Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok 89-es évjáratu aprilia af1 replika 125 ccm-es a motor ehez kellene nekem a hátsófékmunkahengert felfogató konzol ami rámegy ugyebár a tengelyre ilyet nem tud valaki eladót?
szia mi lenne az ára ? kistutu.rx@gmail.com ra irjál létszives
szia, az a bovden a nyelvre van rákötve ès a hátsó fèkre van rákötve. amikor fèkezel, akkor felhúzza a szelepet így 2 funkciót látva el.
1. a powerkès tisztítása (kokszmentesítès)
2. a hengernek jobb öblítèst ad
valami ilyesmi a lènyege. a koksztalanításban ès a csatlakozásban 100%-ig biztos vagyok, a többit meg kijavìtja valaki, ha hibâs :-)
nagyjából ez a lènyeg. :-D
üdv!
valaki elmagyarázná nekem hogy a pneumatikus powerszelepnél mi az a bowden és hová csatlakozik?
ha valakinek lenne kompletten jó állapotban ilyen powerszelep, akkor vevő lennék rá!
köszi
Eladó henger dugó hengerfely 70 cm egyben .Énmegvettem és nem jó az rv6 os blokkba
eladó jolly moto sport kipufogó rendszer 35e
köszönöm szépen de nekem 50es re kell űdv roby
Szia ! 125 ösé és Békéscsabán van ! Az ára alku képes !
125 höz van ha kel olcson tel:06307316232
Szia ---Kérdezném hogy 50 esé vagy 125 ös-é? És helyileg hol van?
AF 1 Sintesi Replica idomgarnitura üllésekel és lámpákkal együtt ! A fejidom sérült ! 8.000ft
Szintjelzős benzincsap elado ! 5.000ft
képek elmaradtak
aprilia af1 bontot alaktrész eladó minden van még rotax 123 blokk , sem amal gyujtás, nagy dellorot karbi, jolly moto sport kipufogórendszer stb.
gumik idomok fékek teleszkópok vilák stb.
bármikor elérhető vagyok telón
06307316232
szia ennyi az egész amim van
ezt nem tudod letölteni?
Szia ha nem nagy gond erre a cimre elkuldod nekem smusus48@gmail.com köszonom
tovább
küldöm a többit is mert ez a könyve
Sziasztok . Érdeklődnék hogy melyik aprilia rs50es szériánál 5 küllős kerekekkel első idom dupla kerek lámpás és hátsó idomja af 1 futura blokkja meg minarelli rv6 mert sehol nem találok róla képeket , eredetit mert szűkségem lenne a felújításhoz hogy tudjam mihez viszonyítani sőt keresek ülést is hozzá ha van esetleg valakinek eladó meg tartályra műanyag idom
Szia a blokkrol kene robanntott abra
Szia itt van átkűldöm
50-125 ccm es motorokra kipufogó dob
Rengeteg szinnel
Palást anyaga
Aluminium
Eloxált aluminium
Carbon
Carbon-aramid
Aramid
Bazalt
Vadonat újak
Ára 15500ft per darabb
Szinektől független
Sajat kivánság alapján személyre szabható
sziasztok! minarelli rv 3 vagy 4-hez valakinek nincs egy manualja? vagy egy robbantott ábra a blokkról? google-be kerestem de nemsok sikerrel... 
köszi előre is
nekem van
rosz hejen adja a szikrát valami elmozdult