Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. hibátlan zárszett, gyút.kapcs,tanksapi, ülészár, egy db gyári kulccsal! (AF1 Sintesi/Replica)

2. power szett, hibátlan állapotban 7800-as elektronikával.
egy üres 125-ös henger 13-15 ezer. Ahhoz képest a polini picivel drágább. A dugószett bele 20 környéke, fúrás+honolás: 4ezer. Hát kb ennyiből lesz új polini hengerszetted.
Mennyi?
a hengerszettet elvileg elviszik jövőhéten, pedig iszonyat jó állapotú... polini 160as van, ami még alternatíva, de ahhoz nincs dugó, venni kell bele.
Hengerszettem lesz? :D
van még SZINTE minden!
mitbontogatsz mármegint? :D mi van még? :D
Szia!
HA érdekel tudok kompletten jó állapotút!
Emailon keress meg
patvaros87@gmail.com

Üdv
Sziasztok! Keresek hátsó fékrendszert értelmes áron! ha valakinek lenne irjon lécives
Szia !
Ha ma sem adták fel a kipumat, (múlt hétre ígérték) akkor küldheted is.
Utalom az árát. Addig várj, míg megtudom mi a helyzet, akkor azonnal válaszolok.
Új AMAL SEM CDI és trafó, jobb mint a gyári ! Eladó
óhh nincs és nem is lesz valószínű
Hát van, de az nem sport pro / futura, hanem replicáé, a rezó ugyanaz, a legalján van minimális nyomódás, végül is rá lehet tenni a tiédre, van hozzá egy dob is, ami gyári, de a bemeneti részéhez hozzáhegesztettek egy csődarabot... mind1 is, feltehető, csak nem 1-1ben rá való. Ha érdekel, nekem mindegy 3000Ft-ért odaadom a komplett egészet dobbal együtt...
Hy !
Kipufogód nincs véletlenül?
èrtem :-D :-D
Mikor milyen kedvem van. Ha vadulok 11 környékén. Néha ki forgatom teljesen is.
Szia ! Viztisztába nincs ?
én már semeddig nem pörgetem ki, mert nincs ilyen motorom, de a pálya CBR-emet a bemelegítőkör kivételével csak 10 ezer fölött váltom el
sziasztok :-)
ByFzr: megjött a csomag mèg pènteken :-)
+1 kèrdès: ti meddig pörgetitek ki váltás elôtt? :-)
Lakkfeketére festett gyári, repedésmentes plexi, szép felfogató csavarokkal + jobb oldali gyári tükör + bal oldali NEM gyári tükör, de minimálisan tér csak el, motorra szerelve szinte nem lehet kiszúrni :)

Egyben akciósan a 3 alkatrész: 6500.-

Külön: plexi: 4 , tükrök: 4
Rendben, megpróbálkozok vele. Köszönöm
Szia!

Bemész egy autó bontóba, és veszel 500-1000 forintért egy relét. Nagy áramfelvétele legyen,négykivezetéses és ennyi. Nekem azóta az van benne, és tökéletesen müködik.
Sziasztok!
Keresek a képen látható indító relét! Sipea 5C 12V
Ha valakinek van kérem jelezen valahogy, sürgős a dolog.
email: r23456789@freemail.hu
Facebook: Roland Izrók
Telefon: 06302624623
Hali!Dellorto vhsb 34 benzinszintbeállítás stb érdekelne! :)
Szia!
Ha érdekel tudok benne segiteni!
patvaros87@gmail.com
Üdv