Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és nekem vki nem tud müködőképes DT80 (LC2)höz hőgombát?
vagy még talán ez...
link
ööö nemtom...talán vmi bontóban vagy szerelő ismerősöd nincs?
de ezt találtam ha segít... Itt a link!
Sziasztok!


Yamaha DT 125- höz keresek kuplungbovdent!
Jó állapotú használt is jó!
Tudtok segíteni, hol tudnám beszerezni?

Köszi előre is!
Kössz!most lesz átfújva meg supermotora akarom átépíteni!csak sima küllős kerekeket nem találok "jópénzéé" ugyhogy csontküllős lesz...de sztem az is baba
szép a géped:P
kül ez az én gépem!pont ma fényképeztem csak esett az eső sajna
Hali!nem tudtok vmi olyan oldalt ahol a DT-mre tudnék vmi kipufogót nézni?vagyis inkább per pillanat csak NÉZEGELŐDNI
nem találok sehol se 1 olyan oldalt ahol lennének
Bocs a helyesírásért/gyorsan írtam!
Ja éshát az Rx gyári adat szerint is 34hp tuareg is fönt van 6.5sec alatt 100-on. DT-re meg akár ki akár mit mond mentem már régebbivel LC,LCII és 2004 évjáratúakkal is meg sem közelíti a tuareg teljesítményét sem. Most fog jönni a nagy lebaszások,de mindenkit ki kell ábrándítanom gyári adatok szerint 14,16Hp-sek a 25-ös Dt-k és az érzés is ezt sugalja. Aki meg azt mondja baromira mennek az nem ült még motoron meg érdemes lenne egy gps-t fölhelyezni a motorra. 2db Dt 1989 és 2004 óra szerint 125-130km/h val repeszett gps szerint megy 112 volt. Tuareg 138 őra szerint gps 134! Rx meg jobban megy!
Ha van pénzed rá egyértelmű az Rx jóval nagyobb menetteljesítményt nyújt,komfortosabb futómű stb...Jóval újabb és szebb konstrukció. Ne higgyél azokank akik azt mondják sz*r olasz. Nem rosz gépek nekem régóta van tuareg rally ezelőtt wind is volt semmi bajuk nem volt. Nehéz kifogni jó állapotúakat nem a csili-vili külső a legjobb választás!
Üdv! Segítsetek! Szerintetek Yamaha Dt 125-öt vagy Aprilia Rx 125-öt érdemes venni? Kb 92-98as évjáratban gondolkozom, de nemtom melyik lenne jobb. Véleménytek?
olyan minden vmire való endúróval előfordul
Bocsi, rosszul fogalmaztam Bazi nagy esés nem volt, kisebb ilyen eldőlések bokorelnézés stb..
ha nem volt bukásod hogy sikerült letörnöd róla a dolgokat?
Sziasztok!

Eladó Dt 125 apró hibákkal (Bal első idom félig letört, kuplungkar vége letört...). Elektronikus power szelep, irányjelzők, tükrök, + Adok hozzá 2db alig használt enduro gumit + 1 pár új fékbetétet (Goldfren)
Bukás nem volt vele.

Akit érdekel e-mailben írjon!
fekete.dani@legnet.hu

Ár: 169999
amugy ujabb DT-knek már gázos a központija? mondjuk egy 2000-es 125-nek?
nekem tökéletes egyenlőre:)
ugyanilyen kesztyüm van, a protektora törte a kezem egy darabig de már nem, mondjuk az enyém lassan elhasználodik (mármint a kesztyü XD)
pedig a fleto azt mondta h nem fog semmilyen változás történni... na de örülünk, már csak kormányváltás kellene :P 2 év és szavazhatok!
az enyém is örul
szeptembertől kezdem a fősulit
nemlessz tandíj
örül az orbán viki szája
de az enyém is
a Sisak 26ról volt leárazva 17re de én még alkudtam is az eladóval szval 15000Ft
szemüveg 5950 lett volna asszem de 5200 Ft -ért hoztam
a kesztyűt anyum munkatársa vette a egerbe 1 motorosboltba még vagy 4-5 éve és 1x használta mer idegesítette vissza meg nem vitte és mondta hogy odaadja egy 1000é
szval jól jártam csak 1x használta :)
és ezek mennyibe fájtak?