Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Rotax 123 vízpumpa érdekel, értelmes áron. Ha van külön csak a vízforgató lapát is jó lehet.
szia.... te hívtál délután mobilon?
szia érdekelne az inditó relé
szia mennyi az inditó relé ha működik?
Henger?
Szia ! Küldenél róla képet ?! E-mail: kufu1984@freemail.hu
HA érdekel tudok hibátlan állapotút!
Üdv
Sziasztok ! AF 1 Futura hütőt keresek !
Minden alkatrésze eladó, ezen felül bármilyen 125ccm alkatrészre szükséged van keress nyugodtan!
patvaros87@gmail.com
Üdv
NEKEM VAN! Csonk nélkül sajnos :( (de jó árban)
Sziasztok !

VHSB 34 es karbit és hozzá való szívócsonkot vennék (Rotax123)..
Akinek van hívjon ! (hétvégéig kellene) 70/866-0141
ment a mail :-) a rendszerrel volt valami. :-\
u.i.: bocsi a sok èrtesítèsèrt :-D
Az adatlapodon levô e-mail èl? o_O
rendben :-) postai utánvèttel mennyi lenne? :-)
d.u. küldöm az e-mailodra a címet :-)
4ért mennek a drágábbak, az olcsóbbak 3ért, ez, mivel baszni kell vele, legyen 2 répa ha tetszik
te vagy az eladó :-D
az enyèm a jelenlegi 21/11-es ha jelent ez valamit :-)
az enyèm a jelenlegi 21/11-es ha jelent ez valamit :-)
mennyit adnál?
mennyièrt vesztegeted? :-)
nálam van egy, viszont ahova a bovdenspirál megy bele, ott beleszakadt az előző spirál... és nem bírom kiszedni a beleszorult bovdenvéget... (100% hogy kiszedhető, csak nekem nem megy). Egyébként fullosan jól működik. Érdekel?
sziasztok, aprilia af1 futura125höz keresek km meghajtót(ami a kerèknèl van) ha esetleg akadna valakinèl, az szóljon köszönöm :-)
szèles utat
na heló.

jó lenne ha nézegetnéd a fórumot mert olyan mint ha magamnak irogatnék
én az e-mail cimen nem érlek el ami az adatlapodon van.
jelentkezz!
piff... gyertyakábel, pipa ezeket gondolom cserélted... gyújtás vmelyik kábele nem húz át esetleg? rendesen van szigetelve minden? az alaplap alatt levő alumínium lap nincs "átfuratolva", lendkeréknél az ék is rendben van? több ötlet nincs... esetleg a kipufogó még, vedd le a dobot, hátha az az oka, majd ha még mindig ilyen, akkor az egész rendszert, indítsd be a gépet, húzol 1-2 gázt, ártani nem fogsz neki, egyből hallod mi a helyzet