Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké
mindenképp kellenek az alkatrészek kérlek ne add el őket
jövő héten szerdára meglesz a pénz mert akkor jön a fizu :) és akkor küldheted is
muszály,a zéger fogja a menesztőtárcsát és arra van a lánckerék is felfogatva
ja értem de ezt a tárcsát nem muszály feltenni mert ott a zéger nem?
meg ez szerintem nem az a fajta amin van olyan
igy néz ki:
a menesztőre van felfogatva a lánckerék kívülről,és belülről megy a gumihardi
A menesztő olyan mint a hardi csak alu?
zéger gyűrűd van 50-eshez? mert a 125-ösét megvettem, de az nagy rá?
50-es hez van,lánckerék 3200ft,menesztő(alu) 4eft,gumihardi 2000eft
szia!
a lánckerék fontos lenne azt el tudnád küldeni postán?
van hozzá zéger gyűrű is meg olyan gumi ami mögötte van?
és akkor ez az 50-eshez való?mert a 125-ösé nem jó rá

köszi!
oké köszi!
e-mail címem: aalex13@freemail.hu
kérlek küldj képeket a cuccokrol.
előre is küszi!
üdv. Alex
ehhez a kerékhez kellene minden a lánckerék felöli oldalról
mert ha jól tudom akkor a lánckeréken kívül oda kell még ás is nem?
egy pár dolog van hozzá:50-es tank(10eft),kormánykapcsolók(3eft/db),gázkar(2eft),,lánckerekek(tö
bb tipushoz is)(3eft-tól)
ja és a hátsó kerekem red róse classic 50 ahhoz kellene minden ami a lánckerék felöli oldalon vam csapágy kivételével
+ tengely
szinte mind1, mert egy épitett motorhoz lesz.
a km óra az jobb lenne 50-es a rendőr miatt
de a többi mind1
50 v 125ccm?
Sziasztok!
kellene pár dolog red rose hoz: pl hátsó sárvédő, vezető ülés, első lámpa, órák visszajelzők, korménykapcsolók, gyujtáskapcsoló, tank, kormány hátsó lánckerék, gázkar, kuplungkar, markolat,
kérlek küldjetek képeket, meg hogy ezekből mi van nektek ,és mennyibe kerül.
Előre is köszi!
üdv. Alex
Sziasztok!
Segítséget kérnék tőletek,aki tud segítsen.Lendkerék lehúzókat gyártok és szeretnék tudni többféle motor lendkerék méretet,hogy minél több szerszámom legyen,aki megtudja mondani ennek a mocinak a lendkerék méretét,annak megköszönném,mert ehhez való még nincs és aki mond 10 különböző pontos méretet különböző mocikhoz,annak ingyen küldök egyet a motorjához.Így kellene a méret pl: M24x1.5,köszi előre is!
Sajna az ülések már nincsenek meg.De van egy hátsó ülés helyére felszerelhetö kis táskám ha az érdekell esetleg az 2000ft
szia!
Ülések érdekelnének, ha jól látom külön van első és külön hátsó!
Sziasztok ! van valakinek jó állapotú keveset futót esetleg új rotax 122-es rs125-höz komplett hengerszettje ?
Sziasztok !
Én szeretnék venni egy Aprilia Classic 125-t vagy Red Rose 125-t, kb 140000-ig. Ha van valakinek esetleg kérem írjon. Jobb lenne ha a vas papíros, nem baj ha lejárt csak vissza tudjam helyeztetni forgalomba.
Üdv.
Hali!

50ccm es chopperre cserélném kicsit hiányos xs yamahámat!
Kérlek írjatok ha van valami ötletetek
Aprilia redrose, gilera eaglet, suzuki gt 80 stb. nem tudom milyenek vanak még
http://indafoto.hu/qtya/yamaha...

ez a moci.
Köszi a segítséget
Kérdésekre szívesen válaszolok
tel.: 06202084310
qtya001@hotmail.hu
Bocsi, nem váltó, hanem kuplung kar érdekelne.
Sziasztok,

Megvettem egy Red Rose 125-ös mocit. Kb 20 éve nem motoroztam, és ennek meg is lett az eredménye. Mivel az önindító rossz, egy betolásos művelet keretében sikerült közelebbi ismeretségbe lépnem a garázs falával. Eddig még sose láttam ilyen közelről.

Tanulság: Nagyobb kifutópályát kell hagyni magamnak, amíg újra bele nem jövök, és nem rángatom egyszerre a gázt, féket, kuplungot. :)

A fallal való barátkozás után vizsgálom a motort, hogy mi baja lett. Feltűnt, hogy az első villában van egy egész enyhe kis hajlat. Telók jól működnek, rugózik. Kérdésem az lenne, hogy alapjáraton is van benne egy enyhe hajlat, vagy inkább beigazolódik a sejtésem, hogy a fal volt az erősebb?

Másik kérdésem, hogy a tudjátok mely típusoknak kompatibilis a váltókarja? Ugyanis ez is amortizálódott, törés formájában.

Előre is köszi a válaszokat.
Kár érte, jól néz ki.
Legnagyobb baj, hogy nekem meg nincs pénzem "bevásárolni"
Aprilia Red Rose 125 92.-es évj.Egyben vagy bontva eladó.Minden működik rajta.Rotax 123.-as blokkal full poweres.Csak azért bontom el mert forgalomba nem helyezhetö.Tel:06 70 459-6036
Ohh Igen!
Jobb ötletem nem volt!
bocs, de itt?