Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most beszéltem ismételten az autós iskolával azt mondták h türelem a törvénykészítők rájöttek a hibára és változtatnak rajta!
Azt is mondta h hiába csinálják meg a különbözetit azok akiknek 1 évnél nem régebbi a A1 AK kategóriájuk az okmányiroda nem fogja bejegyezni ha csak az illető nincs 21 éves! (most h ebből mi az igaz azt nem tudom! De miért hazudna?)
Persze, hogy komoly De célszerű telefonon felvenni velük a kapcsolatot, időpont egyeztetés miatt.
Én is aláírom ha oda kerül a sor!
Ez most komoly? ....:-) Megyek a teve utcába. //Ma telefonáltam egyébként a NKH-hoz Mivel 2éve van jogsim ezért állítólag én is letehetném csak a különbözetit. Ott ezt mondta egy bizonyos Tóth László. 25/2005 3. melléklet miatt. Örültem mint majom a farkának felhívtam az oktatót azt mondta fehérváron még programjuk sincs erre amivel én tudnék menni. Vissza a NKH-hoz az Úr már nem volt ott, a kollégája azt mondta: "Mi az hogy nincs ilyen programjuk?" írjak kérvényt a Megyei Kormányzati Hivatalhoz, 2000Ft-ért. Felhívtam előtte őket, ott azt mondták ez nem tartozik rájuk. Felhívtam a helyi közlekedésfelügyeletet, de sajnos nem vették fel. :-( Hát azért még próbálkozom. Ha ez sem működik... akkor indul az aláírásgyűjtés. :-))
Bp. 13. kerületében, a Teve utca 4-6 szám alatt érdeklődj 06 1 443 5000
2012. január 1-től hatályos a kormányrendelet.. U.i.: Ukrán korlátlan jogosítványt tud valaki olcsóért?
Csak azért engedik nekem is, mert már tavaly jelentkeztem.
Hova telefonáltál? Hátha az én esetem is egy kicsit más s akkor még nekem is engedik a különbözetit.
5éve van jogsim. Igazolni is tudom hogy minden évben folyamatosan motort vezettem. = Van rutin! Végre lett egy kis pénzem hogy nagyobb motort tudjak venni. Erre pont most szüntetik meg a különbözetit? Na most akkor hol is van az igazság?
Szólj hogy merre van az a suli és már megyek is. :-)
http://joallam.kormany.hu/kozl...
Írjatok bátran ti is névvel, vagy névtelenül!
ha ekkora volumenű dolgot végre mernél hajtani nem számítana az a 2x200km semmit.......
ja jobb a békesség. csak felbasztam magam ezen a korlátlan jogsi változáson, aztán érdekelt mennyiben áll meg egy büntetés.
az anyagi vonzata érdekelt igen. köszi!
ha a rendőr teszi a dolgát, akkor egy százas körül lesz a dolog, és még el is tilthatnak a járművezetéstől akár fél/egy évre is. asszem ha fél évnél többre tiltanak el, akkor újra kell vizsgáznod, de ebben nem vagyok biztos. ha jó fej a rendőr, akkor annyit mond, hogy ejnye-bejnye és mehetsz az utadra. én egyszer átmentem a piroson (akkor fordult elő először és utoljára is) persze a rendőr pont végignézte az "akciót". utánam jött, megállított, leoltott, hogy hogy lehetek ilyen barom, mi van ha jön egy kamion és telibe ver. mivel foglalkozom? hiányzik a 150ezer ft-os bírság? én meg köpni-nyelni nem tudtam, rendesen ordibált velem. aztán elengedett büntetés nélkül. és hasznosabb volt, mint egy 150ezres csekk, mert egy életre megjegyeztem az esetet.
szóval van ilyen is, de ebben ne bízzál, jobb a békesség szerintem.
Azt fogják mondani, de szép 125-ös!
Szerintem semmi jóra.
a1-el vezetnék korlátlan kategóriába tartozó motort, elkapnak. mire lehetne ilyenkor számítani?
Most telefonáltak,hogy nincs vizsgaidőpont szerdára .Még egy hét .
Ha pesti lennék már úgy égne az NKH mint a Reichstag....
Mondják el ezerszer az ügyfeleknek, aztán mérgesen a főnöküknek.Nekik is van.
Ilyet én is mondtam abba egyet értettünk h ez egy baromi nagy hülyeség h az nem mehet különbözetire akinek több a gyakorlata de azt mondták h ez a szabály és nekik e szerint kell cselekedniük!
Ilyen válaszok fogadtak engem is mindenhol, de fel szoktam dobni egy példát:Kollegám,(nevezzük Zolinak) soha nem motorozott, még smkp-val sem.Jelentkezik erre a könnyített "A1"-re, megcsinálja hamar, aztán jelentkezik a különbözetire, és azt is megcsinálja egy hét alatt.Milyen jogsija lesz? Valaki más, mondjuk te ZZR 250-nel motorozol egy ideje(ha jól néztem) még a kresz tanfolyamon csücsülsz, mikor Zoli akár Hayabusával mehet a forgalomban akár utassal.Szerintem kurva ésszerű.
Ezt nem tudom, de már nagyon szeretnék 1 biztos választ. Sokan linkelgetnek, amib az szerepel hogy lehet, és sok az olyan, amibe az van, hogy nem. Nagy a köd.
Nyíregyházán az összes autós iskolát megkérdeztem és mindenütt azt a választ kaptam h nem lehet!
A NKH-t is felhívtam és ott is ezt a választ kaptam!
Ilyenkor mi van?