Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziaszitok GS 500 ra keresnék dobot ha van ötletetek írjatok;) Köszi
Üdv!

Melyik dob szól jobban? A rövidebb vagy a hosszabb?
Az nekem tökéletes lenne, de én miskolc mellett lakom, úgyhogy az nagyon messze van. Nincs annak a boltnak valami webcíme?
Hol laksz?
Székesfehérváron a Segesvári utcában az ALU-KO KFT-nél csinálnak! Olyan méretben amilyenben szeretnéd!
Pl: 120 mm átmérőjű saválló csövet 0,8 mm falvastagságút 50 cm hosszút kb 2500-3000 ft ért csinálják meg!
Helotok azt szeretnék készíteni a 125 -ös dt-m hez egy dobot ami a kipuff végén van és mit tegyek bele?
a bricoba láttam, de biztos van a többiben is. a kályháknál, tűztérbetéteknél keresd, rozsdamentes kémény bekötő cső. nem emlékszem mennyi, de nem egy olcsóság. talán olyan 8ezer volt amit láttam, de mérettől függ...
Tehát a Bricostore-ba lehet kapni iyet? Milyen néven fut, és milyen árban van? Am ja, csak szegecseket szétfúrm, és már szét is jön.
az jutott eszembe, hogy én most csináltam a kandallómat és annak a kéményét. a brico-ba láttam kémény füstcsövet, ami rozsdamentes acél. többféle méret van, amit néztem az 180mm átmérőjű. úgy látom a tiéden pop szegecselve van, azon talán könnyű lenne kicserélni, ha jó a méret, kívülről meg polírozni...
Szeva! A motorommal elcsúsztak, és a kipuffogó külseje is csupa karc, meg az alja meg is van rolytolódva. Ki kellene cserélni a külső borítást. Saválló lemezből gondoltam csinálni egyet, de nemtudom a környéken hol tudnák ívhajlítóval megcsinálni. Nem tud valaki segíteni, hogy lehet e kapni valami külső borítást kipuffra, vagy valami más megoldást a problémámra?
2008-AS GSX-R600/750-re yoshimura r77 carbon sliponok 130000ft/db
Húú az nagyon megköszönném!
a gmail-es a jó e-mail címem (adatlap)
Küldök neked emailt árakkal képekkel
Hangra komolyabb mint a TERMIGNONI
Köszi szépen, ha aktuális lesz megkereslek.
De mégis amiket felsoroltam kb. mennyiért vannak bent?
Leo Vince, TaylorMade,...
ez brutálul szól
ezt nézd meg, én vettem fel tavaly
ducati 1098
Szia! Hogy itthon milyen árban vannak az emlitett márkák, hát kb olyan áron hogy kiszédülsz amikor bemondják a frankót neked

Ha aktuális lesz a vásárlás keress meg az elérhetőségem valamelyikén folyamatosan hozok dobokat az USA-ból.
Helló mindenkinek!

Érdeklődni szeretnék csak, még tájékozódom, mert a motor sincs még meg, hogy GSX-R 600 K8-asra milyen dobok vannak? (csak hátsó Slip-On-ok) Milyen árban itthon és itthontól távolabb?
Legfőképpen carbon dob lenne jó és minél rövidebb, de olyan ami a rendes, erediti dobhoz hasonló felfogatású.
Leo Vince (SBK FACTORY EVOII CARBON W/ CARBON END CAP)(ehez hasonlót , AKrapovis, Yoshimura ( TRC Slip-On)... és ezekhez hasonlók...

Szóval milyen árvban vannak, lehetőleg árral, még csak nézegetem és érdeklődő szinten vagyok
Magyarországon hol lehet árlistát elérni a Leo Vince dobokra és a többire is...? (Tudom a pardi forgalmaz Leo Vince-t, de nincs árlistájuk jelenleg neten)

A csatolt képek között a 3. kép egy Taylormade dob, valaki ismeri? Mennyit kóstál egy ilyen?

A tájékoztatást előre is köszönöm.

(Az 1. képen az LV Factory EVO van, aminél van rövidebb is, olyan mint a 2. képen, csak karbonban, ez tetszik)
Z1000-re (03-06) keresek kipufogó dobokat, nem drágán. Esetleg gyári is érdekel. seducertt@hotmail.com
Most bontottam ki rendelésre hoztam DUCATI 1098R-RE
ZARD ULTRA COMPETITION SYSTEM . Mit mondjak, ha ugy szól amilyen brutálisan néz ki akkor nem lesz vele gond
gixxer+leo nem = fz6+leo
egy xt600as izmos hangú sportkipuffot cserélnék egy csendesre
eladó gsxr 1000 k3-k4-re való leo-vince komplett rendszer sérülten! irányára 55 eft. 0620/992-4528
Hát ezzel vitatkoznék hogy a Leo Vince-nek szar a hangja! Cimbi gixxerén Leo van, a legszebb gixxerhang eddig amit hallottam..