Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Yamaha XV 1100-as Virágóba keresek Generátor állórészt. Tud nekem valaki ebben segíteni?
Sziasztok! DR Big komplett blokkot keresek - ha valaki tud ilyet, kérem az okta kukac freemail pont hu cimre írjon nekem. Köszönöm!
Hello!Sportdob!Akrapovic dobot vennék ktm-re
Akrapovic, Yoshimura, Bódis, Leo vince, Mivv Arrow, Shark, Termignoni, G.P.R, Rombo, Remus összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
vadonatúj Vesrah kipufogószelepek eladók (5 db) Honda NX 650 Dominattor 1988-2000, SLR 650 1997-98, XL 600R 1983-87, XL 600RM/LM, XR 600R 1985-2000. Ár 4990/db. + posta 690 ft, Info: lucifer0820@freemail.hu
Ez is találatok között volt? Ök postáznak Mo.-ra is...
http://www.stein-dinse.biz/Duc...
ha németbe postáznak, szólj...
8mm -es benzincső csatlakozású mitsuba benzin pumpák eladók.
Nem neked, Mr.bnek
Szia!
Eddig még nem jött meg.
Szia! Küldtem mailt!
Sziasztok!
Kaposváron vagy környékén nincs valakinek eladó hőfok gombája ? kawasaki zx6r 1996 vagy valami ami jó helyette.
köszi üdv!
Pályagép lesz?
Ha forgalomban marad nem alakítanám át...vizsgán már nézik az eredeti gyári állapotú képeket, és egy lecsupaszított motor, már kapufa.
Sziasztok! Van par alkatreszem egy 99es gsxr 750 hez! Fejidom, plexi, visszapillanto,aircsovek, muszerfal annak konzolja kompletten,elso lampa, fekcsovek, index,hatso idom , ulespup! Atalakitas miatt valok meg toluk, az alkatreszek serulesmentesek! Keresre emailban tudok kepet kuldeni. Mrekss88@gmail.com
Szia! Érdekelne, hogy megvan-e még a szerelő állvány?
Szerintem össze lehet hozni, ha meg tudod merni a csatlakozo mereteket.
Sziasztok!

Akadt egy kis poblémám. Ducati 999s-hez Öhlins kormány lengéscsillapító bilincset keresek. Amerikából lehet is rendelni viszont az ára 25000+34000 a posta.
Egy ici picit ezt sokallom egy 4cm es Öhlins bilincsért. Ha valaki tudna nekem segíteni azt nagyon megköszönném vagy netán csak kézzel fogható ötletekkel ha szolgálni tudnátok igazán hálás lennék. E-bay-t végig néztem minden országban, vagy nincs vagy nem postáznak Magyarországra.
Várom a hozzászólásokat!

Üdv

berci
Sziasztok!

Akadt egy kis poblémám. Ducati 999s-hez Öhlins kormány lengéscsillapító bilincset keresek. Amerikából lehet is rendelni viszont az ára 25000+34000 a posta.
Egy ici picit ezt sokallom egy 4cm es Öhlins bilincsért. Ha valaki tudna nekem segíteni azt nagyon megköszönném vagy netán csak kézzel fogható ötletekkel ha szolgálni tudnátok igazán hálás lennék. E-bay-t végig néztem minden országban, vagy nincs vagy nem postáznak Magyarországra.
Várom a hozzászólásokat!

Üdv

berci
Üdv!
Nem hányódik valakinek a garázsában egy Mikuni VM 24 SS tipusú karbi? Kawa z 650-re való, de ahogy nyomoztam a neten, más típusokra is szerelték-
rm 125-ös alaplap, működik, ez is megy. Arany áron adják az újat.
Sziasztok

Keresek ktm Lc4 hátsó lámpát vagy ha van akkor búrát!
Sziasztok.Keresek yamaha rd 250-es motorkerékpárt,vagy esetleg blokkot,alkatrészeket.Lehet papír nélküli is.Előlre is köszönöm.Tamás.
Helló tudna valaki segíteni van nekem egy 2002évi Polaris Sportman 700ccm es quadom és az a problémám hogy a gumi szívócsonk a henger és a karbulátor közti el repedt meg vettem hozzá az újat és 2 hónapot bírt az lenne a kérdésem lehet e kapni fémből készültet?? vagy miért repedt el ??? előre kösz a választ
Akrapovic, Yoshimura, Bódis, Leo vince, Arrow, Shark Termignoni, G.P.R, Rombo, Danmoto, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Szia ezek vannak.Ha érdekel irj a zoli_motor@freemail.hu-ra