Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Védő alatt értsem a bowden tokot?
nekem van bekötésröl képem!
van feszab is 5e
van csak a védőlye nem jó ugy odadom 1500 ba
Pegaso 125-höz nincs valakinek rajza a kábelezésről, vagy ha valaki megírja, hogy milyen sorrendbe kell bekötni (szín szerint) a fesszabályzót, az is elég lenne, ugyanis az enyémen valami állat lecserélte a gyárit egy etz egyenirányítóra, így a töltésem 36 volt! :)
Hali.

Nincs véletlenül kilométer spirálod?
A képen lévő alkatrészek eladók
AKCIÓ!
kiárusitást tartok!

aprilia pegaso-hoz rengeteg minden van! ! van sem amal gyújtás trafó és tekercs is!(lepróbált)
! rotax 123 és rotax 127 alkatrészek is!
ROTAX 123-hoz MINDEN VAN!
FELNIK IS NAGY AKCIÓVA 17",19",21" DARABJA 6E tökéletesek!
e-mail: czegledizsolt@freemail.hu
face: zsolti czeglédi fekete aprilia sr van kint a képen!
tel: 06307316232
aprilia pegasso bontodik!
rotax 123 alkatrészek is vannak!(szinte minden van)
kerekeböl és felnikből nagy leárazást tatok!
6000 Ft + postaköltség
Hali!Mennyi lenne az ára?
elektronikám nincs de power motorom van
Tudok bontott, hibátlan állapotúakat! HA érdekel adatlapomon lévő elérhetőségeken elérsz
Hali!Van valakinek power elkronika és power motorja eladó Pegaso 125-re?
nekem van termosztátom
Köszi!

Ahhh, akkor biztos nincs benne.... vagy a jeladó rossz...
Valakinek termosztátja?
Ilyen melegben az nagyon kevés sztem!70-80 fok sztem a normális de ez függ használattól is ha 1-2-3 csapatod terepen felmehet 90-100 is de ha 6-ba mész országúton akkor lehet sztem 60-ra is lemegy!A termosztát a hengerfej vízcső csatlakozóban van sztem!

Üdv.
Sziasztok,

nem tudjátok mennyi a rotax123 motor üzemi hőfoka? Nekem nem nagyon akar felmelegedni 50C fölé... Szerintem így nem annyira jó...
Mi a véleményetek, a termosztát nem jó? Vagy esetleg nincs benne?! (nálam új a motor, nem tudom...) És az merre van rajta? :-)
Esetleg termosztátja van valakinek eladó?

Köszi!
Pegaso-ra szinte új gumik eladók!
ha mindezek mellett szarul gyorsul akk tényleg gondok vannak
Én is úgy gondolom h baja van!
De nekem csak azt mondták h a hátsó kereket csináljam meg (össze tört benne a csapágy) meg állítsak a kuplungon ennyi!
akkor ott vmi baja van a mocinak. 130at nagyon nevetve kellene vinnie minimum. nekem a tuareg ugyanezzel a blokkal es attettel kb vitt 140et.
Ez is megy 110-et én többet vártam tőle! Nem tud sokkal többet mint egy 125-ös ETZ!
Mondjuk nem az én motorom hanem egy haveré!
Eladó ÚJ! Polini 160cc henger, áron alul.
65.000Ft
nekem 110 volt a vége de marha nagy volt a hátsó fogaskerék, nem a gyári
Persze tökéletes!
Nem tudod h 123-mas rotax blokkal szerelt pegasonak mennyi lenne a végsebessége?