Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
Eladóvá vált a CR-em, bővebb infót és képeket adok msn en!
hát azt tudom hogy te pesti gyerek lettél és ott krosszolsz!
a turai az igen a volt rallycross pálya, tavasszal összedobtak rá pénzt (20ezer) és 2 napig mentek rajta,utána ugye már szét lett rugatva...és erre fel lett megcsinálva a pazonyi pálya! szintén pár motorozás erejéig volt fasza a pálya,mert utána jött az esős időszak,és mivel ez egy bánya volt így a talajvíz hamar elárasztotta a nagyugró utáni részt... félpályán mentünk/megyünk jelenleg is!
most beszéltem Jaksival, ők most is kint vannak,de nem a pályán hanem egy light enduro kört jártak körülötte ki és ott nyomják! holnap is kint lesznek ha nem esik,vagy eső után!

Simaira meg nagyon rég nem voltunk,nem is tudom hogy néz ki,de körbe van árkolva hogy ne lehessen bejárni/átjárni rajta, mert valamilyen védelmi terület lett! és Jaksiékat meg is büntették azért amit műveltek ott! egy geci jó pályát toltak ott anno...!tudom hogy tudod, csak beírtam és abból eddig elhúzódott a per,most meg fizetniük kellett....
am nem tudom ismered-e Kléman Janit anno a WR 426ja volt azóta több is megfordult nála,na ő lehet kinéz oda holnap mert járatnia kell a CR-t! és neki az egy köpésre van!
Csáó,

A turai pálya az a régi rallycross pálya, ha jól tudom, az régebben is elég homokos, kondos pálya volt, azt gondozza valaki?
A Seres félét azon mentem, az tetszett.
Most itthon vagyok ezen a hétvégén.
Nem készülök én semmire, örülök 2 hetente ráülök, mondjuk ezt a meleget annyira nem szeretem. Egyébként Pest környékére szoktam járni motorozni, Uri, Bugyi, Nyáregyháza (itt idén még nem voltam). Simai úti lőtér bezárt?
Az kell oda!Ha nincs ideiglenesen tehetsz oda műanyag csövet,de olvaszd el a végét,zsírozd meg.De,mielőbb rendelj hozzá,nem dárga
szeva gero!
nagyon jó lenne egyszer egy TC-n menni, de gyáva vagyok én azokhoz az ugrókhoz....
ma még meló van délelőtt, aztán meg kimegyek Máriapócsra erre az SM hétvégére mint néző.... vasárnap akár még lehetne is krossz, de még nem tudom
múlt7végén voltam először a Nyírturai pályán...bejövős volt,kérte a kondit,ami meg nincs egyébként meg a seres pályára járunk amikor lehet...(hol a víz áll rajta,hol nagyon poros, és mindig huplis...) van is belőle felháborodás mert jó páran befizettek neki egy éves 30ezres! bérletet...és b@szik gondozni a pályát...

egyébként pályakezdő nemzetközi szállítmányozó lettem...ha tudsz valami konkrét helyet nekem akkor értesíthetsz

és te mikor jössz már haza? talán te a TC-re készülsz?
Csá,

Készülj inkább teremkrosszra.
Motorozás lesz ezen a hétvégén?
Jól vagy mostanában? merre jártok nyíregy körül?
Sziasztok! egy kérdésem lenne ha tudtok segítsetek még kezdő vagyok.A féknyeregből hiányzik valami egy gumi porvédő elvileg de eléggé mozog a féktesten az egész hóbelebanc aza gumi hézagoló megoldja ezt a gondot? vagy valami más való oda? fontos előre is köszi a válaszokat!
ja most látom már válaszoltak elöttem
a linken amit küldtem mindenféle motorhoz van, de tessék--http://ronniesmailorder.com/fi...
Az évjáratot válaszd ki és ott lesznek a tipusok.
Csináld
hello,
csak pénteken tudom kipróbálni, mert totál szétkaptam az egészet , .... ha már lúd legyen kövér .....
tudod,... zsírzás, karbantartás meg ilyenek.
Hello!

HONDA CRF 450 2003as Milyen a szervizigénye? Milyen típus hibái vannak ?Mire kell odafigyelni vásárláskor?Szelepek , dugó menyi üzemorát bir endurozáskor?stb
Előre is köszönöm válaszotokat
Köszi fúk a robbantott rajzokat! Tudtok esetleg yz-hez is ilyet?
sziasztok eladnám hondám nagyon jo állapot ha valamire kiváncsi vagy hivj 0620 4322623
Szasz!Próba nem volt?Milyen?
Hello Csika,

megjöttek a tellók be is építettem.

köszi
Hát sajnos ez van.Nem az a baj nem csinálják,nem is lehet Hajráááá
akkor idén lehet hogy nem is lesz kelet-kupa berényi fordulója? ennyire kemény arra felé a talaj? hát bazze...senki nem foglalkozik ezzel a keleti blokk krossz részével....
hévégén beszéltük hogy még nem tisztázottak a későbbi futamok(am is csak a berényi van a naptárban...) pedig itt van Pazony is geci jó pálya, volt is már 2éve verseny.... palkonyán állítólag a tavalyi por miatt nem engedi a MAMS?
pedig készülök.... idén menni akarok egyet csak úgy, hátha megtetszik
Szevasz!Van elérhetőségem az adatlapomon,ahogy írták neked.
Szentgyörgy Berény eddig bírta,az is az Én találmányom volt,majd 20 évet kibírt Szerintem itt is van jövője Azon vagyok jobb legyen mint az,bár a talaj ugyanolyan 4x1.5 óra mocizás egy első-hátsó gumma,oldalbütyköket letörte,pedig új bridgi gumi volt,most Metzelerrel próbálkozom
Nem kell leküldeni az egész motort csak a telót.(Postán vagy gls) Ott van az adatlapján elérhetőság, ár is.
Helló! Csika1 érdeklődnék te meg tudnád csinálni az első telómat? És az hogy lehetne megoldani, el kéne szállitani a motort? Kéne akkor bele 2 szimering meg olaj, az ugy menyi lenne?