Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van feszabájzom ára 5e 06307316232
sziasztok, valakinek van egy Futurához fesz.szabja? vagy mi adhatja mèg meg magát? o_O
vâlaszotokat köszönöm
hello
azt szeretném kérdezni hogy az mitől lehet hogy a motor csak durrog és nem indul
Aprilia af1 50 replica
Szia! Ha érdekel írj emailt tudok benne segíteni.
patvaros87@gmail.com
Üdv
Üdv !
Letudnátok írni nekem a Rotax 123 ill. 127 közti különbségeket , előnyöket , hátrányokat ? Haver gokartjába akarunk belefaragni egy ilyet .
hello!
rotax 123 fotengely erdekelne es lendkerek...
van valakinek elado kedvezo arban?
Byfzr!Ugye Castrol 10w40 4t?Nem hajtómű olaj kell bele köszi
Byfzr! Köszi akkor ez mehet Aprilia rotax ba gondolom Cagiva Mitoba is .A másik kérdés te profi vagy ebbe?A töltészálba mind kettőbe kell fesznek lenni ami feszültség szabályzóba megy?Na arra értem ami alaplaptól jön fel?
Ajánlom a repsol 10W40 transmissiont... tapasztalatból beszélek. De amúgy ezeknek mind1. Olyan szinten túlméretezett a váltó, annyira hibátlan szerkezet, hogy szerintem beleöntenék 1 deci vénuszt, nem kopna úgy sem... mondjuk a kuplung lehet csúszna egy pöppet kétmillió rotaxot húztam szét és a váltóikon még kopás sincs igazán 25 év után!
Sziasztok!Rotax123 ba milyen olajat szoktatok beletölteni a blokkba?Köszi
Sziasztok. Egy kis segitsegre volna szuksegem. Mostanaban a motoromnak fura hangja van indulaskor.. Mikor elkezdem kiengedni a kuplungot es csusztatom daralo hang jon a blokkbol, minnel nagyobb a fordulat annal erosebb a hang... osszezaras utan nincs ez a hang... Csak is akkor mikor allohelyzetbol indulnak el. Mi lehet ez?
sziasztok, Rotax 123-as blokkal szerelt aprilia af1 futurának mekkora a vízpumpa szimering mèrete? o_O
válaszotokat köszönöm :-)
Sziasztok !

Nézzétek a hirdetésem, minden infót megtaláltok a mociról!

http://olx.hu/hirdetes/aprilia...
az 1szèriás RS-è ugyanaz :) ha jól tudom :)
hali!
Af1 125 sport proba sok átalakítás kell hogy egy rs aprilia hátsó lengővillát betegyek vagy csak beledobom és kész?
sziasztok :-)
a fesz. szab mitôl melegszik nagyon?
hány V-nak kell lennie a fesz. szabba bemenô vezetèkeken? o_O
a karbin melyik az alapjárati csavar? (hidegen tökèletes az alapjárat, de melegen nincs :\ )
válaszotokat köszönöm :)
a fogyasztásom kezd normalizálódni :)
Szia! HA érdekel tudok gyári bontottat 12000Ft illetve újat 17000Ft. Emailon irj rám ott a többit.
patvaros87@gmail.com
Üdv
Helló! Nincs valakinek eladó gyújtás elektronika (kék színű , 4 kábeles) 92-es évjárathoz kellene ?
Szia!

Az User Manual RS 125-ben a következőket írja!

Hátsó kerék:

130/70 17" 62S, 140/60 ZR17", 150/60 ZR17"

Első:

100/80 17" 52S, 110/70 R17" 52T, 110/70 ZR17"
èrtem, köszi a segítsèget :-)
Az összes készlet elfogyott, továbbá nem áll módunkban sem behozni, sem értékesíteni.
Köszönjük!
szarul van beállítva... 10litert úgy eszik, ha állandóan padlón gyorsulsz, fékezel, megint padló stb... versenypályán igen... utcán 5 liter kellene h legyen... max 6... sokat kap a motor, lehet hogy pályára állították be és sokat kap alul/középen, viszont fent kegyetlen jól megy (ahol amúgy használni kell pályán)... főfúvóka, súbertűhelyzet, ezeket kellene beállítani/cserélni gyárira és jó lesz a fogyi
nem egyezik az Rs-el... hülyeséget ne írkáljunk már... RS - 150/60 azért az nem 130... lehet neked az van fent, mert a 120as slicket is ráteszik pályára, de a gyári az 150.
Szia!

Köszi az infót. Akkor egyezik az RS-el.
ès lenne 2 kèrdèsem
a heidenau gumma az mennyire jó? (elôzô tulaj ilyet rakott elôre)
melyik a levegô csavar Dellorto VHSB 34 LD karbin?
most egy gianelli rezó van rajta ès hozzáigazított karbi. gyári rezóval, ès hozzá igazìtott karbival mennyire menne le a fogyasztás?
jelenleg 10l/100km
a motor
1991-es Aprilia AF1 Futura Rotax 123 blokkal. válaszaitokat köszönöm