosok öszetartást pls.. mire jó egymás basztatása?
Most megnézheti mindenki az adatlapomat, és örülhet, hogy nincs már ott és nem zavarja a közértzetét.

zseby neked meg megengedem hogy bekapd az összes kis faszom! elléptem
a Slengről van 1 történetem jöttek a suliba osztrákok és a gyereknek elkezdtük magyarázni hogy haverom nem autóval hanem Bringával jött suliba gyerek tudott magyarul majdnem folyékonyan és erre azt kérdezte hogy a bringa milyen hangszer?