Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a fiam szeretne jobban kesztyűt sisakot meg lehet csizmát is venni amit szeretne olcson jo bőrruhát
Szia!

Köszönöm szépen!
Igen, szombaton is kint leszek...
Ha van valami egyéb óhaj - sóhaj, amit szeretnél, motoros cucc ügyben, megnézni, kipróbálni, esetleg venni...
akkor szólj, olyat viszek ki...

Pussz KillBill.
Nolan bukósisak XS-es n101-es ezüst színű. ÚJ!

Eladó a képen látható ÚJ Nolan bukósisak n101-es XS-es méretben, ezüst színű.
Teljesen új, felhajtható állú, méretprobléma miatt eladó... Jóval áron alul
Eredeti ára 50 000,- Ft
Én most 35 000,- Ft-ról indítom... akár ennyiért a tiéd lehet... (nagy XS-es... inkább S-es, ezért is lett rám nagy...)

Ára: 35 000,- Ft
szia utolag is sok boldog nőnapot kivánok szombaton is kint leszel
4 x Használt fekete, zárt bukósisak S-es NEXO

Eladó a képeken látható bukósisak.

Németországban vásárolt, Nexo márkájú, zárt sisak. S-es 56-os, fekete.
1390g + - 50 g
4 x volt használva, tiszta!
Annyi baja van, hogy a nővérem leejtette. Két helyen le van pattogva a festék, de ezen kívül semmi baja. (a sisak legtetején, illetve a sisak plexis részének az alsó részén jobb oldalt)

Ára: 23 000,- Ft
Használt Nolan bukósisak

Eladó a képen látható Nolan bukósisak. HASZNÁLT! De jó állapotú.
sztereo- fülhallgató és mikrofon van benne, pmr-nek elkészítve midland g7-es volt vele használva

M-es méret
Sziasztok!

Ha valakit érdekel!
A hétvégi motor kiállítás idején lesz motoros börze is!
A 4-es kapubejárónál a P5-ös parkolóban!
Én is kint leszek viszek ki egy csomó motoros ruhát.
Amik pluszba lesznek:
ÚJAK!
Cross csizmák,
HJC bukósisakok
Női ruházat
Férfi ruházat
Kesztyűk
Lehet hogy viszek ki kipufogókat is...

Olcsón, jóval eredeti áruk alatt!

Szép napot, KillBill.
Helló

Pont ma telefonáltam le az utolsó egységemet a telómról . Holnap délután tudom feltölteni legközelebb , ha addig fel tudsz hívni itt a számom .

70 / 214 24 83
StriciKanegér!
Érdekel a kabátod hívj fel 0670 772 1131
Kenderbajusz érdekel a bukód!
0670 772 1131
A két bukó erősen alkuképes mondjatok egy nektek jó árat és hívjatok!
0670 772 1131
Sziasztok !
Eladnám Kisfiam kinőtt Akira krossz- enduró-quad bukóját
6-9 éves korig jó !
12000ft irányáron ajándék szemüveggel (3500ft értékű)
Sziasztok!
Eladnám 3-szor használt Rőmer Krossz-Enduró XL Bukómat 17000ft
irányáron ajándék szilikonos szemüveggel értéke 4000ft(ajándék)
csere érdekel bármilyen méretű felnyitható flip up bukóra értékegyeztetéssel esetleg ráfizetek!
tel: 0670 772 1131
Érdekelne a bukó hívj fel 0670 772 1131
Polo motoros nadrág eladó.Bélése nincs ,kabáttal össze cipzározható,térdprotektorral.Szép állapotú,a fotón a foltok a fényképező hibája.Mérete 48-as a dereka kb 82cm,külső szárhossz 110cm,belső szárhossz 75cm.A postát állom.
ára 7000
Sziasztok! 56-os JOE ROCKET ruha eladó . Elérhetőségem a hirdetésben.
ttp://www.kepesmotor.hu/bor_ketreszes/p565052
KUSHITANI SJL-4 motoros bőrdzseki - 55.000 Ft
Csere esetleg érdekel, de csak bőr protektoros dzsekire, vagy gsx-r 750 k1 alkatrészekre.


http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Hali valakinek feleslegben mocis nadrág elado? koptatoval és bör? akinek van Lesz szives és hagyon ÜZIT.... Megköszöném
Vagyunk ezzel így egy páran...
Gyanítom a srácnál folyamatos az ellátás, én tavaly nyáron vettem tőle a sötét plexit, azóta is folyamatosan hirdet, úgyhogy szerintem megvár...
Hali!

Köszi, megnézem! Pénteken megyek a Motorfesztre, ott az összes szóba jöhető kupakot (amit csak találok) meglesem, felpróbálom, az n85 mellé pedig már teszek egy "ajánlott" jelzőt is...

Bármikor , ma nincs a főnök...
Szevasztok!

Eladó vagy cserélhető egy egyrészes,52-es méretű Berik bőrruha,esés,szakadás mentes állapotban,egy szezont használtan.
Az ára 85eft lenne ami irányár,természetesen lehet belőle alkudni ésszerű keretek között.Szürke-fekete bőrruha csere érdekel.
Akit érdekel a 30/9089573-as számon vagy a balu88@mailbox.hu címen elér.
Persze neked kell eldöntened, hogy mire mennyit szánsz, és milyen minőség neked a fontos. Nemegyszer van hogy új márkás göncön van rosszul elvarrott cérna, bomló varrás stb... esésnél ott ugyanugy gond lehet. De ahogy szoktam mondani nem esni megyek hanem motorozni.
Persze ez mindig ott van az ember felye felet...
Szia!

Köszi szépen!:)
Jól tudod HJ-09-es a plexi, jövőhónapban lesz csak esedékes a plexi, erre a hóra már keretezve vagyok:)
Szia!

az előzőt ajánlom neked is

mindjárt