Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jacek vagyok kemény gyerek beveszem a zsíros kenyeret topic name?
van egy olyan, hogy csevegés, cset vagy miapicsa
Vagy Papajohn anyját... De most tényleg..nem kéne kérni valamit? csak, hogy ne szarjunk össze a hülyeségeinkkel mindent
Támogatom az ötletet
Hugyozzuk szájba Jaceket.
Kérni kéne valami fasza topikot magunknak Írok is a modinak..de mi legyen a neve?
Tartsuk be az oldal szabályait és húúzzatok a büdös picsába ezzel a nem ide illő és keménynek érzem magamat szöveggel
Faszomat Megyek és elsírom magamat de mán
gondolom..evan most nem, hogy örülnének, hogy valaki elvállalja ilyen kicsi pénzekért a munkájukat
há' beszarnál, ha tudnád miket kérnek egyes cégek, hogy náluk dolgozhass
a minek a migggyyyyééére
Nem lesz stukker az biztos ha belekukkantanak
neked olyanod is van?
vigyázok az erkölcsi bizonyítványomra
Jaaa okés..ha tudok róla, hogy tudod, akkor tudtam volna, hogy miről van szó...tudod
én nem bízom másra az ilyet...a saját kezeimmel akarom elintézni..hadd tudja milyen érzés, mikor biciklizés közben oda tekernek mellé, és olyat vágnak az állába, hogy bele esik az árokba..ugyanis így verte meg most vagy 2 hete a csajt...mikot felhívott sírva képzelheted mi ideg volt bennem
Hát volt már róla szó.. meg arról is hogy mennyire nem használják a szüleid
Jaa....ignác=ignis? de te honnan tudod, hogy ignist hajtok? amúúgy ismernek..tudják, hogy képes vagyok keresztül menni rajtuk
az más... vót ilyen nálam is...én nem nyúltam hozzá
Eddig nekem sem volt..na de most kell..ütötte-verte a gyerek..szegény meg nem tudott csinálni semmit.. Meg van ígérve a gyereknek, hogy el lesz kenve
Tudtam hogy nem leszek egyértelmű.. Szóval mit bőgettél meg?
Milyen ignác? amúúgy mondták már, hogyha ideges vagyok akkor félelmetes a fejem
nincs energiám az ilyen csajokhoz...
Az ignácot? Nagyon félelmetes lehettél
a faszomat..fúúúj amúúgy csak annyi volt, hogy az út közepén ment egy nő a gyerekeivel...rádudáltam még arrébb sem ment...megbőgettem az autót azt egyből elugrottak...utána megálltam 10 méterre kb. muternál a boltnál..elmagyaráztam a nőnek, hogy mi a helyzet...oszt még egy hüylegyerek bele ugatott a szekérről, hogy én milyen kemény vagyok, dumálok, meg index nélkül állok meg, meg bőgetem az autót...engem meg elkapott a gépszíj..oda mentem lerángattam a szekérről, azt lenyomtam a földre...már akkor visított, hogy hagyjam...még nekem is fájt, olyat dübent a betonon a háta
Én most rúgtam ki az asszonyt vagy 2-3 hete..de már van másik..csak ennek meg pasija van..vagyis volt nemrég..és ez még idegesít..el kell kalapálni, hogy befogja a pofáját..ilyen tipikus apuci kicsi fia aki azt hiszi, hogy mindent megengedhet magának, mert neki BöMöW-je van
biztos megdugtad valamelyiknek a hugát