Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. Gsxr 600 K7 -hez keresek használt vagy új kipufogót! Haverom r6-án van egy Pegazus nevű dob ami kurva nagyot szól ha vki tudja hol lehet ilyen dobot venni az szóljon! Esetleg vki tud nekem vmi nagyon ütés, nagyon nagy hangu dobot ajánlani!
Sziasztok! Először írok ide! elkészült az új pufóm Szerintem nagyon szép lett! Gyönyörű a hangja és még viszonylag olcsó is! ha teszek fel képet róla szeretném ha leírnátok a véleményeteket! Egyébként ez a srác csinálta! www.hock-kipufogo.hu
sziasztok
olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék a motoromra csinálni/csináltatni 2 db kipufogót, a motorom 250 es 2t, és sehol nem kapok hozzá jobbos balos dobot, szóval valami olyan "üres" csőre lenne szükségem amiből ez elkészíthető!
tudnátok valamit ajánlani?
Laci, szerintem az USA-ban nem is fogják forgalmazni ezt a típust, mivel ez egy olasz motor, mégha Honda is van ráírva. Szerintem...
Köszi Alex CBR.
Ha esetleg lesz valami a piacon tedd fel a fórumra, előre is köszönöm!
Szia laci 75!

Egyenlőre az USA-ban sincs az ismertebb gyártóknál hozzá dob. Szerintem kicsit késöbb az Én 08-as 1000 RR-nél ugyanez volt a helyzet...amikor piacra dobták az uj modellt
thx
Ezt nézd meg! Talán segít valamit.
http://www.laserexhausts.com/d...
raktam össze már dobot kompletten,csak a erre a motorra konkrétan kéne a belseje,hogy nagyjából ugyanolyan legyen,de mondjuk sztem az sem baj ha nem
Barátom ha csak ennyit értesz hozzá el se kezdd! Egyébként a gyári csendes
Alex CBR.
Érdeklődnék, hogy CB1000 R -re van e már kint valami kipufogó?
Úgy tervezem, hogy januárban veszek egyet és infókat gyűjtők mik a lehetőségek.
A kereskedők Leovincit és Sebringet tudnak egyenlőre hozzá de szerintem az USA-ban nagyobb a választék.
Hy all!

Segítséget szeretnék kérni egy kipufogóban jártas személytől.Egy Burgman-ra kéne csinálnom egy komplett rendszert,az volt a megrendelő kérése hogy halk dob legyen,na most a a kérdésem hogy mi legyen a dobnak a belsejében,mert rajzot sehol nem találtam ahol egy négyütemü motor kipufja lett volna szétszedve,ha vki tudna segíteni azt megköszönném.
2007-es RMZ 450-re keresnék használt leömlőcsövet!
Kár érte, sziip motor HONDA az rossz nem lehet
Sok dobot láttam már,de ez egy ékszer!
talán megvan még ez...
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
Mintha mostanába is láttam volna hirdetni valahol..
George
Még annyit kérdeznék hogy az FZ6 on külön csóbe van a katalizátor.

Ha azt cserélem mi változik még?
Hang?Lóerő?Teljesitményleadás?Nyomaték?
Gyerekek!

Feltettem a LeoVince Carbon dobomat és nagyon nagyon állati!
Helotok lécci valaki válaszoljon akarok csinálni a 125-ös DT-m re végdobot és szerintetek mit tegyek bele kell e valami bele ?a dobba?
merem ajánlani Fins(z)ter Csabát ;)
ez már nagyon rövid lenne? :)
(bár nem ezen a cbren lesz a kipuf hanem egy másikon, ezt sajnos totálkárra értékelték)
köszi :)
Rövidebb.